Udinese – Lazio 1:2 (koniec) | AS Roma – Frosinone 4:0 (koniec) | Atalanta – Torino 0:0 (koniec)
Cagliari – Sampdoria 0:0 (koniec) | Genoa – Chievo 2:0 (koniec) | Juventus – Bologna 2:0 (koniec)
Napoli – Parma 3:0 (koniec)
Genoa CFC
2:0 (1:0)
Chievo Verona
Środa 26.09.2018, 21:00 • Luigi Ferraris, Genua • Włoska Serie A • Runda 6

86
    Jeszcze raz po kartkę sięga arbiter. Tym razem podpadł mu Rossettini (Chievo Verona).

56
    W nieprzepisowy sposób powstrzymywał jednego z rywali Depaoli i arbiter słusznie upomniał go żółtym kartonikiem.
    36. Znakomity strzał Piątka:

36
    Ponownie dał o sobie znać Polak, jednak tym razem w zupełnie odmienny sposób. Piątek upomniany żółtym kartonikiem za próbę wymuszenia jedenastki.

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Goran Pandev (Genoa CFC).

30
    Właśnie mija trzydziesta minuta gry, a arbiter już po raz czwarty sięga po żółtą kartkę. Tym razem upomniany zostaje pomocnik drużyny gości, Hetemaj.

15
    Żółtym kartonikiem upomniany został także Kouame.

13
    Kolejny raz arbiter wymierza indywidualną kare. Tym razem do notesu sędziego wpisany został Criscito (Chievo).

4
    Spóźniona interwencja Lerisa i arbiter już w czwartej minucie sięga po kartkę.

Gole: 42. K. Piątek, 54. Pandev

Kartki:   13. Criscito (JAN), 15. Kouamé (JAN), 31. Pandev (JAN), 36. K. Piątek (JAN) – 4. Léris (CHV), 30. P. Hetemaj (CHV), 56. Depaoli (CHV), 86. Rossettini (CHV)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 9:7. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 0:2. Foule: 13:17.
    Genoa CFC: Radu – Criscito, Biraschi, Spolli, P. Pereira – Hiljemark (78. L. Mazzitelli), Rômulo Rômulo, Lazović – Kouamé, Pandev (57. Bessa), K. Piątek.