FC Toruń – Red Dragons 3:1 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Rekord 1:5 (koniec)
FC Toruń
3:1 (1:1)
Red Dragons Pniewy
Sobota 29.09.2018, 18:15 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • 2. runda

Koniec meczu w Toruniu! Druga połowa wyraźnie lepsza w wykonaniu gospodarzy, którzy dzięki zwycięstwu 3:1 mogą dopisać na swoim koncie trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (20:03:59)

40:00

39:20
    Zamknęli rywali w "futsalowym zamku" pniewianie, ale z ich przewagi niewiele wynika.

38:25
    Nieco ponad półtorej minuty efektywnego czasu gry pozostało do końca spotkania. Przyjezdni grają z lotnym golkiperem.

37:29
    Momentalnie o czas poprosił szkoleniowiec przyjezdnych, Łukasz Frajtag.

37:29
    Gol dla FC Toruń!

Z kontrą ruszyli gospodarze. Cyman odegrał piłkę do MARCINA MRÓCZYWCZYŃSKIEGO, który wślizgiem umieścił piłkę w bramce!

37:13
    Dwie znakomite okazje w krótkim odstępie czasu mieli pniewianie, ale ich nie wykorzystali!

36:59
    Zagranie ręką Skrzypka i to jest piąte przewinienie przyjezdnych. Torunianie w dalszym ciągu z czterema faulami na koncie.

36:36
    Bardzo dobrze w defensywie zachował się Mrówczyński. Goście od autu niemal przy narożniku boiska.

35:59
    Fatalny błąd jednego z pniewian. Spychalski przechwycił futbolówkę, ale w sytuacji sam na sam z Budychem posłał piłkę ponad poprzeczką!

35:34
    Vakhula przejął piłkę nieopodal własnego pola karnego i od razu wyekspediował ją do przodu.

34:51
    Solecki ładnie zwiódł rywala na lewej flance, ale następnie uderzył bardzo niecelnie.

34:30
    Faule: 4-4.

34:07
    Jeszcze raz broni Neagu. Od autu rozpoczną przyjezdni.

33:20
    Zerwali się do walki o wyrównanie przyjezdni. Pniewianom pozostało niecałe siedem minut efektywnego czasu gry.

32:30
    Skrzypek z ostrego kąta, ale ponownie znakomicie zachowuje się bramkarz toruńskiej drużyny!

32:01
    Kropnął z większej odległości Kostecki, ale na posterunku był niezawodny Neagu.

31:10
    Zaskakujące rozegranie rzutu wolnego gospodarzy i strzał Spychalskiego w słupek!

Gole: 7. Mrówczyński, 26. Kriezel, 38. Mrówczyński – 15. Solecki

Kartki:   8. Domański (TOR)