Resovia – Skra 2:2 (koniec) | Błękitni – Pogoń Sdl. 3:0 (koniec) | Znicz – Olimpia E. 1:1 (koniec)

90+1
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Siwek.

88
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Antonik, na boisku pojawia się Feret.

79
    Kaliniec (RES) ukarany żółtą kartką.

78
    Zalewski (SKC) ukarany żółtą kartką za faul na kontrującym Adamskim.

73
    Gol dla Resovii!
    WADYM STRASZKEWYCZ stawia futbolówkę na wapnie i pewnie uderza w lewy, górny róg bramki Krzczuka. Bramkarz Skry rzucił się w drugą stronę.

72
    Obuchowski (SKC) fauluje Zalepę w polu karnym po wykonaniu stałego fragmenty gry i mamy RZUT KARNY dla Resovii!

69
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Kieca, na boisku pojawia się Nocoń.

68
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Niedbała, na boisku pojawia się Buławski.

68
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Pyrdek, na boisku pojawia się Straszkewycz.

59
    Błaszkiewicz (SKC) ukarany żółtą kartką za faul na Dariuszu Frankiewiczu.

54
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Ogrodnik, na boisku pojawia się Hass.
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Makowski, na boisku pojawia się Adamski.

48
    Gol dla Skry!
    Uderzenie na bramkę Resovii, piłka trafia do DAMIANA NOWAKA, który obrócił się spokojnie z futbolówką i z najbliższej odległości pokonał Bartłomieja Banka. Dużo lepiej weszła w tą drugą połowę Skra.

44
    Obuchowicz wykonuje rzut wolny z ponad 40. metrów. Futbolówka długo leci w pole karne Resovii, ale w nim najszybciej do piłki dochodzi MARIUSZ HOLIK. Gracz Skry lekko przedłuża głową dośrodkowanie Obuchowicza i mamy wyrównanie, bo futbolówka wpadła do siatki obok próbującego interweniować Banka.

40
    Napora (SKC) fauluje Antonika na połowie Resovii i otrzymuje żółtą kartkę za to nieczyste zagranie.

28
    Jurek (SKC) ukarany żółtą kartką po faulu na Antoniku. Około 20. metrów do bramki gości.

15
    Niedbała sam na sam z Bankiem, Mikulec popełnił fatalny błąd będąc ostatnim obrońcom w swoim drużynie. Niedbała wpada w pole karne Resovii, ale fatalnie pudłuje posyłając piłkę obok lewego słupka bramki gospodarzy.

8
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, w polu karnym wyskakuje bardzo wysoko mierzący 194 centymetry SEBASTIAN ZALEPA i pakuje futbolówkę do siatki. Resovia potwierdza przewagę w pierwszych minutach tego meczu.