Zagłębie S. – Cracovia | 1:1 (koniec) | | | Lech P. – Miedź | 2:1 (koniec) |
Wigry – Podbeskidzie | 0:5 (koniec) | | | Puszcza – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Sandecja – ŁKS | 0:0 (koniec) |
Chojniczanka – Stal M. | 2:2 (koniec) |
Gryf – GKS Bełchatów | 0:1 (koniec) | | | Toruń – Radomiak | 2:1 (koniec) | | | ROW Rybnik – Ruch | 1:0 (koniec) |
Górnik Ł. – Rozwój | 2:2 (koniec) |
Cardiff – Burnley | 1:2 (koniec) |
Bologna – Udinese | 2:1 (koniec) | | | Fiorentina – Atalanta | 2:0 (koniec) | | | Frosinone – Genoa | 1:2 (koniec) |
Chievo – Torino | 0:1 (koniec) | | | Parma – Empoli | 1:0 (koniec) | | | Sassuolo – AC Milan | 1:4 (koniec) |
Huesca – Girona | 1:1 (koniec) | | | Villarreal – Valladolid | 0:1 (koniec) | | | Levante – Alaves | 2:1 (koniec) |
Real Betis – Leganés | 1:0 (koniec) |
Eintracht – Hannover | 4:1 (koniec) | | | Augsburg – Freiburg | 4:1 (koniec) |
Rennes – Toulouse | 1:1 (koniec) | | | Montpellier – Nîmes | 3:0 (koniec) | | | Lille – Olympique | 3:0 (koniec) |
Banik – Slavia | 2:1 (koniec) | | | Teplice – Jablonec | 1:2 (koniec) |
Śląsk – Aalborg | 0:0 (*11:11) | | | Piast – Botew | 0:0 (*15:00) |
finał
Gryf Wejherowo
0:1
(0:0)
GKS Bełchatów
88
|
Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Sikorski, na boisku pojawia się Ryk.
|
|
85
|
Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Tylec, na boisku pojawia się Szymorek.
|
|
81
|
Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Goerke.
|
|
78
|
Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Setla.
|
|
76
|
Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Włodyka, na boisku pojawia się Koziara.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czychowski, na boisku pojawia się Brzuzy.
|
Gole:
90+3. Michalski
Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Widownia:
Kartki: 44. Liberacki (WEJ), 45. Niciński (WEJ), 57. Kołc (WEJ) – 13. Biel (BCH), 57. Mularczyk (BCH)
Spudłowany karny!:
Gryf Wejherowo:
Leleń – Sikorski (88. Ryk), Chwastek (81. Goerke), Rogalski, Wicki, Bury, Czychowski (71. Brzuzy), Kołc, Włodyka (76. Koziara), Liberacki, Niciński
Zmiany: Więckowicz, Kątny, Machol,
Trener:
GKS Bełchatów: Lenarcik – Grolik, Michalski, Bartosiak, Czajkowski, Tylec (85. Szymorek), Grzelak, Ryszka, Mularczyk, Biel (78. Setla), Sierczyński
Zmiany: Niżnik, Bociek, Rachwał, Magiera, Stolarczyk
Trener:
Zmiany: Więckowicz, Kątny, Machol,
Trener:
GKS Bełchatów: Lenarcik – Grolik, Michalski, Bartosiak, Czajkowski, Tylec (85. Szymorek), Grzelak, Ryszka, Mularczyk, Biel (78. Setla), Sierczyński
Zmiany: Niżnik, Bociek, Rachwał, Magiera, Stolarczyk
Trener:
Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Widownia:
Bartłomiej Karasz