Piast – Jelcz-Laskowice 3:4 (koniec) | Red Dragons – Szczecin 3:3 (koniec)
Red Dragons Pniewy
3:3 (1:1)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 06.10.2018, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa • 3. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:55:41)

Po emocjonującej końcówce mecz w Pniewach zakończył się podziałem punktów. Bliżej zwycięstwa była Pogoń, ale nie może cieszyć się z pierwszego w sezonie kompletu punktów. To Red Dragons powiedzieli ostatnie słowo na parkiecie. Na kilka sekund przed końcem Adrian Skrzypek skompletował dublet i doprowadził do rezultatu 3:3. Ekipa z Wielkopolski cieszy się bardziej z wyszarpniętego rzutem na taśmę punktu.

40:00

39:58
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki ADRIAN SKRZYPEK.

Nie poddali się gospodarze do samego końca widowiska i na sekundy przed ostatnią syreną doprowadzili do remisu! Kompromisowy wynik cieszy bardziej Red Dragons.

38:01

Kontaktowa bramka zapowiada ogromne emocje w ostatnich dwóch minutach pojedynku. Adrian Skrzypek wywarł presję na Pogoni swoim uderzeniem.

36:25
    Od czasu do czasu Pogoń przenosi piłkę bliżej bramki gospodarzy zgodnie z hasłem "najlepszą obroną jest atak". Zbliża się końcówka widowiska.

34:15
    Nieskuteczne oblężenie bramki Pogoni 04 Szczecin. Roman Smirnow motywuje swoich podopiecznych, żeby konsekwentnie bronili do końca spotkania.

31:35
    Pewnym problemem dla granatowo-bordowych są cztery przewinienia. W końcówce może być nerwowo na obrzeżach ich pola karnego.

30:30
    Mniej niż 10 minut do zakończenia spotkania. Red Dragons Pniewy starają się zaatakować wszystkimi swoimi siłami i możliwościami.

28:48
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki KONRAD PRAWUCKI.

Jak co mecz piłka w sieci po strzale Konrada Prawuckiego. Pokonał już bramkarzy Orła Futsal Jelcz-Laskowice oraz Gatty Active Zduńska Wola. Trafił również w sobotę i rośnie przewaga Pogoni.

27:30
    Zero-czwórka bez fajerwerków, ale szykuje taktyczny majstersztyk, o ile uda jej się utrzymać prowadzenie do ostatniej syreny. Czasu na zwrot akcji jeszcze mnóstwo.

25:13
    Strzelcem bramki KAROL CZYSZEK.

Pierwsza bramka pozyskanego latem przez Pogoń zawodnika. Karol Czyszek dał szczecinianom prowadzenie i szansę na zapunktowanie w Pniewach.

25:05
    Nie zmienia się obraz spotkania w Pniewach. Red Dragons straszą Daniela Szklarza, ale głównie niecelnymi uderzeniami. Na dodatek prowokują przeciwników do kolejnych fauli.

22:30
    Pierwsze przewinienie po przerwie popełnili goście z Pomorza Zachodniego.

22:10
    Po przerwie trwa ofensywa zespołu z Wielkopolski. Red Dragons nie są zadowoleni z remisu na własnym parkiecie. Pogoń czeka na możliwość przeprowadzenia kontrataku.

21

Początek spotkania ze wskazaniem na Red Dragons, ale Pogoń Szczecin po raz trzeci w sezonie potrafiła zareagować na straconego gola i do przerwy jest kompromisowe 1:1.

20:00

16:49
    Strzelcem bramki DANIEL MAĆKIEWICZ.

Pogoń zdołała doprowadzić do remisu w pierwszej połowie. Doświadczony Daniel Maćkiewicz przymierzył do bramki Red Dragons i gospodarze muszą zapomnieć o swoim prowadzeniu.

Gole: 6. Kostecki, 39. Skrzypek, 40. Skrzypek – 17. Maćkiewicz, 26. Czyszek, 29. Prawucki

Red Dragons Pniewy: Budych (Roj) – Wachoński, Kostecki, Skrzypek, Solecki, Hoły, Stankowiak, Miałkas, Kijak, Błaszyk, Vakhula.

Pogoń '04 Szczecin: Szklarz (Wilkosz) – Przygórzewski, Czyszek, Kondiuch, Jakubiak, Czepielewski, Gepert, Hirka, Chrzczon, Czajkowski, Maćkiewicz, Prawucki.

Sędziowie: Grabowski, Biel – Kwaśny, Tarnowy