Serbia
4:3 (2:2)
Polska
Poniedziałek 29.10.2018, 19:00 • Pancevo, Serbia • Reprezentacja Polski

Koniec meczu w Pancewie! Serbowie byli dziś lepsi i zasłużenie pokonali naszą reprezentację 4:3. Okazja do rewanżu już jutro o godzinie 18:00. Dziękuję za uwagę! (20:48:54)

40

40
    Jeszcze o czas poprosił polski szkoleniowiec. Jedenaście sekund do końca.

40
    Solecki uderzał z sześciu metrów, ale posłał piłkę ponad poprzeczką!

39
    Do końca spotkania pozostało 80 sekund. Serbowie przechwycili piłkę.

38
    Z lotnym golkiperem grają Biało-Czerwoni.

38
    Zamknęli rywali w futsalowym zamku podopieczni Błażeja Korczyńskiego. Czy przyniesie to jakieś efekty?

37
    Rzut rożny dla Serbów, ale przytomnie wybija piłkę jeden z naszych reprezentantów.

36
    Niespełna pięć minut pozostało do końca meczu Pancewie. Próbują Polacy doprowadzić do remisu, ale będzie to niezwykle trudne do osiągnięcia.

34
    Przerwa na życzenie szkoleniowca serbskiej reprezentacji.

34
    Nieporozumienie Polaków w środkowej strefie boiska i od autu rozpoczną rywale.

33
    Aksentijević świetnie wyszedł teraz poza pole karne i głową wybił piłkę na aut.

32
    Z lewego skrzydła uderzał jeden z naszych reprezentantów, ale ponownie na posterunku był Aksentijević.

30
    Z ostrego kąta uderzał jeden z reprezentantów Serbii, ale dobrze pilnował go jeden z naszych zawodników i rywal uderzył bardzo niecelnie.

29
    Indywidualnie ruszył z kontrą przed momentem Kubik, niestety przegrał on pojedynek z serbskim golkiperem.

28
    Błyskawiczny kontratak naszej reprezentacji, niestety znakomitą interwencją popisuje się Aksentijević!

27
    Gol dla Serbii!

Niezbyt udanie w defensywie zagrali Polacy i Serbowie po raz czwarty wychodzą na prowadzenie! Strzelcem bramki PRSIĆ.

26
    Ucierpiał teraz w starciu na skrzydle jeden z reprezentantów gospodarzy i mamy krótką przerwę w grze.

25
    Gol dla Polski!

Znakomite rozegranie rzutu wolnego przez Biało-Czerwonych i ROBERT GŁADCZAK atomowym uderzeniem umieszcza futbolówkę w bramce!

Gole: 14. Prsić, 16. Aksentijević, 25. Simić, 27. Prsić – 15. Zastawnik, 19. Solecki, 25. Gładczak

Kartki:   12. . (SRB)

Serbia: Aksentijević (Vulić) – Kocić, Krasnić, Prsić, Lazarević, Petrov, Radin, Radovanović, Rakić, Vesić, Ramić, Simić, Tomić
    Polska: Kałuża (Widuch) – Czyszek, Gładczak, Wesserling, Kubik, Kriezel, Mikołajewicz, Leszczak, Wędzony, Zastawnik, Lutecki, Pietruszko, Solecki