Serbia
4:3 (2:2)
Polska
Poniedziałek 29.10.2018, 19:00 • Pancevo, Serbia • Reprezentacja Polski

Koniec meczu w Pancewie! Serbowie byli dziś lepsi i zasłużenie pokonali naszą reprezentację 4:3. Okazja do rewanżu już jutro o godzinie 18:00. Dziękuję za uwagę! (20:48:54)

40

40
    Jeszcze o czas poprosił polski szkoleniowiec. Jedenaście sekund do końca.

40
    Solecki uderzał z sześciu metrów, ale posłał piłkę ponad poprzeczką!

39
    Do końca spotkania pozostało 80 sekund. Serbowie przechwycili piłkę.

38
    Z lotnym golkiperem grają Biało-Czerwoni.

38
    Zamknęli rywali w futsalowym zamku podopieczni Błażeja Korczyńskiego. Czy przyniesie to jakieś efekty?

37
    Rzut rożny dla Serbów, ale przytomnie wybija piłkę jeden z naszych reprezentantów.

36
    Niespełna pięć minut pozostało do końca meczu Pancewie. Próbują Polacy doprowadzić do remisu, ale będzie to niezwykle trudne do osiągnięcia.

34
    Przerwa na życzenie szkoleniowca serbskiej reprezentacji.

34
    Nieporozumienie Polaków w środkowej strefie boiska i od autu rozpoczną rywale.

33
    Aksentijević świetnie wyszedł teraz poza pole karne i głową wybił piłkę na aut.

32
    Z lewego skrzydła uderzał jeden z naszych reprezentantów, ale ponownie na posterunku był Aksentijević.

30
    Z ostrego kąta uderzał jeden z reprezentantów Serbii, ale dobrze pilnował go jeden z naszych zawodników i rywal uderzył bardzo niecelnie.

29
    Indywidualnie ruszył z kontrą przed momentem Kubik, niestety przegrał on pojedynek z serbskim golkiperem.

28
    Błyskawiczny kontratak naszej reprezentacji, niestety znakomitą interwencją popisuje się Aksentijević!

27
    Gol dla Serbii!

Niezbyt udanie w defensywie zagrali Polacy i Serbowie po raz czwarty wychodzą na prowadzenie! Strzelcem bramki PRSIĆ.

26
    Ucierpiał teraz w starciu na skrzydle jeden z reprezentantów gospodarzy i mamy krótką przerwę w grze.

25
    Gol dla Polski!

Znakomite rozegranie rzutu wolnego przez Biało-Czerwonych i ROBERT GŁADCZAK atomowym uderzeniem umieszcza futbolówkę w bramce!

25

Znakomitą interwencją popisał się Kałuża, niestety do odbitej przez niego piłki dopadł SIMIĆ, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę nie dał tym razem szans naszemu golkiperowi na skuteczną interwencję.

23
    Serbowie od autu na naszej połowie boiska.

22
    Lewym skrzydłem próbują atakować Polacy, jednak rywale skutecznie bronią dostępu do własnej bramki.

21

Po bardzo ciekawej pierwszej połowie Biało-Czerwoni remisują z reprezentacją Serbii 2:2. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale za każdym razem podopieczni Błażeja Korczyńskiego dość szybko odrabiali straty. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

19

Mamy wyrównanie! Strzał DOMINIKA SOLECKIEGO wybronił golkiper Serbii, ale z dobitką już sobie nie poradził!

19
    Nieudana akcja Polaków i spokojnie wyłapuje piłkę Aksentijević.

17
    Jeden z Serbów mocno uderzał z ostrego kąta, na szczęście jedynie w boczną siatkę.

17
    Mocne uderzenie Luteckiego zza pola karnego, ale przytomnie broni jego strzał golkiper rywali. Korner dla Polaków.

16

Kałuża wybiegł na połowę rywali i zdecydował się na strzał. Jego uderzenie pewnie wybronił golkiper Serbii, MIODRAG AKSENTIJEVIĆ, który następnie uderzał spod własnej bramki umieścił piłkę w siatce!

16
    Niecałe pięć minut efektywnego czasu gry pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Czy któraś z drużyn zdąży w tym czasie wyjść na prowadzenie?

15
    Momentalnie o czas poprosił selekcjoner serbskiej reprezentacji.

15

Błyskawicznie odpowiadają Biało-Czerwoni! Bramkę dla naszej reprezentacji strzelił MIKOŁAJ ZASTAWNIK!

14

Miejscowi obejmują prowadzenie! Składna akcja zespołu Serbii i PRSIĆ z bliska umieścił piłkę w siatce.

12
    Jeden z Serbów upomniany żółtym kartonikiem za faul na własnej połowie boiska.

11
    Dobrze sparował do boku piłkę Kałuża po strzale jednego z gospodarzy po strzale zza pola karnego.

10
    Ależ niewiele brakowało, a Kriezel zdołałby wślizgiem wepchnąć piłkę do bramki rywali! Wciąż jednak bez goli.

9
    Mocne uderzenie Kriezela z rzutu wolnego, ale w sam środek bramki gospodarzy.

9
    Dość niespodziewanie piłka spadła pod nogi Soleckiego, jednak zawodnik Red Dragons Pniewy uderzył niecelnie.

9
    Bardzo dobra interwencja Michała Kałuży po uderzeniu rywala z lewej flanki.

8
    Wreszcie nieco mocniej przycisnęli nasi reprezentanci. Rzut rożny dla piłkarzy występujących z orzełkiem na piersi.

7
    Dobra akcja Serbów lewym skrzydłem i niewiele brakowało, a jeden z nich wślizgiem wpakowałby piłkę do naszej bramki!

7
    Kolejny raz dobrym wyjściem poza pole karne popisał się golkiper naszej reprezentacji.

6
    Zdecydowanie lepiej operują miejscowi. Serbowie ze spokojem wymieniają się podaniami wzdłuż środkowej linii i budują atak pozycyjny.

5
    Pogubili się teraz w defensywie Polacy. Piłka za darmo oddana rywalom.

3
    Bezpośrednie uderzenia Soleckiego, ale piłka odbija się od jednego z rywali. Tylko korner dla Biało-Czerwonych.

3
    Rzut wolny dla reprezentacji Polski w odległości trzynastu metrów od bramki rywali. Zobaczymy, jaki wariant wybiorą podopieczni Błażeja Korczyńskiego.

2
    Jak na razie miejscowi częściej utrzymują się przy piłce. Nasi zepchnięci nieco do defensywy.

1
    Z okolic dziesiątego metra uderzał jeden z Serbów, jednak bardzo niecelnie.

1
    Bardzo dobrym wyjściem z bramki popisał się Kałuża. gospodarze od autu.

1

Dobry wieczór Państwu! Już niebawem powinniśmy usłyszeć pierwszy gwizdek arbitra w sparingowym meczu pomiędzy Serbią i Polską. Póki co czekamy na sygnał z Pancewa.

Pierwszy mecz rozegrany zostanie już dziś, w poniedziałkowy wieczór o godzinie 19:00. Rewanż rozegrany zostanie dzień później o 18 godzinie. Z obu spotkań zaplanowaliśmy relację "minuta po minucie", dlatego bądźcie z nami!

Kadra Polski na sparingowe starcia z Serbami:

Bramkarze: Kałuża, Widuch
    Gracze z pola: Czyszek, Gładczak, Wesserling, Kubik, Kriezel, Mikołajewicz, Leszczak, Wędzony, Zastawnik, Lutecki, Pietruszko, Solecki

Kadra Serbii na towarzyski dwumecz z Polską:

Bramkarze: Aksentijević, Vulić
    Gracze z pola: Kocić, Krasnić, Prsić, Lazarević, Petrov, Radin, Radovanović, Rakić, Vesić, Ramić, Simić, Tomić

Serdecznie zapraszam Państwa na relację z towarzyskiego meczu futsalowej reprezentacji Polski! Nasi kadrowicze po krótkim zgrupowaniu w Pruszkowie udali się na Serbię, aby dwukrotnie zmierzyć się z reprezentacją tego kraju.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Gole: 14. Prsić, 16. Aksentijević, 25. Simić, 27. Prsić – 15. Zastawnik, 19. Solecki, 25. Gładczak

Kartki:   12. . (SRB)

Serbia: Aksentijević (Vulić) – Kocić, Krasnić, Prsić, Lazarević, Petrov, Radin, Radovanović, Rakić, Vesić, Ramić, Simić, Tomić
    Polska: Kałuża (Widuch) – Czyszek, Gładczak, Wesserling, Kubik, Kriezel, Mikołajewicz, Leszczak, Wędzony, Zastawnik, Lutecki, Pietruszko, Solecki