CSKA Mos. – AS Roma 1:2 (koniec) | Valencia – Young Boys 3:1 (koniec) | Bayern – AEK Atény 2:0 (koniec)
Benfica – Ajax 1:1 (koniec) | Juventus – Man Utd 1:2 (koniec) | Lyon – Hoffenheim 2:2 (koniec)
Man City – Szachtar 6:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Real Madryt 0:5 (koniec)
Juventus FC
1:2 (0:0)
Manchester United
Środa 07.11.2018, 21:00 • Juventus Stadium, Turyn • Liga Mistrzów UEFA • Grupa H

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

O meczu:

Rozpoczęły się już mecze rewanżowe w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W środę dojdzie do kilku ciekawych pojedynków. Jednym z najlepiej zapowiadających się jest starcie Juventusu z Manchesterem United.

Sytuacja w grupie H:

W bieżącej edycji Ligi Mistrzów "Stara Dama" spisuje się jak na razie bezbłędnie. Juventus po trzech kolejkach ma dziewięć punktów. Manchester jest drugi z czterema oczkami na koncie. W pierwszym meczu tych ekip ekipa z Turynu wygrała na Old Trafford 1:0.

Juventus Turyn:

Mistrzowie Włoch równie dobrze radzą sobie na krajowym podwórku. Juventus w jedenastu meczach Serie A zwyciężył dziesięć razy, notując przy tym jeden remis. Drużyna Cristiano Ronaldo i Wojciecha Szczęsnego jest pierwsza w tabeli z sześciopunktową przewagą nad drugim Interem.
    Jeśli Juve jutro wygra, zapewni sobie awans do fazy pucharowej:

Manchester United:

Przyjezdni radzą sobie dużo gorzej. Czerwone Diabły w dalszym ciągu nie mogą wrócić do optymalnej dyspozycji. Podopieczni Jose Mourinho zwyciężyli co prawda w ostatnich dwóch meczach ligowych, ale zawdzięczają to bramkom strzelonym w doliczonym czasie gry. Na chwilę obecną Manchester jest siódmy i ma dziewięć punktów straty do rywala zza miedzy, Manchesteru City.
    Przyjezdni wyruszyli do Turynu we wtorek po południu:

Obsada sędziowska:

Sędzia główny: Ovidiu Hategan
    Asystenci: Octavian Sovre, Sebastian Gheorghe
    Sędzia techniczny: Adrian Ghinguleac.

Start spotkania:

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na godzinę 21:00. Składy obydwu zespołów zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Pełne zestawienie:

Juventus Turyn: Szczęsny – De Sciglio, Bonucci, Chiellini (C), Aléx Sandro – S. Khedira, Pjanić, Bentancur – Cuadrado, Dybala, Ronaldo.
    Rezerwowi: Perin – Benatia, Matuidi, Barzagli, Mandžukić, Cancelo, Rugani.

Manchester United F.C.: de Gea – Young (C), Lindelöf, Smalling, Shaw – A. Herrera, N. Matić, P. Pogba – Lingard, Alexis Sanchez, Martial.
    Rezerwowi: Romero – Bailly, Mata, Rashford, Fred, Fellaini, Darmian.

1

1
    Mocny początek United. Przyjezdni zaatakowali prawym skrzydłem, ale wybronili się turyńczycy.

2
    Szczęsny zmuszony do wybicia piłki poza linię boczną.

4
    Zupełnie nieudane dośrodkowania Younga z prawego skrzydła. Szczęsny będzie wznawiać grę z piątego metra.

5
    Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Manchesteru, ale utrzymują się przy piłce miejscowi.

5
    Zablokowane uderzenie Cristiano Ronaldo. Rzut rożny wykonywać będą gospodarze.

6
    Fatalne wykonanie rzutu rożnego przez Pjanicia i z kontratakiem ruszają Czerwone Diabły.

7
    Podopieczni Jose Mourinho utrzymują się przy piłce na połowie Juventusu, ale nie bardzo mają pomysł na zbliżenie się do szesnastki.

9
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne Manchesteru i futbolówkę przychwytuje Shaw.

10
    Tym razem zza pola karnego uderzał Dybala. Piłka po rykoszecie wychodzi poza linię końcową. Rzut rożny dla Juventusu.

11
    Ronaldo nie zdołał sięgnąć piłki po dośrodkowaniu Pjanicia z narożnika boiska.

12
    Taktyczny faul Maticia i arbiter nie miał wyjścia – żółty kartonik dla zawodnika Manchesteru.

14
    Częściej od pierwszych minut atakują przyjezdni, chociaż to "Stara Dama" jest bardziej konkretna w ofensywie.

16
    Nieco uspokoiła się sytuacja na boisku. Liczymy na zdecydowanie więcej.

17
    Potężnie huknął teraz z dystansu CR7, jednak piłka w nieznacznej odległości minęła słupek bramki przyjezdnych.

19
    Rzut wolny dla Juve z prawego skrzydła. Dośrodkowywał Pjanić, ale zbyt nisko i futbolówkę wybił Shaw.

20
    Miejscowi wywalczyli wrzut z autu na wysokości pola karnego przedstawicieli angielskiej Premier League.

21
    Faulował Cuadrado nieopodal własnego pola karnego. Jak wykorzystają ten stały fragment gry przyjezdni?

22
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego faulowany był jeden z zawodników Juventusu i arbiter przerwał grę.

24
    Zakotłowało się na osiemnastym metrze przed bramką United. Uderzenie Pjanicia zostało jednak zablokowane, a po chwili Chiellini faulował.

25
    Póki co częściej przy piłce znajdują się miejscowi. Statystyki posiadania piłki prezentują się następująco: 55% – 45% na korzyść gospodarzy.

27
    Pogubili się teraz w ofensywie turyńczycy. Od dłuższego czasu to jednak oni kreują grę, oni są stroną przeważającą.

28
    Goście wymieniają się teraz podaniami na własnej połowie boiska. Coraz wyżej zaczynają podchodzić do rywali miejscowi.

29
    Matić zbyt mocno zagrywał do Sancheza i ten nie zdołał przeciąć podania i skierować piłki do bramki.

30
    Herrera nieprzepisowo atakowany na wysokości dwudziestego metra. Może być groźnie pod bramką Juve!

31
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale prosto w mur złożony z zawodników Juventusu Turyn.

32
    Do jakichś przepychanek doszło pomiędzy Sandro a Herrerą, ale arbiter decyduje się jedynie na słowne upomnienie obydwu zawodników.

34
    Nareszcie się coś zadziało! Cuadrado ładnie zwiódł rywala na linii pola karnego, a następnie uderzył na bramkę Manchesteru. Piłka odbiła się od jednego z zawodników United, ale zdołał strzał wybronić czujny de Gea!
    34. Juan Guillermo Cuadrado (JUV)

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Czy którejś z drużyn uda się zadać cios jeszcze przed przerwą?
    35. Sami Khedira (JUV)

36
    To powinien być gol! Khedira otrzymał idealne podanie na siódmy metr, jednak uderzył w słupek!
    Kilka ujęć prosto z murawy Juventus Stadium:

38
    Na dłużej utrzymują się teraz przy piłce przyjezdni. Ostatnie minuty nie były najlepsze w wykonaniu Czerwonych Diabłów.

39
    Drugi z rzędu rzut rożny dla gospodarzy.

41
    Wzmaga się doping na trybunach turyńskiego stadionu. Kibice domagają się w końcu jakichś bramek.

42
    Szczęsny bardzo pewnie wyłapuje piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Martiala.

43
    Ronaldo wyraźnie odpychany przez Shawa i arbiter bez wahania przyznaje rzut wolny dla Starej Damy.

44
    Faulowany był teraz z kolei Young w polu karnym Manchesteru i akcja gospodarzy zostaje przerwana przez arbitra.

45
    O jedną minutę przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+1
    Ronaldo mocno uderzał zza pola karnego, ale został zablokowany! Tylko korner dla Juventusu.

45+2

Do przerwy można czuć niesmak! Spodziewaliśmy się po meczu Juventusu z Manchester dużo więcej, a po trzech kwadransach mamy bezbramkowy remis. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron dziać będzie się dużo więcej. Zostańcie z nami!

46

47
    Kolejny raz znakomicie w polu karnym Manchesteru blokowany był Cristiano Ronaldo.

49
    Nie musiał interweniować Szczęsny po uderzenie Martiala z dystansu.

50
    Poprzeczka uratowała teraz przyjezdnych przed utratą bramki po uderzeniu Dybali!
    50. Paulo Dybala (JUV)

52
    Paul Pogba faulowany w środku pola przez Chielliniego.

53
    De Sciglio świetnie się zastawiał przy narożniku boiska i wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny.

54
    Kąśliwa centra Sancheza, ale wybijają futbolówkę defensorzy Juventusu.

55
    Ucierpiał przy wślizgu Young i niewykluczone, że Jose Mourinho będzie musiał dokonać zmiany.

56
    Będzie w stanie kontynuować grę kapitan zespołu przyjezdnych, przynajmniej na razie. Przy futbolówce turyńczycy.

58
    Niedokładne zagranie Dybali do De Sciglio i futbolówkę przechwycił jeden z zawodników Manchesteru.

60
    Po dośrodkowaniu Pogby obrońcy Juventusu wybijają piłkę na rzut rożny.

61
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Sami Khedira, na boisku pojawia się Blaise Matuidi.

62
    Dobra centra Ronaldo z lewej flanki, ale Cuadrado faulował rywala w walce o górną piłkę.

64
    Gra toczy się obecnie na połowie przyjezdnych, ale w bezpiecznej odległości od bramki Czerwonych Diabłów.

65
    Gol dla Juventusu!
    Obejmują prowadzenie miejscowi! Po zagraniu Bonucciego za plecy obrońców bez przyjęcia uderzał CRISTANO RONALDO i pewnie pokonał golkipera Manchesteru!
    65. Cristiano Ronaldo (JUV) - 1:0

67
    Rozkręcają się miejscowi, ale bardzo dobrze interweniował teraz de Gea!

69
    Przypomnijmy, że zwycięstwo w dzisiejszym meczu da Juventusowi nie tylko pewny awans do fazy pucharowej, ale też pierwsze miejsce w grupie!

70
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Jesse Lingard, na boisku pojawia się Marcus Rashford.

71
    Cristiano Ronaldo faulowany na połowie Czerwonych Diabłów.

73
    Ależ skiksował teraz przy uderzeniu z siedemnastego metra Pjanić.

74
    Cuadrado otrzymał podanie od Ronaldo na jedenasty metr, ale uderza ponad poprzeczką!
    74. Juan Guillermo Cuadrado (JUV)

75
    Herrera faulował wychodzącego na pozycję Dybalę i arbiter bez wahania sięga po kartkę.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Paulo Dybala (Juventus Turyn).

77
    Płaskie uderzenie Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego i piłka zatrzymuje się na murze. Turyńczycy bardzo szybko z powrotem znajdują się przy futbolówce.

79
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Ander Herrera, na boisku pojawia się Juan Manuel Mata.

79
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Alexis Sanchez, na boisku pojawia się Marouane Fellaini.

79
    Bardzo mocne uderzenie Rashforda, ale nie musiał interweniować Szczęsny. Brakuje dzisiaj skuteczności ekipie z Manchesteru.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy Czerwone Diabły stać będzie na odrobienie strat?

81
    Bez problemów wyłapuje piłkę de Gea po zbyt lekkim uderzeniu Ronaldo.

83
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Mattia De Sciglio, na boisku pojawia się Andrea Barzagli.

84
    Szczęśliwa interwencja Szczęsnego, ale w dalszym ciągu napierają podopieczni Jose Mourinho!

85
    Na dziewiętnastym metrze faulowany był Pogba. Bardzo dobra okazja dla Manchesteru z rzutu wolnego!

86
    Gol dla United!
    Goście wyrównują! Fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się JUAN MATA! Szczęsny skapitulował, Manchester odrabia straty!
    86. Juan Manuel Mata (MAN) - 1:1

88
    Po nieudanym uderzeniu Dybali od własnej bramki wznowi grę de Gea.

90
    Co tu się dzieje?! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewego skrzydła do piłki dopada PAUL POGBA i z bliska umieszcza ją w bramce!

Okazuje się jednak, że to nie Pogba był autorem gola, a samobójcze trafienie zanotował ALEX SANDRO!
    90. Aléx Sandro (MAN) - 1:2

90+1
    Cztery minuty doliczone!

90+2
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Juan Guillermo Cuadrado, na boisku pojawia się Mario Mandžukić.

90+4
    Kontratak Manchesteru. Rashford znalazł się w sytuacji sam na sam ze Szczęsnym, ale przegrał pojedynek z polskim golkiperem!
    90+4. Marcus Rashford (MAN)

90+5
    Żółtą kartkę otrzymuje Anthony Martial (Manchester United F.C.).

Faule: 15:17.

Nieprawdopodobny przebieg miało spotkanie w Turynie! Wydawało się, że Juventus pewnie zmierza po trzy punkty, jednak dwa stałe fragmenty gry w końcowej fazie spotkanie dały zwycięstwo Czerwonym Diabłom. Takie właśnie mecze chcemy oglądać w Lidze Mistrzów!