Atalanta – Inter 4:1 (koniec) | AS Roma – Sampdoria 4:1 (koniec) | Empoli – Udinese 2:1 (koniec)
Chievo – Bologna 2:2 (koniec) | Sassuolo – Lazio 1:1 (koniec) | AC Milan – Juventus 0:2 (koniec)
AC Milan
0:2 (0:1)
Juventus FC
Niedziela 11.11.2018, 20:30 • Stadio Giuseppe Meazza, Mediolan. • Włoska Serie A • Runda 12

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfach. Do usłyszenia! (22:33:34)

Trzy oczka jadą do Turynu!

Koniec spotkania w Mediolanie. Zasłużenie triumfuje 2:0 Juventus, który udowodnił, że jest klasowym i doświadczonym zespołem. Pojedynek mógłby ułożyć się inaczej, jeżeli przed przerwą rzut karny wykorzystałby Gonzalo Higuain. Jedenastkę wykonywaną przez Argentyńczyka obronił jednak Wojciech Szczęsny.
    Juventus pisze historię!

90+3
    Antybohater dzisiejszego starcia.

90+1
    Po podaniu Douglasa Costy na strzał zza pola karnego zdecydował się Joao Cancelo. Futbolówka poszybowała jednak nad poprzeczką. Zaczyna od bramki Gigi Donnarumma.

90
    Paolo Mazzoleni zdecydował się doliczyć trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Spokojnie rozgrywa futbolówkę ekipa Juventusu. W zawodnikach Milanu ewidentnie widać już zrezygnowanie. Nie tak wyobrażali sobie ten mecz.
    Ronaldo przypieczętował zwycięstwo Juventusu?

87
    Coraz większą frustrację widać po zawodnikach Milanu. Tym razem żółtym kartonikiem został ukarany Fabio Borini.

85
    Pięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Wydaje się, że nic złego już nie może stać się "Starej Damie" i trzy oczka pojadą do Turynu.
    83. Dwa żółte kartki w trakcie kilkunastu sekund dla Higuaina!

83
    Po kilku sekundach Argentyńczyk dostaje czerwoną kartkę! Napastnik Milanu miał sporo uwag do pracy arbitra. Ależ było widać frustrację po "El Pipicie".

83
    Zagotował się Gonzalo Higuain, który faulował Mehdiego Benatię. Żółta kartka dla Argentyńczyka.
    81. Cristiano Ronaldo (JUV) - 0:2

81
    Gol dla Juventusu!
    Strzelcem bramki CRISTIANO RONALDO.

Jest już chyba po meczu! Po uderzeniu jednego z przyjezdnych futbolówkę odbija Gigi Donnarumma. Ta spada pod nogi Cristiano Ronaldo, który nie ma żadnych problemów z umieszczeniem jej w siatce!

80
    Spokojnie teraz w posiadaniu piłki Juventus. Milan atakuje niby wysokim pressingiem, ale widać, że Rossoneri nie chcą się przesadnie odkryć.

Tomek

Gole: 8. Mandžukić, 81. Ronaldo

Kartki:   61. Bakayoko (ACM), 83. Higuaín (ACM), 87. Borini (ACM) – 34. Benatia (JUV)   83. Higuaín (ACM)

Spudłowany karny!: 41. Higuaín (ACM), bramkarz Szczęsny obronił

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 2:8. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:1. Foule: 16:9.
    AC Milan: G. Donnarumma – Abate (74. Borini), C. Zapata, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Suso, Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu (74. Laxalt) – Castillejo (62. Cutrone), Higuaín.
    Zmiany: Reina, An. Donnarumma – J. Mauri, Borini, Bertolacci, Montolivo, Calabria, Simič, Cutrone, Halilović, Laxalt, Bellanova.

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Benatia, Chiellini (C), Aléx Sandro – Bentancur, Pjanić (74. S. Khedira), Matuidi – Dybala (79. Costa), Mandžukić, Ronaldo.
    Zmiany: Pinsoglio, Perin – De Sciglio, Costa, Barzagli, Cuadrado, Kean, Bonucci, Rugani, S. Khedira, Bernardeschi.

Sędziowie: Paolo Mazzoleni – Fabiano Preti, Mauro Vivenzi – Paolo Valeri.