Boston – New Jersey | 2:5 (koniec) | | | Washington – Carolina | 3:1 (koniec) | | | NY Rangers – Columbus | 3:4 (po dogrywce) |
Pittsburgh – Detroit | 5:2 (koniec) | | | Tampa – Philadelphia | 6:5 (po dogrywce) | | | St. Louis – Buffalo | 4:1 (koniec) |
Winnipeg – Calgary | 1:4 (koniec) | | | Nashville – Dallas | 0:2 (koniec) | | | Chicago – Minnesota | 5:2 (koniec) |
Edmonton – Vancouver | 2:4 (koniec) | | | Vegas – Colorado | 2:1 (koniec) | | | Los Angeles – Arizona | 2:1 (koniec) |
San Jose – Anaheim | 4:2 (koniec) |
Novosibirsk – Omsk | 3:0 (koniec) | | | Jekaterynburg – Din. Mińsk | 2:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Barys | 0:3 (koniec) |
Saławat – Kunlun | 5:0 (koniec) | | | Jarosław – Sp. Moskwa | 3:1 (koniec) | | | Czerepowiec – Dyn. Moskwa | 3:5 (koniec) |
CSKA Moskwa – Bars | 4:2 (koniec) | | | Soczi – Helsinki | 3:4 (koniec) | | | Din. Ryga – Niżny Nowogród | 2:3 (0:1 po rz. karnych) |
HC Slovan – Niżniekamsk | 3:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Kuopio | 0:1 (po dogrywce) | | | Team Canada – Norimberk | 6:2 (koniec) |
Rosja – Dania | 4:0 (koniec) | | | Słowacja – Szwecja | 2:5 (koniec) | | | Szwajcaria – Kanada | 2:3 (koniec) |
Finlandia – Kazachstan | 5:0 (koniec) |
finał
Finlandia
5:0
(2:0, 1:0, 2:0)
Kazachstan
59:38
|
Kara dla Kazachstan (Valerij Orechov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
50:27
|
Kara dla Kazachstan (Dias Gusejnov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
45:06
|
Kara dla Kazachstan (Jevgenij Šinkareckij – 2 min., trzymanie).
|
|
33:47
|
Kara dla Kazachstan (Batyrlan Muratov – 2 min.).
|
|
27:44
|
Kara dla Finlandia (Urho Vaakanainen – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
09:34
|
Kara dla Kazachstan (Sajan Danijar – 2 min., uderzanie).
|
|
01:40
|
Kara dla Kazachstan (Dmitrij Mitěnkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
13. Latvala (Virtanen, Ylönen), 16. Talvitie, 33. Vainionpää (Puustinen), 48. Kakko (Lundell, Ylönen), 50. Heponiemi (Kupari, Jokiharju)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Finlandia:
Luukkonen (Lindberg) – Honka, Heinola, Jokiharju, Laaksonen, Latvala, Utunen, Vaakanainen – Heponiemi, Kupari, Tolvanen – Nyman, Kakko, Lundell – Virtanen, Talvitie, Ylönen – Vainionpää, Moilanen, Puustinen.
Zmiany:
Trener:
Kazachstan: Jeremejev (Nurek) – Orechov, Samat Danijar, Chripkov, Musabajev, Šinkareckij, D. Muratov, A. Koroljov – Sajan Danijar, Gaťjatov, Makuckij – Vereščagin, Mitěnkov, Žorabek – Musorov, Gusejnov, Bojko – Treťjakovskij, B. Muratov, Bujalskij.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Kazachstan: Jeremejev (Nurek) – Orechov, Samat Danijar, Chripkov, Musabajev, Šinkareckij, D. Muratov, A. Koroljov – Sajan Danijar, Gaťjatov, Makuckij – Vereščagin, Mitěnkov, Žorabek – Musorov, Gusejnov, Bojko – Treťjakovskij, B. Muratov, Bujalskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: