Cracovia – Zagłębie S. | 2:1 (koniec) | | | Korona – Wisła K. | 2:6 (koniec) | | | Arka – Legia | 1:2 (koniec) |
Bytovia – Puszcza | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Garbarnia – GKS T. | 1:3 (koniec) |
GKS K. – Raków | 0:3 (koniec) | | | Chrobry – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Termalica – Wigry | 1:0 (koniec) |
Skra – Olimpia E. | 2:1 (koniec) | | | Błękitni – Gryf | 4:1 (koniec) | | | Toruń – Resovia | 0:1 (koniec) |
Radomiak – Rozwój | 2:0 (koniec) | | | Siarka T. – Znicz | 2:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Stal S. W. | 5:1 (koniec) |
GKS Bełchatów – Górnik Ł. | 2:0 (koniec) | | | Widzew – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Gać | 1:1 (koniec) |
Crystal Palace – Brighton | 1:2 (koniec) | | | Cardiff – West Ham | 2:0 (koniec) | | | Huddersfield Town – Bournemouth | 0:2 (koniec) |
Leicester – Fulham | 3:1 (koniec) | | | Newcastle – Everton | 3:2 (koniec) | | | Southampton – Tottenham | 2:1 (koniec) |
Man City – Watford | 3:1 (koniec) |
Parma – Genoa | 1:0 (koniec) | | | Chievo – AC Milan | 1:2 (koniec) |
Alaves – Eibar | 1:1 (koniec) | | | Atletico – Leganés | 1:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Rayo Vallecano | 3:1 (koniec) |
Getafe – Huesca | 2:1 (koniec) |
Bayern – Wolfsburg | 6:0 (koniec) | | | Borussia D. – Stuttgart | 3:1 (koniec) | | | Freiburg – Hertha | 2:1 (koniec) |
RB Lipsk – Augsburg | 0:0 (koniec) | | | Mainz – Borussia M. | 0:1 (koniec) |
Strasbourg – Lyon | 2:2 (koniec) | | | Amiens – Nîmes | 2:1 (koniec) | | | Dijon – Reims | 1:1 (koniec) |
Monaco – Bordeaux | 1:1 (koniec) |
Karvina – Bohemians | 0:3 (koniec) | | | Mlada – Příbram | 2:0 (koniec) | | | Zlín – Dukla | 2:1 (koniec) |
FC Opava – Slovacko | 2:2 (koniec) | | | Sparta – Vik. Pilzno | 4:0 (koniec) |
Nitra – Rużomberok | 0:0 (koniec) | | | Sereď – Spartak T. | 3:1 (koniec) | | | Michalovce – AS Trencin | 4:2 (koniec) |
Zeleziarne – MSK Żilina | 0:2 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Dunajska | 1:2 (koniec) | | | Senica – Slovan | 1:2 (koniec) |
West Bromwich – Ipswich Town | 1:1 (koniec) |
FC Koln – Arminia | 5:1 (koniec) | | | Regensburg – Duisburg | 1:1 (koniec) | | | Darmstadt – Kiel | 3:2 (koniec) |
Aue – Paderborn | 2:1 (koniec) |
finał
Pniówek Pawłowice Śląskie
1:1
(0:0)
Foto-Higiena Gać
82
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Stachowski, na boisku pojawia się Cieśla.
|
|
74
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bujakiewicz, na boisku pojawia się Kubacki.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Morcinek, na boisku pojawia się Dzida.
|
|
64
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Prusek, na boisku pojawia się Trąd.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Wejerowski, na boisku pojawia się Tarnov.
|
|
50
|
Zmiana w drużynie Pniówek Pawłowice Śląskie: z boiska schodzi Włodarcczyk, na boisku pojawia się Szatkowski.
|
|
37
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Gałaszewski, na boisku pojawia się Tylki.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
88. Szatkowski – 47. Wejerowski (kar.)
Sędziowie: Ireneusz Sipiora – Mirosław Barczewski oraz Patryk Ciastoń (Prudnik – OZPN Opole)
Widownia: 150
Kartki: 24. Wuwer (PPS), 67. Szatkowski (PPS) – 28. Buryło (FHG), 38. Grochowski (FHG), 73. Barski (FHG) 31. Buryło (FHG), 78. Grochowski (FHG)
Spudłowany karny!:
Pniówek Pawłowice Śląskie:
Gocyk – Weis, Goik, Morcinek, Prusek, Wuwer, Bodziony, Ciuberek, Glenc, Musioł, Włodarczyk
Zmiany: Świerczek – Wrana, Trąd, Szatkowski, Hasior, Zajączkowski, Dzida
Trener:
Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Piórecki, Barski, Korytek, Orzechowski – Stachowski, Grochowski – Bujakiewicz, Wejerowski, Buryło – Gałaszewski
Zmiany: Wojciechowski – Jakacki, Tylki, Tarnov, Hawryło, Cieśla, Kubacki
Trener:
Zmiany: Świerczek – Wrana, Trąd, Szatkowski, Hasior, Zajączkowski, Dzida
Trener:
Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Piórecki, Barski, Korytek, Orzechowski – Stachowski, Grochowski – Bujakiewicz, Wejerowski, Buryło – Gałaszewski
Zmiany: Wojciechowski – Jakacki, Tylki, Tarnov, Hawryło, Cieśla, Kubacki
Trener:
Sędziowie: Ireneusz Sipiora – Mirosław Barczewski oraz Patryk Ciastoń (Prudnik – OZPN Opole)
Widownia: 150
Dominik Czerenda