Izrael – Polska 1:0 (koniec) | Czechy – Dania 3:1 (koniec)
Izrael
1:0 (0:0)
Polska
Sobota 23.03.2019, 17:00 • Saint Cyr sur Loire, Francja • Eliminacje Mistrzostw Europy U19 • 2. runda

Niestety po golu w samej końcówce Biało-Czerwoni muszą uznać wyższość Izraelczyków. To oznacza, że nasi reprezentanci pozbawieni są już szans na awans. Za trzy dni ostatni mecz tego turnieju. Rywalem Polaków będą Szwajcarzy. Dziękuję za uwagę! (18:55:09)

90+5

90+4
    Spotkanie zostaje jeszcze trochę przedłużone, ale raczej jest już po zawodach...

90+3
    Gol dla Izraela!
    W samej końcówce tracimy bramkę! Po zagraniu od Elmkiesa Misztę pokonuje kapitan rywali, EDEN KARZEV!

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90+1
    Miszta bardzo dobrze broni strzał Elmkiesa.

89
    Zbyt szybko do podania ruszył Levy i liniowy sygnalizuje pozycję spaloną.

88
    Żukowski faulowany przez Strosberga. Rzut wolny dla Polski.

85
    Pięć minut do końca spotkania. Czy coś jeszcze się tu wydarzy?

82
    Żukowski w nieprzepisowy sposób zatrzymywany przez Karzeva.

81
    Ostatnia zmiana w polskiej drużynie. Za Klupsia na murawie melduje się Michalski.

80
    Zamieszanie w polu karnym Polski po rzucie rożnym dla rywali, ale skutecznie bronią się nasi reprezentanci.

79
    Jaber złapany z w pułapkę ofsajdową.

78
    Elmkies faulowany przez Kubicę. Rzut wolny dla Izraela.

76
    Zmiana także w naszej reprezentacji. Praszelik zastąpiony przez Bargiela.

75
    Podwójna zmiana w ekipie Izraela. Za Abadę i Kanaana na murawie meldują się Levi i Levy!

75
    Faulowany przez rywala Praszelik i od rzutu wolnego grę wznawiać będą Biało-Czerwoni.

74
    Rzut rożny dla zawodników z Izraela. Musimy być czujni w obronie!

72
    Tymoteusz Klupś upomniany żółtą kartką za swoje przewinienie.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca tego pojedynku! Cały czas bez goli, ale miejmy nadzieję, że w końcówce Biało-Czerwoni się przebudzą.

67
    Pierwsza zmiana w reprezentacji Izraelu. Arad zastępuje Masarwę.

65
    Uderzenie Kanaana po raz kolejny skutecznie zablokowany przez defensorów naszej reprezentacji.

64
    Faul Żurawskiego nie umknął uwadze arbitra. Od rzutu wolnego Izraelczycy.

61
    Zmiana w polskiej reprezentacji. Za Sobola na murawie melduje się Liszka.

61
    Uderzenie Bloriana skutecznie broni golkiper polskiej reprezentacji.

59
    Żółtym kartonikiem upomniany przez arbitra został Praszelik.

57
    Cały czas obserwujemy sporo fauli. Tym razem przepisy gry naruszył Sobol.

56
    Uderzenie Karzeva, ale po raz kolejny bezbłędnie między słupkami spisuje się Miszta.

55
    Abada faulowany przez Nawrockiego i groźnie zapowiadający się rzut wolny dla rywali.

53
    Miszta kolejny raz popisuje się świetną interwencją, chroniąc Polaków przed utratą bramki!

52
    Spokojny początek drugiej połowy spotkania. Jak na razie bez akcji podbramkowych.

50
    Faulowany przez Żukowskiego był kapitan reprezentacji Izraelu. Rzut wolny.

46

Do przerwy bez bramek w starciu Izraela z Polską. To miał być ciężki mecz, ale liczyliśmy, że to nasi będą w nim przeważać. Niestety, inicjatywa do przerwy stała po stronie rywali. Na drugą odsłonę wracamy za piętnaście minut, zostańcie z nami!

45+2

45+2
    Daniel popisuje się bezbłędną interwencją po uderzeniu Żurawskiego.

45+1
    O dwie minuty przedłużona została pierwsza odsłona spotkania.

45+1
    Jeszcze rzut rożny mieli Izraelczycy, ale Biało-Czerwoni bez szwanku wychodzą z opresji.

44
    Kolejny raz na uderzenie zdecydował się Kanaan, który jest jednym z aktywniejszych graczy Izraelu, ale udało nam się go zablokować.

41
    Próbowali jeszcze Polacy, ale Żurawski nie zdołał posłać piłki w światło bramki.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Wszystko wskazuje na to, że do przerwy będzie remis.

37
    Rzut wolny dla Izraela po faulu Sobola na Mahlufie.

32
    Klupś ewidentnie faulowany przez Karzeva, który jako pierwszy w tym spotkaniu zostaje indywidualnie upomniany.

31
    Rzut rożny mieli teraz także Polacy, ale dośrodkowanie z narożnika boiska zakończone zostało niecelnym strzałem Praszelika.

29
    Dośrodkowanie Elmkiesa z rzutu rożnego, ale strzał Karzeva zablokowany przez defensywę Biało-Czerwonych.

26
    Niecelnie na naszą bramkę uderzał Kanaan. Więcej z gry mają jak na razie rywale.

25
    Masarwa faulowany przez Kubicę i arbiter odgwizduje przewinienie.

21
    Znakomita okazja Izraelczyków, ale nie trafia w bramkę Karzev!

20
    Dwadzieścia minut gry już za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

17
    Praszelik faulował Kanaana i arbiter dyktuje rzut wolny dla formalnych gospodarzy tego pojedynku.

14
    Dwa kornery z rzędu mieli nasi reprezentanci, ale nie udało się z tego zrobić większego użytku.

13
    Rzut rożny dla Biało-Czerwonych. Czy uda się stworzyć zagrożenie pod bramką rywali?

12
    Niecelnie uderzał przed momentem Sobol.

9
    Rzut rożny dla rywali, ale obyło się bez większego zagrożenia pod naszą bramką.

8
    Uderzenie na polską bramkę w wykonaniu Abady, ale przytomnie interweniuje Miszta.

6
    Na pozycji spalonej złapany został pomocnik Izraela, Kanaan.

3
    Uderzał na bramkę Izraela Klupś, jednak jego próba została zablokowana.

1

Znamy wyjściowe składy!

Izrael:
    Daniel – Jaber, Strosberg, Blorian, Cohen – Karzev (C), Kanaan, Elmkies – Abada, Masarwa, Mahluf

Polska:
    Miszta – Tabiś, Nawrocki, Kiwior (C), Pięczek – Kubica – Klupś, Praszelik, Żurawski, Żukowski – Sobol

Sędzia główny: Peter Kralović (Słowacja)
    Asystenci: Milan Strbo (Słowacja), Aurelien Berthomieu (Francja)
    Sędzia techniczny: Delajod Willy (Francja).

Pierwszy gwizdek arbitra sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 17:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Obsada sędziowska:

W pierwszy spotkaniu Biało-Czerwoni mierzyli się z gospodarzami turnieju eliminacyjnego – Francuzami. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co było niespodzianką. Izrael na inaugurację pokonał 3:0 Szwajcarię.

W drugim meczu eliminacji Mistrzostw Europy U-19 polscy reprezentanci zmierzą się z Izraelem. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 90+3. Karzev

Kartki:   32. Karzev (ISR) – 59. Praszelik (POL), 72. Klupś (POL)