Izrael – Polska 1:0 (koniec) | Czechy – Dania 3:1 (koniec)
Izrael
1:0 (0:0)
Polska
Sobota 23.03.2019, 17:00 • Saint Cyr sur Loire, Francja • Eliminacje Mistrzostw Europy U19 • 2. runda

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W drugim meczu eliminacji Mistrzostw Europy U-19 polscy reprezentanci zmierzą się z Izraelem. Początek spotkania o godzinie 17:00.

W pierwszy spotkaniu Biało-Czerwoni mierzyli się z gospodarzami turnieju eliminacyjnego – Francuzami. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co było niespodzianką. Izrael na inaugurację pokonał 3:0 Szwajcarię.

Obsada sędziowska:

Sędzia główny: Peter Kralović (Słowacja)
    Asystenci: Milan Strbo (Słowacja), Aurelien Berthomieu (Francja)
    Sędzia techniczny: Delajod Willy (Francja).

Pierwszy gwizdek arbitra sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 17:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Znamy wyjściowe składy!

Izrael:
    Daniel – Jaber, Strosberg, Blorian, Cohen – Karzev (C), Kanaan, Elmkies – Abada, Masarwa, Mahluf

Polska:
    Miszta – Tabiś, Nawrocki, Kiwior (C), Pięczek – Kubica – Klupś, Praszelik, Żurawski, Żukowski – Sobol

1

3
    Uderzał na bramkę Izraela Klupś, jednak jego próba została zablokowana.

6
    Na pozycji spalonej złapany został pomocnik Izraela, Kanaan.

8
    Uderzenie na polską bramkę w wykonaniu Abady, ale przytomnie interweniuje Miszta.

9
    Rzut rożny dla rywali, ale obyło się bez większego zagrożenia pod naszą bramką.

12
    Niecelnie uderzał przed momentem Sobol.

13
    Rzut rożny dla Biało-Czerwonych. Czy uda się stworzyć zagrożenie pod bramką rywali?

14
    Dwa kornery z rzędu mieli nasi reprezentanci, ale nie udało się z tego zrobić większego użytku.

17
    Praszelik faulował Kanaana i arbiter dyktuje rzut wolny dla formalnych gospodarzy tego pojedynku.

20
    Dwadzieścia minut gry już za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

21
    Znakomita okazja Izraelczyków, ale nie trafia w bramkę Karzev!

25
    Masarwa faulowany przez Kubicę i arbiter odgwizduje przewinienie.

26
    Niecelnie na naszą bramkę uderzał Kanaan. Więcej z gry mają jak na razie rywale.

29
    Dośrodkowanie Elmkiesa z rzutu rożnego, ale strzał Karzeva zablokowany przez defensywę Biało-Czerwonych.

31
    Rzut rożny mieli teraz także Polacy, ale dośrodkowanie z narożnika boiska zakończone zostało niecelnym strzałem Praszelika.

32
    Klupś ewidentnie faulowany przez Karzeva, który jako pierwszy w tym spotkaniu zostaje indywidualnie upomniany.

37
    Rzut wolny dla Izraela po faulu Sobola na Mahlufie.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Wszystko wskazuje na to, że do przerwy będzie remis.

41
    Próbowali jeszcze Polacy, ale Żurawski nie zdołał posłać piłki w światło bramki.

44
    Kolejny raz na uderzenie zdecydował się Kanaan, który jest jednym z aktywniejszych graczy Izraelu, ale udało nam się go zablokować.

45+1
    Jeszcze rzut rożny mieli Izraelczycy, ale Biało-Czerwoni bez szwanku wychodzą z opresji.

45+1
    O dwie minuty przedłużona została pierwsza odsłona spotkania.

45+2
    Daniel popisuje się bezbłędną interwencją po uderzeniu Żurawskiego.

45+2

Do przerwy bez bramek w starciu Izraela z Polską. To miał być ciężki mecz, ale liczyliśmy, że to nasi będą w nim przeważać. Niestety, inicjatywa do przerwy stała po stronie rywali. Na drugą odsłonę wracamy za piętnaście minut, zostańcie z nami!

46

50
    Faulowany przez Żukowskiego był kapitan reprezentacji Izraelu. Rzut wolny.

52
    Spokojny początek drugiej połowy spotkania. Jak na razie bez akcji podbramkowych.

53
    Miszta kolejny raz popisuje się świetną interwencją, chroniąc Polaków przed utratą bramki!

55
    Abada faulowany przez Nawrockiego i groźnie zapowiadający się rzut wolny dla rywali.

56
    Uderzenie Karzeva, ale po raz kolejny bezbłędnie między słupkami spisuje się Miszta.

57
    Cały czas obserwujemy sporo fauli. Tym razem przepisy gry naruszył Sobol.

59
    Żółtym kartonikiem upomniany przez arbitra został Praszelik.

61
    Uderzenie Bloriana skutecznie broni golkiper polskiej reprezentacji.

61
    Zmiana w polskiej reprezentacji. Za Sobola na murawie melduje się Liszka.

64
    Faul Żurawskiego nie umknął uwadze arbitra. Od rzutu wolnego Izraelczycy.

65
    Uderzenie Kanaana po raz kolejny skutecznie zablokowany przez defensorów naszej reprezentacji.

67
    Pierwsza zmiana w reprezentacji Izraelu. Arad zastępuje Masarwę.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca tego pojedynku! Cały czas bez goli, ale miejmy nadzieję, że w końcówce Biało-Czerwoni się przebudzą.

72
    Tymoteusz Klupś upomniany żółtą kartką za swoje przewinienie.

74
    Rzut rożny dla zawodników z Izraela. Musimy być czujni w obronie!

75
    Faulowany przez rywala Praszelik i od rzutu wolnego grę wznawiać będą Biało-Czerwoni.

75
    Podwójna zmiana w ekipie Izraela. Za Abadę i Kanaana na murawie meldują się Levi i Levy!

76
    Zmiana także w naszej reprezentacji. Praszelik zastąpiony przez Bargiela.

78
    Elmkies faulowany przez Kubicę. Rzut wolny dla Izraela.

79
    Jaber złapany z w pułapkę ofsajdową.

80
    Zamieszanie w polu karnym Polski po rzucie rożnym dla rywali, ale skutecznie bronią się nasi reprezentanci.

81
    Ostatnia zmiana w polskiej drużynie. Za Klupsia na murawie melduje się Michalski.

82
    Żukowski w nieprzepisowy sposób zatrzymywany przez Karzeva.

85
    Pięć minut do końca spotkania. Czy coś jeszcze się tu wydarzy?

88
    Żukowski faulowany przez Strosberga. Rzut wolny dla Polski.

89
    Zbyt szybko do podania ruszył Levy i liniowy sygnalizuje pozycję spaloną.

90+1
    Miszta bardzo dobrze broni strzał Elmkiesa.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie!

90+3
    Gol dla Izraela!
    W samej końcówce tracimy bramkę! Po zagraniu od Elmkiesa Misztę pokonuje kapitan rywali, EDEN KARZEV!

90+4
    Spotkanie zostaje jeszcze trochę przedłużone, ale raczej jest już po zawodach...

90+5

Niestety po golu w samej końcówce Biało-Czerwoni muszą uznać wyższość Izraelczyków. To oznacza, że nasi reprezentanci pozbawieni są już szans na awans. Za trzy dni ostatni mecz tego turnieju. Rywalem Polaków będą Szwajcarzy. Dziękuję za uwagę! (18:55:09)

Gole: 90+3. Karzev

Kartki:   32. Karzev (ISR) – 59. Praszelik (POL), 72. Klupś (POL)