Jagiellonia – AZS UŚ 1:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Piast 3:0 (koniec) | AZS Gdańsk – Red Devils 2:3 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
3:0 (3:0)
Piast Gliwice
Sobota 30.03.2019, 18:00 • Jelcz-Laskowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 14

Nie doczekaliśmy się bramek w drugiej połowie spotkania. Tym samym końcowy wynik ustalony został jeszcze przed przerwą. Orzeł zwycięża 3:0 i poprawia swoją sytuację w tabeli. Dziękuję za uwagę, do usłyszenia! (19:42:27)

40

40
    Huknął z dwunastego metra Douglas, ale futbolówka po tym strzale poszybowała ponad poprzeczką bramki rywali.

39
    Niespełna 90 sekund efektywnego czasu gry do końca spotkania. Coraz bliżej końcowego triumfu są gospodarze.

38
    Mocne uderzenie Douglasa z dystansu, ale dobrze broni w tej sytuacji Foltyn.

38
    Przerwa na życzenie trenera drużyny gości, Klaudiusza Hirscha.

37
    Sprytne uderzenie głową Pastarsa i niewiele brakowało, a udałoby mu się zaskoczyć golkipera rywali.

36
    Z lotnym golkiperem grają przyjezdni. Gliwiczanie budują futsalowy zamek.

35
    Przerwa na życzenie szkoleniowca drużyny gospodarzy.

34
    Znakomita okazja dla gości, ale myli się z najbliższej odległości Bugański!

33
    Nieco uspokoiła się sytuacja na hali w Jelcz-Laskowicach. Coraz mniej czasu na nawiązanie walki mają przyjezdni.

32
    Nieco lepiej zaczęli grać miejscowi. Gospodarze ruszają z atakiem prawym skrzydłem.

30
    Uderzenie Douglasa w mur. Po chwili zawodnik Piasta dobijał, ale tym razem jego strzał wybronił Foltyn.

30
    Faulowany na lewej flance był Douglas. Blisko całej sytuacji był jeden z sędziów i przyjezdni mają rzut wolny z niebezpiecznej odleglości.

29
    Bardzo czysto grają w drugiej połowie obydwie ekipy. Póki co obejrzeliśmy po jednym faulu obu drużyn.

28
    Kontratak gości zakończony minimalnie niecelnym uderzeniem Marcina Grzywy z lewego skrzydła!

28
    Zakręcił się w dryblingu na lewym skrzydle Omylak. Od autu ekipa z Jelcz-Laskowic.

27
    Z pierwszej piłki uderzał Foglia, ale wyraźnie zabrakło precyzji.

26
    Niecelne podanie Omylaka i miejscowi rozpoczną od autu na połowie swoich rywali.

Gole: 9. Foglia, 11. Walty, 14. Barbosa

Kartki:   19. Dewucki (PIA)