AZS Gdańsk – Clearex 2:4 (koniec) | FC Toruń – Szczecin 5:1 (koniec) | Red Devils – Jagiellonia 5:1 (koniec)
Red Dragons – Rekord 1:4 (koniec) | AZS UŚ – Jelcz-Laskowice 2:4 (koniec)
FC Toruń
5:1 (1:0)
Pogoń '04 Szczecin
Sobota 06.04.2019, 18:00 • Uniwersyteckie Centrum Sportowe, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 15

39:15
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki KONRAD PRAWUCKI.

Honorowa bramka Pogoni. Jej najlepszemu strzelcowi udało się znaleźć drogę do siatki gospodarzy w ostatniej minucie spotkania. Ten gol już nic nie zmieni.

37:51
    Gol dla FC Toruń!
    Strzelcem bramki TOMASZ KRIEZEL.

Po przechwycie jedynym zadaniem dla Kriezela było wpakowanie piłki do opuszczonej przez Daniela Szklarza bramki Pogoni 04 Szczecin. Celne uderzenie prawie przez całe boisko i wynik staje się coraz bardziej spektakularny.

34:57
    Strzelcem bramki MATEUSZ CYMAN.

Zawodnik FC Toruń zabrał piłkę już na połowie przeciwników, a że ci starają się rozgrywać z wycofanym bramkarzem, to nie było trudno wpakować piłkę do ich siatki po raz czwarty w tym meczu.

30:42
    Bramkę z 10 metrów zdobywa TOMASZ KRIEZEL.

Pewne uderzenie z przedłużonego rzutu karnego i FC Toruń ma komplet punktów praktycznie w kieszeni. Już trzy gole przewagi gospodarzy i spotkanie pod ich kontrolą.

23:36
    Strzelcem bramki REMIGIUSZ SPYCHALSKI.

Rzut rożny wykorzystany przez zawodników w pomarańczowo-czarnych strojach. Po podaniu ze stałego fragmentu Marcina Mrówczyńskiego strzelił z centralnej części pola bramkowego Remigiusz Spychalski. Rośnie przewaga FC Toruń.

18:51
    Strzelcem bramki MARCIN MRÓWCZYŃSKI.

Strzelec gola zachował się jak lis pola karnego. Marcin Mrówczyński poszedł wślizgiem na piłkę i wpakował ją z metra do bramki bezradnego w tej sytuacji Daniela Szklarza.

Gole: 19. Mrówczyński, 24. Spychalski, 31. Kriezel (10 m rzut karny), 35. Cyman, 38. Kriezel – 40. Prawucki

FC Toruń: Naparło (Iwański) – Kriezel, Wojciechowski, Mikołajewicz, Elsner – Domański, Stolarski, Zboralski, Waszak, Spychalski, Cyman, Mrówczyński, Wędołowski.

Pogoń '04 Szczecin: Szklarz (Wilczek) – Czyszek, Gepert, Jakubiak, Prawucki – Kondiuch, Sapon, Dąbrowski, Przygórzewski, Maćkiewicz.

Sędziowie: Jaruchiewicz, Netkowska – Wanicki, Rosołek