Błękitni – Widzew 0:0 (koniec) | Skra – Gryf 2:1 (koniec) | Radomiak – ROW Rybnik 0:0 (koniec)
Siarka T. – Resovia 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Toruń 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Górnik Ł. 2:0 (koniec)
Olimpia G. – Rozwój 3:0 (koniec) | Ruch – Stal S. W. 1:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
2:0 (1:0)
Elana Toruń
Sobota 06.04.2019, 16:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 27. kolejka

Wygrała dziś drużyna skuteczniejsza, a taką z pewnością była Pogoń. Goście pokpili sprawę w pierwszej połowie, kiedy to mieli cztery znakomite okazje do strzelenia bramki i wywiezienia punktów z Siedlec. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe z meczów Pogoni! (17:51:06)

90+3

90+1
    Walków wyszedł sam na sam z bramkarzem Elany, ale zupełnie nie udała się mu podcinka.

90
    Elana nie będzie miała już lepszej sytuacji w tym meczu. Kozłowski przestrzelił z metra!

87
    Tempo meczu zdecydowanie siadło. Goście ograniczają się już tylko do dośrodkowań w pole karne, a gospodarze starają się już tylko wybijać piłkę z własnej połowy.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Lenartowski (Elana Toruń).

83
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wiktoruk, na boisku pojawia się Łydkowski.

80
    Kozłowski liczył na faul w starciu z Mesjaszem, ale skończyło się jedynie stratą zawodnika Elany.

79
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Zagórski.

77
    Lenartowski zagubił się z piłką w poli karnym Pogoni. Obrońcy nie mieli problemu z powstrzymaniem go.

75
    Nie popisał się Marciniec w idealnej sytuacji do podwyższenia wyniku – celność tego uderzenie pozostawiła wiele do życzenia.

72
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Mójta, na boisku pojawia się Zając.

70
    Efektowny i skuteczny wysoki pressing Pogoni. Elana traci piłkę na wysokości swojego pola karnego.

70
    Wygląda na to, że Elana straciła rezon w ofensywie, natomiast gospodarzom gra się z każdą minuta lepiej.

67
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Rybski, na boisku pojawia się Marciniec.

66
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Szymankiewicz.

63
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Zabaleta, na boisku pojawia się Lenartowski.

60
    Mójta w środek bramki, ale mocno i skutecznie. Dwubramkowe prowadzenie Pogoni po bramce z karnego stało się faktem!