Wisła Pł. – Korona 2:1 (koniec) | Arka – Miedź 2:0 (koniec) | Zagłębie S. – Wisła K. 2:1 (koniec)
Śląsk – Górnik Z. 1:2 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
2:1 (0:1)
Wisła Kraków
Czwartek 25.04.2019, 20:30 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • PKO Ekstraklasa • Grupa Spadkowa
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Siódme zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec w tym sezonie staje się faktem! Gospodarze pokonują Wisłę Kraków 2:1, choć do przerwy nic na to nie wskazywało. Dobra druga połowa w wykonaniu sosnowiczan. Zasłużyli na te punkty. Wciąż liczą się w grze o utrzymanie. (22:23:49)

90+3

90+3
    Skutecznie bronią się teraz miejscowi. Wisła nie jest w stanie przedrzeć się w okolice pola karnego przeciwników.

90+2
    Utrzymuje się wynik korzystny dla Zagłębia. Wydaje się, że gospodarze nie wypuszczą go z rąk.

90+1
    Teraz przy piłce znajdują się krakowianie. Ostatnie fragmenty szans na wyrównanie.

90
    Mecz przedłużony o trzy minuty.

89
    Jeszcze jeden korner dla Zagłębia. Za moment może być gorąco.

88
    Raz jeszcze groźnie natarło Zagłębie! Finalnie jednak Kudła skutecznie interweniował.

85
    Czas pracuje na korzyść Zagłębia. Gospodarze nie spieszą się już z wyprowadzaniem ataków. Spokojnie rozgrywają futbolówkę.

85
    Obecnie Wisła za bardzo nie ma czym postraszyć.

84
    Strzały: 26-10
    Strzały celne: 11-6

83
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Vamara Sanogo, na boisku pojawia się Giorgi Iwaniszwili.

82
    Za około dziesięć minut wszystko będzie już jasne.
    81. Mecz meczowi nierówny.

80
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Krzysztof Drzazga, na boisku pojawia się Aleksander Buksa.

78
    Zagłębie wywalczyło wznowienie z narożnika boiska.

77
    Coraz mniej czasu zostaje Wiśle na doprowadzenie do remisu. Dodatkowo, goście zbytnio się nie spieszą ze swoimi natarciami.