Śląsk – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) | | | Miedź – Górnik Z. | 0:1 (koniec) | | | Cracovia – Lech P. | 1:0 (koniec) |
Warta – GKS K. | 0:1 (koniec) | | | Wigry – Puszcza | 2:1 (koniec) | | | Sandecja – Raków | 2:2 (koniec) |
ŁKS – Chojniczanka | 2:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Odra O. | 3:1 (koniec) | | | Bytovia – Chrobry | 1:1 (koniec) |
Stal M. – Termalica | 5:4 (koniec) | | | Garbarnia – Stomil | 0:2 (koniec) |
Stal S. W. – Górnik Ł. | 2:1 (koniec) | | | Znicz – Gryf | 1:4 (koniec) | | | Rozwój – ROW Rybnik | 2:4 (koniec) |
Olimpia E. – Resovia | 0:1 (koniec) | | | Olimpia G. – Toruń | 2:1 (koniec) | | | Ruch – Błękitni | 1:1 (koniec) |
Skra – Pogoń Sdl. | 2:1 (koniec) | | | Radomiak – Siarka T. | 5:0 (koniec) |
Sokół – Ostróda | 4:0 (koniec) |
Gać – Ślęza Wrocław | 1:1 (koniec) |
Atalanta – Genoa | 2:1 (koniec) | | | Cagliari – Lazio | 1:2 (koniec) | | | Fiorentina – AC Milan | 0:1 (koniec) |
Augsburg – Hertha | 3:4 (koniec) | | | Borussia D. – Düsseldorf | 3:2 (koniec) | | | Hannover – Freiburg | 3:0 (koniec) |
Hoffenheim – Werder | 0:1 (koniec) | | | Bayer – Schalke 04 | 1:1 (koniec) | | | 1. FC Nurnberg – Borussia M. | 0:4 (koniec) |
RB Lipsk – Bayern | 0:0 (koniec) | | | Stuttgart – Wolfsburg | 3:0 (koniec) |
Angers – PSG | 1:2 (koniec) | | | Amiens – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Caen – Reims | 3:2 (koniec) |
Dijon – Strasbourg | 2:1 (koniec) | | | Nice – Nantes | 1:1 (koniec) | | | Nîmes – Monaco | 1:0 (koniec) |
Slovan – MSK Żilina | 6:2 (koniec) | | | Dunajska – Sereď | 3:4 (koniec) | | | Michalovce – Rużomberok | 0:3 (koniec) |
Nitra – Senica | 2:3 (koniec) | | | Spartak T. – Zeleziarne | 3:1 (koniec) | | | Moravce-Vrable – AS Trencin | 2:1 (koniec) |
Rizespor – Galatasaray | 2:3 (koniec) | | | Fenerbahce – Akhisarspor | 2:1 (koniec) | | | Göztepe – Sivasspor | 3:3 (koniec) |
Aston Villa – West Bromwich | 2:1 (koniec) | | | Derby – Leeds | 0:1 (koniec) |
finał
Garbarnia Kraków
0:2
(0:0)
Stomil Olsztyn
Radosław Łączkowski
Gole:
57. Lech, 64. Lech (kar.)
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 59. Kalemba (GRB), 90. Cabaj (GRB), 90+1. Szywacz (GRB) – 75. Kowalski (OLS)
Spudłowany karny!:
Garbarnia Kraków:
Kozioł – Kiebzak, Górecki, Masiuda, Krykun, Nowak (64. Ogar), Kalemba, Słoma, Włodyka (65. Piszczek), Lech (65. Serafin), Szywacz.
Zmiany: Cabaj – Serafin, Ogar, Wojcieszyński, Firlej, Garzeł, Piszczek
Trener:
Stomil Olsztyn: Skiba – Kuban, Lech (80. Góral), Krachunov, Niedziela (86. Mosakowski), Sobczak, M. Gancarczyk (71. Dziemidowicz), Kowalski, Bucholc, Pałaszewski, W. Gancarczyk.
Zmiany: Leszczyński – Mosakowski, Głowacki, Kwiatkowski, Dziemidowicz, Maćkowski, Góral
Trener:
Zmiany: Cabaj – Serafin, Ogar, Wojcieszyński, Firlej, Garzeł, Piszczek
Trener:
Stomil Olsztyn: Skiba – Kuban, Lech (80. Góral), Krachunov, Niedziela (86. Mosakowski), Sobczak, M. Gancarczyk (71. Dziemidowicz), Kowalski, Bucholc, Pałaszewski, W. Gancarczyk.
Zmiany: Leszczyński – Mosakowski, Głowacki, Kwiatkowski, Dziemidowicz, Maćkowski, Góral
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Serafin.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa LECH..
Strzelcem bramki LECH.
Garbarnia Kraków: Kozioł – Kiebzak, Górecki, Masiuda, Krykun, Nowak, Kalemba, Słoma, Włodyka, Lech, Szywacz.
Rezerwowi: Cabaj – Serafin, Ogar, Wojcieszyński, Firlej, Garzeł, Piszczek
Stomil Olsztyn: Skiba – Kuban, Lech, Krachunov, Niedziela, Sobczak, M. Gancarczyk, Kowalski, Bucholc, Pałaszewski, W. Gancarczyk.
Rezerwowi: Leszczyński – Mosakowski, Głowacki, Kwiatkowski, Dziemidowicz, Maćkowski, Góral.