Lechia – Hapoel BS 0:3 (koniec) | Jagiellonia – Rużomberok 2:1 (koniec) | Korona – Stal M. 1:0 (koniec)
Raków – Trzyniec 3:3 (koniec) | Wisła K. – Radomiak 2:1 (koniec) | Lech P. – Brøndby 1:0 (koniec)
Wisła Kraków
2:1 (1:1)
Radomiak Radom
Środa 26.06.2019, 18:30 • Warka • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

W Warce do kolejnego sezonu przygotowują się piłkarze Wisły Kraków. Biała Gwiazda w dzisiejszym sparingu zmierzy się ze świeżo upieczonym pierwszoligowcem – Radomiakiem Radom. Będziemy informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku!

Znamy podstawowe jedenastki!

Wisła Kraków:
    Buchalik – Klemenz, Burliga, Basha, Drzazga, Grabowski, Brożek, Wasilewski, Savicević, Kumah, Plewka

Radomiak Radom:
    Kochalski – zawodnik testowany I, Grudniewski, Cichocki, Banasiak, Karwot, zawodnik testowany II, Makowski, Leandro, Michalski, zawodnik testowany III.

1

10
    Rzut wolny dla Wiślaków niedaleko pola karnego rywali, ale ostatecznie radomianie zdołali się wybronić.

11
    Gol dla Radomiaka!
    Pierwszoligowiec obejmuje prowadzenie! Strzelcem bramki RAFAŁ MAKOWSKI.

30
    Pół godziny gry w Warce za nami. Na prowadzeniu Radomiak, który znajduje się obecnie w posiadaniu futbolówki.

37
    Gol dla Wisły!
    Biała Gwiazda doprowadza do wyrównania! Strzelcem bramki KRZYSZTOF DRZAZGA.

45

Do przerwy Wisła Kraków remisuje z Radomiakiem Radom 1:1. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

52
    Żółtą kartką upomniany Szot, który pojawił się na boisku w przerwie.

75
    Niecelny strzał jednego z graczy Radomiaka i od bramki rozpoczną krakowianie. Piętnaście minut do końca spotkania.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Klabnik (Radomiak Radom).

89
    RAFAŁ BOGUSKI wyprowadza Białą Gwiazdę na prowadzenie!

90

Wisła Kraków zwycięża w swoim drugim sparingowym meczu tego zgrupowania. Wynik 2:1 z Radomiakiem może cieszyć, tym bardziej, że krakowianie odrabiali straty. Dziękuję za uwagę! (20:22:32)

Gole: 37. Drzazga, 89. Boguski – 11. Makowski

Kartki:   52. Szot (WIS) – 76. Klabnik (RAM)