PGE IMME w Gdańsku | Bartosz Zmarzlik (koniec) |
koniec wyścigu
Bartosz Zmarzlik
(Piotr Pawlicki, Martin Vaculik)
Paweł
Składy i statystyki:
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Sędziowie:
Widownia:
Końcowa klasyfikacja:
1. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3) + 3 pkt. w finale
2. Piotr Pawlicki 10+3 (1,2,3,2,2) + 2 pkt. w finale
3. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u) + 1 pkt. w finale
4. Jason Doyle 11+3 (2,3,0,3,3) + 0 pkt. w finale
5. Leon Madsen 11+2 (2,1,3,2,3)
6. Patryk Dudek 10+2 (1,3,1,3,2)
7. Emil Sajfutdinow 10+0 (3,3,2,0,2)
8. Kenneth Bjerre 9+w (3,0,3,3,d)
9. Mikkel Michelsen 8+1 (2,2,u,1,3)
10. Maciej Janowski 6+1 (0,1,1,2,2)
11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
17. Marcin Turowski 0 (0)
18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
Lista startowa:
1. Leon Madsen 11 (2,1,3,2,3)
2. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u)
3. Piotr Pawlicki 10 (1,2,3,2,2)
4. Maciej Janowski 6 (0,1,1,2,2)
5. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
6. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
7. Jason Doyle 11 (2,3,0,3,3)
8. Emil Sajfutdinow 10 (3,3,2,0,2)
9. Patryk Dudek 10 (1,3,1,3,2)
10. Kenneth Bjerre 9 (3,0,3,3,d)
11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
13. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3)
14. Mikkel Michelsen 8 (2,2,u,1,3)
15. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
R1. Marcin Turowski 0 (0)
R2. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
1. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3) + 3 pkt. w finale
2. Piotr Pawlicki 10+3 (1,2,3,2,2) + 2 pkt. w finale
3. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u) + 1 pkt. w finale
4. Jason Doyle 11+3 (2,3,0,3,3) + 0 pkt. w finale
5. Leon Madsen 11+2 (2,1,3,2,3)
6. Patryk Dudek 10+2 (1,3,1,3,2)
7. Emil Sajfutdinow 10+0 (3,3,2,0,2)
8. Kenneth Bjerre 9+w (3,0,3,3,d)
9. Mikkel Michelsen 8+1 (2,2,u,1,3)
10. Maciej Janowski 6+1 (0,1,1,2,2)
11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
17. Marcin Turowski 0 (0)
18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
Lista startowa:
1. Leon Madsen 11 (2,1,3,2,3)
2. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u)
3. Piotr Pawlicki 10 (1,2,3,2,2)
4. Maciej Janowski 6 (0,1,1,2,2)
5. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
6. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
7. Jason Doyle 11 (2,3,0,3,3)
8. Emil Sajfutdinow 10 (3,3,2,0,2)
9. Patryk Dudek 10 (1,3,1,3,2)
10. Kenneth Bjerre 9 (3,0,3,3,d)
11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
13. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3)
14. Mikkel Michelsen 8 (2,2,u,1,3)
15. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
R1. Marcin Turowski 0 (0)
R2. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
a także inny żużlowiec wrocławskiej Sparty Maksym Drabik. On pojedzie w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów.
1. Leon Madsen (forBET Włókniarz Częstochowa)
2. Martin Vaculik (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
3. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
4. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
5. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
6. Grigorij Łaguta (Speed Motor Lublin)
7. Jason Doyle (Get Well Toruń)
8. Emil Sayfutdinov (Fogo Unia Leszno)
9. Patryk Dudek (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
10. Kenneth Bjerre (MRGARDEN GKM Grudziądz)
11. Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
12. Nicki Pedersen (Stelmet Falubaz Zielona Góra)
13. Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów)
14. Mikkel Michelsen (Speed Car Motor Lublin)
15. Fredrik Lindgren (forBET Włókniarz Częstochowa)
16. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
R1. Marcin Turowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
R2. Mateusz Bartkowiak (truly.work Stal Gorzów)
Leon Madsen 2
Martin Vaculik 3
Piotr Pawlicki 1
Maciej Janowski 0
Janusz Kołodziej 0
Jason Doyle 2
Grigorij Łaguta 1
Emil Sajfutdinow 3
Kenneth Bjerre 3
Artiom Łaguta 2
Patryk Dudek 1
Nicki Pedersen d
Fredrik Lindgren 1
Mikkel Michelsen 2
Krzysztof Buczkowski 0
Bartosz Zmarzlik 3
Bartosz Zmarzlik 2
Leon Madsen 1
Janusz Kołodziej 0
Patryk Dudek 3
Mikkel Michelsen 2
Kenneth Bjerre 0
Martin Vaculik 3
Grigorij Łaguta 1
Artiom Łaguta 1
Fredrik Lindgren 0
Jason Doyle 3
Piotr Pawlicki 2
Maciej Janowski 1
Emil Sajfutdinow 3
Nicki Pedersen 2
Krzysztof Buczkowski 0
Grigorij Łaguta d
Krzysztof Buczkowski 1
Leon Madsen 3
Artiom Łaguta 2
Nicki Pedersen w
Janusz Kołodziej w
Fredrik Lindgren 2
Martin Vaculik 3
Emil Sajfutdinow 2
Patryk Dudek 1
Piotr Pawlicki 3
Mikkel Michelsen u
Bartosz Zmarzlik 2
Maciej Janowski 1
Kenneth Bjerre 3
Jason Doyle 0
Jason Doyle 3
Marcin Turowski 0
Mikkel Michelsen 1
Leon Madsen 2
Nicki Pedersen zrezygnował z dalszego udziału w turnieju. W jego miejsce pojedzie Marcin Turowski.
Martin Vaculik 3
Bartosz Zmarzlik 2
Emil Sajfutdinow 0
Artiom Łaguta 1
Krzysztof Buczkowski w
Piotr Pawlicki 2
Kenneth Bjerre 3
Janusz Kołodziej 1
Patryk Dudek 3
Grigorij Łaguta 1
Maciej Janowski 2
Fredrik Lindgren 0
Leon Madsen 3
Emil Sajfutdinow 2
Fredrik Lindgren 1
Kenneth Bjerre d
Patryk Dudek 2
Martin Vaculik u
Jason Doyle 3
Krzysztof Buczkowski 1
Piotr Pawlicki 2
Mateusz Bartkowiak 0
Bartosz Zmarzlik 3
Grigorij Łaguta 1
Zmiana: Mateusz Bartkowiak za Nickiego Pedersena.
Janusz Kołodziej 1
Mikkel Michelsen 3
Artiom Łaguta 0
Maciej Janowski 2
1. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u)
2. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3)
--------
3. Jason Doyle 11 (2,3,0,3,3)
4. Leon Madsen 11 (2,1,3,2,3)
5. Emil Sajfutdinow 10 (3,3,2,0,2)
6. Patryk Dudek 10 (1,3,1,3,2)
7. Piotr Pawlicki 10 (1,2,3,2,2)
8. Kenneth Bjerre 9 (3,0,3,3,d)
9. Mikkel Michelsen 8 (2,2,u,1,3)
10. Maciej Janowski 6 (0,1,1,2,2)
--------
11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
17. Marcin Turowski 0 (0)
18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
Patryk Dudek 2
Jason Doyle 3
Kenneth Bjerre w
Mikkel Michelsen 1
Leon Madsen 2
Piotr Pawlicki 3
Emil Sajfutdinow 0
Maciej Janowski 1
Bartosz Zmarzlik 3
Martin Vaculik 1
Jason Doyle 0
Piotr Pawlicki 2
1. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3) + 3 pkt. w finale
2. Piotr Pawlicki 10+3 (1,2,3,2,2) + 2 pkt. w finale
3. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u) + 1 pkt. w finale
4. Jason Doyle 11+3 (2,3,0,3,3) + 0 pkt. w finale
5. Leon Madsen 11+2 (2,1,3,2,3)
6. Patryk Dudek 10+2 (1,3,1,3,2)
7. Emil Sajfutdinow 10+0 (3,3,2,0,2)
8. Kenneth Bjerre 9+w (3,0,3,3,d)
9. Mikkel Michelsen 8+1 (2,2,u,1,3)
10. Maciej Janowski 6+1 (0,1,1,2,2)
11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
17. Marcin Turowski 0 (0)
18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)