Skra – Garbarnia 1:3 (koniec) | Błękitni – Toruń 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Resovia 0:0 (koniec)
Gryf – GKS K. 0:2 (koniec) | Znicz – Stal S. W. 4:1 (koniec) | Bytovia – Widzew 2:1 (koniec)
Olimpia E. – Polkowice 1:1 (koniec) | Górnik Ł. – Lech II P. 0:0 (koniec)
Pogoń Siedlce
0:0 (0:0)
Resovia
Sobota 03.08.2019, 17:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 2. runda

Nie oszukujmy się – pierwsza połowa meczu nie należała do najciekawszych. W drugiej połowie piłkarze obu ekip się obudzili – nie tylko piłkarsko, ale w grę weszły też spore emocje, co pokazuje ilość kartek w okolicach 65 minuty. Lekko zawiedziona może być Resovia – w drugiej połowie zagrali lepiej i kilkukrotnie mieli naprawdę dobre sytuacje, a raz piłka zatrzymała się na poprzeczce. Mimo to mecz kończy się bezbramkowym remisem i obie drużyny muszą zadowolić się jednym punktem. (18:53:28)

90+5

90+3
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kubowicz (Resovia).

90+1
    Resovia dobrze rozegrała rzut rożny, ale obrońca wybija piłkę.

90
    Arbiter doliczył 5 minut do spotkania.

88
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Skibicki, na boisku pojawia się Romanowicz.

87
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Feret, na boisku pojawia się Hajduk.

81
    Sędzia odgwizdał zagranie piłki ręką i będzie szansa na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Pogoni.

79
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Falon.

77
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Krykun, na boisku pojawia się Adamski.

76
    Daniel starł się z jednym z napastników Pogoni. Interweniować musiał sędzia, ale tym razem obeszło się bez kartek.

75
    Został kwadrans do końca spotkania. Mało płynna gra w ostatnich minutach za sprawą wielu fauli.

74
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Firlej, na boisku pojawia się Walków.

73
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Świderski, na boisku pojawia się Buczek.

69
    Dużo żółtych kartek w ostatnich minutach, gorąco na boisku. Zaczynają się denerwować zawodnicy obu ekip.