Arged Malesa – Orzeł | 51:39 (koniec) | | | Lokomotiv – Unia T. | 48:42 (koniec) |
Apator – Sparta | 41:49 (koniec) | | | Stal – Unia | 46:44 (koniec) |
koniec wyścigu
Lokomotiv Daugavpils
48:42
Unia Tarnów
Piotr Grabowski
Składy i statystyki:
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Lokomotiv Daugavpils:
9. Timo Lahti 11 (3, 3, 3, 2)
10. Jewgienij Kostygow 3+1 (0, 1, 1, 1*, 0)
11. Kjastas Puodżuks 10 (3, 2, 2, 2, 1)
12. Wadim Tarasienko 1+1 (0, d, 1*, 0)
13. Andrzej Lebiediew 11 (3, 3, 3, 2)
14. Oleg Michaiłow 7+2 (2, 2*, 1*, 2)
15. Davis Kurmis 5+3 (1*, 1, 2*, 1*)
Zmiany:
Trener:
Unia Tarnów:
1. Wiktor Kułakow 10+1 (1*, 3, 3, 3)
2. Ernest Koza 6 (2, 1, w, 3)
3. Artur Mroczka 4+1 (2, w, 0, 0, 2*)
4. Daniel Kaczmarek 7+1 (1*, 2, 1, 3)
5. Artur Czaja 10 (2, 2, 3, 3)
6. Mateusz Cierniak 3 (3, 0, 1)
7. Przemysław Konieczny 1 (0, 0, 1, 0, 0, 0)
Zmiany:
Trener:
9. Timo Lahti 11 (3, 3, 3, 2)
10. Jewgienij Kostygow 3+1 (0, 1, 1, 1*, 0)
11. Kjastas Puodżuks 10 (3, 2, 2, 2, 1)
12. Wadim Tarasienko 1+1 (0, d, 1*, 0)
13. Andrzej Lebiediew 11 (3, 3, 3, 2)
14. Oleg Michaiłow 7+2 (2, 2*, 1*, 2)
15. Davis Kurmis 5+3 (1*, 1, 2*, 1*)
Zmiany:
Trener:
Unia Tarnów:
1. Wiktor Kułakow 10+1 (1*, 3, 3, 3)
2. Ernest Koza 6 (2, 1, w, 3)
3. Artur Mroczka 4+1 (2, w, 0, 0, 2*)
4. Daniel Kaczmarek 7+1 (1*, 2, 1, 3)
5. Artur Czaja 10 (2, 2, 3, 3)
6. Mateusz Cierniak 3 (3, 0, 1)
7. Przemysław Konieczny 1 (0, 0, 1, 0, 0, 0)
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Poszczególne biegi
Bieg po biegu:
Bieg 1
Timo Lahti
Wiktor Kułakow
Jewgienij Kostygow
Ernest Koza
Wynik biegu:
Czas:
Bieg 2
Mateusz Cierniak
Davis Kurmis
Przemysław Konieczny
Oleg Michaiłow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 3
Artur Mroczka
Kjastas Puodżuks
Daniel Kaczmarek
Wadim Tarasienko
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 4
Davis Kurmis
Artur Czaja
Andrzej Lebiediew
Przemysław Konieczny
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 5
Wiktor Kułakow
Wadim Tarasienko
Ernest Koza
Kjastas Puodżuks
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 6
Andrzej Lebiediew
Artur Mroczka
Oleg Michaiłow
Daniel Kaczmarek
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 7
Artur Czaja
Timo Lahti
Mateusz Cierniak
Jewgienij Kostygow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 8
Ernest Koza
Andrzej Lebiediew
Wiktor Kułakow
Davis Kurmis
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 9
Jewgienij Kostygow
Daniel Kaczmarek
Timo Lahti
Artur Mroczka
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 10
Kjastas Puodżuks
Przemysław Konieczny
Wadim Tarasienko
Artur Czaja
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 11
Ernest Koza
Jewgienij Kostygow
Artur Mroczka
Andrzej Lebiediew
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 12
Oleg Michaiłow
Mateusz Cierniak
Kjastas Puodżuks
Wiktor Kułakow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 13
Daniel Kaczmarek
Wadim Tarasienko
Artur Czaja
Timo Lahti
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 14
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 15
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg po biegu:
Bieg 1
Timo Lahti
Wiktor Kułakow
Jewgienij Kostygow
Ernest Koza
Wynik biegu:
Czas:
Bieg 2
Mateusz Cierniak
Davis Kurmis
Przemysław Konieczny
Oleg Michaiłow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 3
Artur Mroczka
Kjastas Puodżuks
Daniel Kaczmarek
Wadim Tarasienko
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 4
Davis Kurmis
Artur Czaja
Andrzej Lebiediew
Przemysław Konieczny
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 5
Wiktor Kułakow
Wadim Tarasienko
Ernest Koza
Kjastas Puodżuks
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 6
Andrzej Lebiediew
Artur Mroczka
Oleg Michaiłow
Daniel Kaczmarek
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 7
Artur Czaja
Timo Lahti
Mateusz Cierniak
Jewgienij Kostygow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 8
Ernest Koza
Andrzej Lebiediew
Wiktor Kułakow
Davis Kurmis
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 9
Jewgienij Kostygow
Daniel Kaczmarek
Timo Lahti
Artur Mroczka
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 10
Kjastas Puodżuks
Przemysław Konieczny
Wadim Tarasienko
Artur Czaja
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 11
Ernest Koza
Jewgienij Kostygow
Artur Mroczka
Andrzej Lebiediew
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 12
Oleg Michaiłow
Mateusz Cierniak
Kjastas Puodżuks
Wiktor Kułakow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 13
Daniel Kaczmarek
Wadim Tarasienko
Artur Czaja
Timo Lahti
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 14
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 15
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Wiktor Kułakow 3
Oleg Michaiłow 2
Przemysław Konieczny 0
Davis Kurmis 1
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 48:42
Kjastas Puodżuks 1
Artur Mroczka 2
Jewgienij Kostygow 0
Daniel Kaczmarek 3
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 45:39
Daniel Kaczmarek 1
Wadim Tarasienko 0
Artur Czaja 3
Timo Lahti 2
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 44:34
Oleg Michaiłow 1
Przemysław Konieczny 0
Kjastas Puodżuks 2
Wiktor Kułakow 3
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 42:30
Czas:
Ernest Koza 3
Jewgienij Kostygow 1
Artur Mroczka 0
Andrzej Lebiediew 2
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 39:27
Kjastas Puodżuks 2
Przemysław Konieczny 0
Wadim Tarasienko 1
Artur Czaja 3
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 36:24
Jewgienij Kostygow 1
Daniel Kaczmarek 2
Timo Lahti 3
Artur Mroczka 0
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 33:21
Ernest Koza w
Andrzej Lebiediew 3
Mateusz Cierniak 1
Davis Kurmis 2
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 29:19
Artur Czaja 2
Timo Lahti 3
Mateusz Cierniak 0
Jewgienij Kostygow 1
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 24:28
Andrzej Lebiediew 3
Artur Mroczka w
Oleg Michaiłow 2
Daniel Kaczmarek 1
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 20:16
Wiktor Kułakow 3
Wadim Tarasienko d
Ernest Koza 1
Kjastas Puodżuks 2
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 15:15
Davis Kurmis 1
Artur Czaja 2
Andrzej Lebiediew 3
Przemysław Konieczny 0
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 13:11
Artur Mroczka 2
Kjastas Puodżuks 3
Daniel Kaczmarek 1
Wadim Tarasienko 0
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 9:9
Mateusz Cierniak 3
Davis Kurmis 1
Przemysław Konieczny 0
Oleg Michaiłow 2
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 6:6
Timo Lahti 3
Wiktor Kułakow 1
Jewgienij Kostygow 0
Ernest Koza 2
Wynik biegu: 3:3
Bieg przerwany po upadku Kozy.
Bieg po biegu:
Bieg 1
Wiktor Kułakow
Timo Lahti
Ernest Koza
Jewgienij Kostygow
Wynik biegu:
Czas:
Bieg 2
Davis Kurmis
Mateusz Cierniak
Oleg Michaiłow
Przemysław Konieczny
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 3
Kjastas Puodżuks
Artur Mroczka
Wadim Tarasienko
Daniel Kaczmarek
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 4
Peter Ljung
Davis Kurmis
Przemysław Konieczny
Andrzej Lebiediew
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 5
Wadim Tarasienko
Wiktor Kułakow
Kjastas Puodżuks
Ernest Koza
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 6
Artur Mroczka
Andrzej Lebiediew
Daniel Kaczmarek
Oleg Michaiłow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 7
Timo Lahti
Peter Ljung
Jewgienij Kostygow
Mateusz Cierniak
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 8
Andrzej Lebiediew
Ernest Koza
Davis Kurmis
Wiktor Kułakow
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 9
Daniel Kaczmarek
Jewgienij Kostygow
Artur Mroczka
Timo Lahti
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 10
Przemysław Konieczny
Kjastas Puodżuks
Peter Ljung
Wadim Tarasienko
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 11
Jewgienij Kostygow
Ernest Koza
Andrzej Lebiediew
Artur Mroczka
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 12
Mateusz Cierniak
Oleg Michaiłow
Wiktor Kułakow
Kjastas Puodżuks
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 13
Wadim Tarasienko
Daniel Kaczmarek
Timo Lahti
Peter Ljung
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 14
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas:
Bieg 15
Wynik biegu:
Wynik meczu:
Czas: