Błękitni – GKS K. 1:3 (koniec) | Skra – Polkowice 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 0:1 (koniec)
Gryf – Resovia 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Lech II P. 2:0 (koniec) | Legionovia – Garbarnia 0:2 (koniec)
Bytovia – Stal S. W. 4:1 (koniec) | Olimpia E. – Widzew 1:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
0:1 (0:1)
Znicz Pruszków
Sobota 17.08.2019, 17:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 4. runda

Znicz wyjeżdża z Siedlec ze zwycięstwem. Gospodarze zasłużyli przynajmniej na jedną bramkę, ale brakowało im dziś szczęścia. Zapraszamy na nasze kolejne relacje z Siedlec! (18:55:29)

90+5

90+5
    Pazio nie trafia karnego w ostatniej minucie!

90+4
    Karny dla Pogoni. Uderzał Brodziński i jego strzał zablokował ręką piłkarz Znicza!

90+3
    Falon na głowkę Firleja. Broni Gradecki!

90+2
    Strzelał tym razem niecelnie Noiszewski. Przewaga w końcowych minutach Znicza.

90
    Tarnowski strzela w dogodnej sytuacji nad bramką Smołucha. Podawał Obst.

90
    Sędzia dolicza 5 minut.

89
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Moskwik, na boisku pojawia się Faliszewski.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Obst (Znicz Pruszków).

88
    Dośrodkowanie Rackiewicza po rykoszecie od obrońcy Pogoni ląduje na poprzeczce bramki Smołucha!

86
    Złe podanie Dioufa do Pazia. Z piątki Gradecki wznowi grę.

84
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Tarnowski.

82
    Pogoniści nerwowo szukają możliwości strzelenia bramki na wyrównanie. Pewny swego Znicz spokojnie się broni.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Skibicki, na boisku pojawia się Romanowicz.

78
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Walków, na boisku pojawia się Kozłowski II.

77
    Bochenek na głowę Czarnowskiego, ale ten strzał był bardzo łatwy do złapania dla bramkarza Pogoni.

75
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Zjawiński, na boisku pojawia się Noiszewski.

71
    Repka zgrywa głową na piąty metr do Walkowa. Jego strzał z najwyższym trudem broni Gradecki! Oblężenie bramki Znicza trwa.

69
    Pazio obsłużony bardzo dobrym podaniem w polu karnym marnuje znakomitą sytuację strzelecką. Zdecydował się uderzyć w drugie tempo i został zablokowany pod bramką prze obrońcę Znicza!

68
    Nieprzyjemny strzał Mosiejki paruje Gradecki na rzut rożny.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Wiktoruk (Pogoń Siedlce).

65
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Wiktoruk, na boisku pojawia się Falon.

64
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Pyrka, na boisku pojawia się Rackiewicz.

64
    Drybling Mosiejki zakończony niecelnym podaniem.

61
    Minimalnie minął się z piłką niekryty Moskwik przy dośrodkowaniu Bochenka w pole karne. Gdyby doszedł do piłki, prawdopodobnie byłoby 2:0 dla Znicza.

59
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Marciniec, na boisku pojawia się Mosiejko.

59
    Zniczowi nie spieszy się z rozgrywaniem akcji.

57
    Nie układa się w Pogoni w drugiej połowie współpraca na prawym skrzydle na linii Skibicki – Pazio.

54
    Odważny centrostrzał Kozłowskiego poszybował kilka metrów nad bramką Znicza.

53
    Wyścigi Bochenka z Kozłowskim w polu karnym Pogoni. Od bramki Smołuch.

52
    Strzał Marcińca z 25 metra w środek bramki. Pogoń w natarciu od początku drugiej połowy.

50
    Dośrodkowanie Walkowa wprost w dłonie Gradeckiego.

47
    Ładny atak pozycyjny Pogoni zakończony minimalnie niecelnym strzałem Kozłowskiego!

46

Prowadzenie Znicza który wygląda w dzisiejszym spotkaniu nieźle, ale Pogoń również miała swoje sytuacje. Sprawiedliwszym wynikiem byłby remis. Za kilka minut wracamy.

Początek meczu zapowiadał się obiecująco. Nie brakowało sytuacji strzeleckich i ciekawej kombinacyjnej gry w wykonaniu obu zespołów. Po ładnej bramce Zjawińskiego mecz stracił na jakości. Końcówka pierwszej połowy upłynęła pod znakiem żółtych kartek i niewielu okazji bramkowych.

45+4

45+3
    Zrobiło się trochę nieczystej gry pod koniec pierwszej połowy. W ruch idą wślizgi i barki. Wszystko na pograniczu faulu.

45+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Czarnowski (Znicz Pruszków).

45+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Marciniec (Pogoń Siedlce).

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Firlej (Pogoń Siedlce).

45
    Sędzia dolicza 4 minuty.

43
    Dwa strzały Pogoni, oba zablokowane przez defensorów Znicza.

41
    Potężne uderzenie Brodzińskiego lewą nogą z około 30 metrów minimalnie obok lewego słupka bramki Znicza!

40
    Tym razem ucierpiał Smołuch który zderzył się z piłkarzem Znicza przy piąstkowaniu piłki po rzucie wolnym.

38
    W jednym ze starć ucierpiał Brodziński.Lekarze owinęli jego głowę, obrońca Pogoni za chwilę wróci na boisko.

37
    Żółtą kartkę otrzymuje Repka (Pogoń Siedlce).

35
    Kapitalne uderzenie Zjawińskiego z 23 metrów w okolice okienka bramki Pogoni. Asysta Czarnowskiego. Prowadzenie Znicza!

34
    Na boisku leżą leżą Obst i Rapka. Chwila przerwy.

33
    Marciniec teatralnie upada w polu karnym. Od bramki Gradecki.

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Pazio (Pogoń Siedlce).

31
    Czarnowski ponad bramką w idealnej sytuacji! Akcję poprzedziła kontrowersja – sędzia nie widział wyraźnego autu dla Pogoni.

30
    Niezłe dośrodkowanie Drobnaka, ale nikt z przyjezdnych tego nie zamknął.

29
    Strzał Zjawińskiego z 20 metrów po koźle, ale broni Smołuch.

27
    Marciniec na siódmy metr do Wiktoruka, który będąc w idealnej pozycji, niekryty i mając całą bramkę przed sobą – strzela z pierwszej piłki ponad bramką!

27
    Machalski z rożnego na krótki słupek do Czarnowskiego, ale ten uderza głową ponad bramką.

26
    Fragment przewagi Znicza. Podanie Pyrki w pole karne wybite na rożny.

22
    Pyrka przedarł się prawym skrzydłem i dograł do wibiegającego w pole karne Moskwika. Pomocnik Znicza zamiast strzelić bramkę – sfaulował Smołucha. Bramkarz pogoni leży na trawie, chwila przerwy.

18
    Marciniec dogrywa do Skibickiego, który uderza bardzo niecelnie.

15
    Niepotrzebne wejście Moskwika w Pazia przy linii bocznej, słusznie ukarane kartonikiem.

13
    Smołuch zmuszony do ekwilibrystycznej parady po odbitym po rykoszecie od Dioufa strzale Czarnowskiego. To mogła być bramka dla Znicza!

13
    Kozłowski na pełnej prędkości przedzierał się lewym skrzydłem, ale dośrodkował już poza boiskiem.

10
    Znakomicie znalazł się w polu karnym Skibicki. Dopadł do niczyjej piłki ale uderzył ponad poprzeczką.

9
    Walków lewą nogą ze skrzydła do wbiegającego w piąty met Firleja, ale ten uderza minimalnie niecelenie.

8
    Wiktoruk na głowę do Marcińca, ale ten nie miał z czego uderzyć.

5
    Podanie Drobnaka ze skrzydła do Moskwika na piąty metr, ale czujnie obrońcy Pogoni nie dopuścili do strzału z bliskiej odległości.

3
    Długie podanie do Walkowa, ale ten fauluje Bochenka. Piłka dla Znicza.

1

Meldujemy się ze stadionu w Siedlcach. Mecz Pogoni Siedlce ze Zniczem Pruszków rozpocznie się za 10 minut.

Zapraszamy na naszą relację tekstową z meczu Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków. Zaczynamy równo z pierwszym gwizdkiem arbitra!

Pogoń rozpoczęła obecne rozgrywki bez fajerwerków, jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że drużyna Kamila Sochy z meczu na mecz wygląda lepiej. Po porażce w Rzeszowie ze Stalą i bezbramkowym remisie z Resovią – udało się siedlczanom zwyciężyć w Legionowie.

Najwięcej bramek dla Pogoni strzelili dotychczas: środkowy obrońca Bartosz Brodziński, oraz napastnik Maciej Firlej, którzy mają na koncie po dwa gole.

W obecnym sezonie Znicz (z bilansem 2-0-1, bramki 7-5), zdołał zgromadzić już 6 oczek. Pierwsze dwie kolejki były dla Pruszkowian wyjątkowo udane, ponieważ w ich trakcie udało się pokonać na wyjeździe GKS Katowice i u siebie Stal Stalowa Wola. Dopiero porażka wyjazdowa z Resovią Rzeszów wyhamowała nieco udany start podwarszawskiej drużynie.

Wyróżniającymi się postaciami zespołu Znicza są jak na razie Paweł Moskwik i Patryk Czarnowski – autorzy w sumie 4 bramek. W drużynie z Pruszkowa gra były piłkarz Pogoni Siedlce Dariusz Zjawiński.

Drugoligowych emocji ciąg dalszy. W 4 kolejce sezonu 2019/20 Pogoń Siedlce podejmie na swoim obiekcie drużynę Znicza Pruszków. Ostatni raz na tym stadionie oba zespoły mierzyły się rok temu. Wówczas bezapelacyjne zwycięstwo odniosła drużyna z Pruszkowa, pokonując Pogonistów 3:0.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.