1:3 (1:2)
Elana Toruń
Niedziela 18.08.2019, 13:05 • Stadion Górnika, Łęczna • 2. Liga • 4. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:56:49)

Po dwóch porażkach Elana Toruń zwyciężyła. Drużyna Ariela Jakubowskiego pokonała 3:1 Górnika Łęczna. Do bramki przeciwnika przymierzyli Mariusz Kryszak, Bartosz Boniecki oraz Damian Lenkiewicz. Gol Dominika Lewandowskiego okazał się honorowym dla zespołu z Lubelszczyzny. Elana zaprezentowała się solidnie i rozegrała spotkanie na swoich warunkach. Łęcznianie muszą pogodzić się z zasłużoną – pierwszą w sezonie porażką.

90+3

90
    Doliczone trzy minuty.

87
    Mocne, ale niecelne uderzenie Bartosza Machaja. Patryk Rojek tym razem nie musiał interweniować.

87
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kryszak, na boisku pojawia się Kisiel.

85
    Aron Stasiak złożył się do strzału przewrotką po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Nie ma gola kolejki, ponieważ futbolówka uciekła napastnikowi Górnika Łęczna w niepożądanym kierunku.

83
    Długo trzeba było czekać na jakiś akcent Pawła Wojciechowskiego, który pojawił się na boisku w przerwie. Napastnik Górnika Łęczna główkował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła w Jakuba Knuta. Pewnie interweniował bramkarz z Torunia.

79
    Ostatnie minuty spotkania. Żwawa pierwsza połowa była lepszym widowiskiem niż druga. Elana Toruń podcięła skrzydła przeciwnikowi trzecim golem.

77
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Lenkiewicz, na boisku pojawia się Machaj.

74
    Nieudane podanie na skrzydło. Górnik Łęczna przeprowadził kontratak, który zakończył się dośrodkowaniem Leandro po ziemi w rękawice Jakuba Knuta.

72
    W ostatnich minutach festiwal zmian w Łęcznej. Górnik zgubił sporo czasu, a i tak jego szansa na zapunktowanie w tym spotkaniu jest niewielka.

70
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kołodziej, na boisku pojawia się Mycan.

69
    Damian Lenkiewicz napomniany żółtą kartką za faul na Michale Golińskim.

68
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Banaszak, na boisku pojawia się Goliński.

66
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Orłowski, na boisku pojawia się Zagórski.

66
    Wojciech Onsorge napomniany żółtą kartkę za ostry faul.

66
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Boniecki, na boisku pojawia się Jóźwicki.

63
    Gol dla Elany!
    Strzelcem bramki DAMIAN LENKIEWICZ.

Niby schowana drużyna z Torunia w drugiej połowie, ale potrafiła przyspieszyć w odpowiednim momencie. Trzeci gol Elany. Po podaniu Krzysztofa Kołodzieja autor trafienia był w polu karnym. Damian Lenkiewicz zwiódł dwóch przeciwników, ułożył sobie piłkę na prawej stopie i oddał uderzenie po ziemi.

Gole: 35. Lewandowski – 24. Kryszak (kar.), 34. Boniecki, 63. Lenkiewicz

Kartki:   2. Midzierski (LCZ), 40. Prusak (LCZ) – 66. Onsorge (ELA), 69. Lenkiewicz (ELA)

Górnik Łęczna: Rojek – Orłowski (66. Zagórski), Baranowski, Midzierski, Leandro – Nakrosius, Korczakowski (46. Wójcik) – Lewandowski (46. Wojciechowski), Stromecki, Banaszak (68. Goliński) – Stasiak.

Zmiany: Kostrzewski – Pajnowski, Tymosiak, Wójcik, Zagórski, Goliński, Wojciechowski, Turek, Szczerba.

Elana Toruń: Knut – Andrzejewski, Bierzało, Urbański, Dobosz – Kryszak (87. Kisiel), Onsorge – Lenkiewicz (77. Machaj), Kołodziej (70. Mycan), Kościelniak – Boniecki (66. Jóźwicki).

Zmiany: Nowak – Świeciński, Mycan, Machaj, Stryjewski, Kisiel, Jóźwicki.

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)