AC Milan – Brescia 1:0 (koniec) | Juventus – Napoli 4:3 (koniec)
Sobota 31.08.2019, 20:45 • Allianz Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 2

76
    Trzecia zmiana także u miejscowych. Za Higuaina wbiega Dybala.

75
    Trzecia roszada w zespole spod Wezuwiusza. Na ławkę siada Allan, a kilkanaście minut dostaje Elmas.

62
    Drugie przemeblowanie w Juve. Za Khedirę na placu gry melduje się Can.

46
    Po przerwie u gości doszło do dwóch zmian. W miejsce Ghoulama i Insigne pojawili się Rui, a także Lozano.

16
    W miejsce wspomnianego De Sciglio na murawie melduje się Danilo.

Mateusz Nyka

Gole: 17. Danilo, 19. Higuaín, 64. Ronaldo, 90+3. Koulibaly (sam.) – 67. Manolás, 69. Lozano, 82. Di Lorenzo

Kartki:   53. Matuidi (JUV), 81. Aléx Sandro (JUV), 83. Costa (JUV) – 42. Ghoulam (NEA), 45+1. Di Lorenzo (NEA), 90+2. Elmas (NEA)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 9:7. Strzały niecelne: 2:5. Rzuty rożne: 2:5. Spalone: 0:1. Foule: 13:13.