Toruń – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec) | Znicz – Stal Rz. 2:2 (koniec) | Błękitni – Olimpia E. 2:1 (koniec)

Strzelcem bramki TOMASZ LEWANDOWSKI.

Jeszcze będzie ciekawie w czasie doliczonym. Tomasz Lewandowski wykorzystał wrzutkę z rzutu wolnego i wymierzył Błękitnym karę za niepotrzebne przewinienie Huberta Krawczuna na własnej połowie boiska.

82
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki PIOTR KURBIEL.

To już chyba trafienie zamykające spotkanie. Piotr Kurbiel pokonał bramkarza swojego byłego klubu. Napastnik Błękitnych miał dużo miejsca na połowie przeciwnika, bezkarnie przebiegł się blisko pola karnego Olimpii i miał jeszcze czas na przymierzenie do bramki. Elegancki strzał zza pola karnego w okienko i Błękitni powiększyli swoje prowadzenie.

26
    Strzelcem bramki FILIP KARMAŃSKI.

Dość niespodziewany zwrot akcji w Stargardzie. Filip Karmański przyczaił się między przeciwnikami w polu karnym Olimpii i główkował na 1:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sebastian Madejski miał piłkę na dłoniach, ale zdaniem sędziów wybijał ją już zza linii bramkowej. Karmański cieszył się ze swojego strzału i decyzji arbitra. Gola fetował w okolicy sektora, w którym znajdują się najbardziej zagorzali kibice Błękitnych.

Gole: 26. Karmański, 82. Kurbiel – 90. Lewandowski

Kartki:   28. Karmański (BSS), 63. Theus (BSS), 89. Krawczun (BSS) – 38. Demianiuk (OLE)   45. Demianiuk (OLE)

Spudłowany karny!: 9. Demianiuk (OLE), bramkarz Rzepecki obronił

Błękitni Stargard: Rzepecki – Theus, Ostrowski, Sadowski, Nowak, Sanocki (77. Jabłoński), Łysiak, Karmański (72. Krawczun), Fadecki, Cywiński (64. Bochnak), Kurbiel (90. Mądrowski).

Zmiany: Sasiak – Konopski, Bednarski, Sitkowski, Jabłoński, Krawczun, Bochnak, Mądrowski.

Olimpia Elbląg: Madejski – Balewski (71. Morys), Lewandowski, Wenger, Sedlewski (75. Prytulak), Krasa, Kuczałek (89. Żołądź), Demianiuk, Miller, Szuprytowski, Brychlik (90. Ryk).

Zmiany: Rutkowski – Żołądź, Bednarski, Ryk, Jabłoński, Morys, Prytulak, Filipczyk.

Sędziowie: Marcin Kochanek (Opole)