Toruń – Pogoń Sdl. 2:1 (koniec) | Znicz – Stal Rz. 2:2 (koniec) | Błękitni – Olimpia E. 2:1 (koniec)
Bytovia – Górnik Ł. 2:1 (koniec)
Błękitni Stargard
2:1 (1:0)
Olimpia Elbląg
Niedziela 29.09.2019, 14:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 11. kolejka

90+1
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Mądrowski.

90+1
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Brychlik, na boisku pojawia się Ryk.

90
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki TOMASZ LEWANDOWSKI.

Jeszcze będzie ciekawie w czasie doliczonym. Tomasz Lewandowski wykorzystał wrzutkę z rzutu wolnego i wymierzył Błękitnym karę za niepotrzebne przewinienie Huberta Krawczuna na własnej połowie boiska.

89
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Kuczałek, na boisku pojawia się Żołądź.

89
    Hubert Krawczun napomniany żółtą kartką za przewinienie na własnej połowie.

82
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki PIOTR KURBIEL.

To już chyba trafienie zamykające spotkanie. Piotr Kurbiel pokonał bramkarza swojego byłego klubu. Napastnik Błękitnych miał dużo miejsca na połowie przeciwnika, bezkarnie przebiegł się blisko pola karnego Olimpii i miał jeszcze czas na przymierzenie do bramki. Elegancki strzał zza pola karnego w okienko i Błękitni powiększyli swoje prowadzenie.

81
    Piękna interwencja Sebastiana Madejskiego po strzale Pawła Łysiaka. Wyciągnął się jak struna bramkarz Olimpii Elbląg, nie dał się zmylić kozłem i podręcznikowo sparował futbolówkę do boku.

77
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Jabłoński.

75
    Genialna szansa na wyrównanie Olimpii Elbląg, ale spanikowali przyjezdni, kiedy sunęli całą ławą na rozmontowaną obronę Błękitnych. Niepotrzebne podanie przecięło pole bramkowe gospodarzy, a powinno być uderzenie.

75
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Sedlewski, na boisku pojawia się Prytulak.

72
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Karmański, na boisku pojawia się Krawczun.

71
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Balewski, na boisku pojawia się Morys.

68
    Potężne uderzenie Damiana Szuprytowskiego z rzutu wolnego było testem dla Mariusza Rzepeckiego. Bramkarz Błękitnych przesunął się w odpowiednim momencie na linii bramkowej i nie przepuścił piłki sunącej po mokrej murawie.

64
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Cywiński, na boisku pojawia się Bochnak.

63
    Aleksander Theus napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko koła środkowego.

61
    Michał Miller strzelił niecelnie po podaniu Damiana Szuprytowskiego. Mariusz Rzepecki mógł odetchnąć po nieudanym uderzeniu przeciwnika.

45
    Cezary Demianiuk napomniany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego. Zdaniem Marcina Kochanka gracz Olimpii wykazał się teatralnymi zdolnościami po wbiegnięciu między dwóch Błękitnych. Fatalny mecz. Zmarnowana jedenastka i opuszczenie boiska już w pierwszej połowie.

42
    Bardzo dynamiczna stała się walka o poprawienie rezultatu w końcówce pierwszej połowy. Szansę na wyrównanie zmarnował Damian Szuprytowski, który przestrzelił tak samo jak po przeciwnej stronie boiska Wojciech Fadecki oraz Krystian Sanocki.

41
    Kolejna akcja Błękitnych zakończona strzałem ponad bramką Sebastiana Madejskiego. Tym razem po zbiegnięciu z prawego skrzydła do środka przestrzelił Krystian Sanocki.

39
    Błękitni mieli ogromną szansę na powiększenie przewagi po banalnym błędzie defensora Olimpii. Wojciech Fadecki powinien to wykorzystać! Mocne uderzenie kapitana gospodarzy było niedokładne. Miał przed oczami wyłącznie Sebastiana Madejskiego.

38
    Cezary Demianiuk napomniany żółtą kartką za zbyt agresywną próbę odebrania piłki na połowie przeciwnika.

28
    Filip Karmański napomniany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

26
    Strzelcem bramki FILIP KARMAŃSKI.

Dość niespodziewany zwrot akcji w Stargardzie. Filip Karmański przyczaił się między przeciwnikami w polu karnym Olimpii i główkował na 1:0 po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Sebastian Madejski miał piłkę na dłoniach, ale zdaniem sędziów wybijał ją już zza linii bramkowej. Karmański cieszył się ze swojego strzału i decyzji arbitra. Gola fetował w okolicy sektora, w którym znajdują się najbardziej zagorzali kibice Błękitnych.

9
    Cezary Demianiuk (Olimpia Elbląg) nie wykorzystał rzutu karnego.

Złe uderzenie z rzutu karnego i Mariusz Rzepecki wykorzystał swój zasięg rąk, żeby zatrzymać piłkę. Wielka szansa na gola Olimpii Elbląg została zmarnowana.

8
    Rzut karny po faulu na Przemysławie Brychliku. Wielka szansa dla Olimpii Elbląg na objęcie prowadzenia.

Gole: 26. Karmański, 82. Kurbiel – 90. Lewandowski

Kartki:   28. Karmański (BSS), 63. Theus (BSS), 89. Krawczun (BSS) – 38. Demianiuk (OLE)   45. Demianiuk (OLE)

Spudłowany karny!: 9. Demianiuk (OLE), bramkarz Rzepecki obronił

Błękitni Stargard: Rzepecki – Theus, Ostrowski, Sadowski, Nowak, Sanocki (77. Jabłoński), Łysiak, Karmański (72. Krawczun), Fadecki, Cywiński (64. Bochnak), Kurbiel (90. Mądrowski).

Zmiany: Sasiak – Konopski, Bednarski, Sitkowski, Jabłoński, Krawczun, Bochnak, Mądrowski.

Olimpia Elbląg: Madejski – Balewski (71. Morys), Lewandowski, Wenger, Sedlewski (75. Prytulak), Krasa, Kuczałek (89. Żołądź), Demianiuk, Miller, Szuprytowski, Brychlik (90. Ryk).

Zmiany: Rutkowski – Żołądź, Bednarski, Ryk, Jabłoński, Morys, Prytulak, Filipczyk.

Sędziowie: Marcin Kochanek (Opole)