Jagiellonia – Jelcz-Laskowice 1:4 (koniec) | Red Dragons – Lubawa 3:4 (koniec) | GI Malepszy – Ruda Śląska 6:5 (koniec)
Clearex – FC Toruń 1:4 (koniec) | Rekord – Red Devils 7:1 (koniec) | AZS UŚ – Zduńska Wola 1:7 (koniec)
Jagiellonia Białystok
1:4 (0:1)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Niedziela 03.11.2019, 16:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Spotkanie w Białymstoku dobiegło końca! Orzeł Acana pewnie zwycięża nad MOKS-em 4:1 i inkasuje trzy punkty. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne futsalowe relacje na naszym portalu! (17:30:25)

40

39
    Półtorej minuty do końca spotkania. Przy piłce na połowie rywali utrzymują się miejscowi.

38
    Przerwa na życzenie szkoleniowca Orła.

38
    Kolejna akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem. Coraz mniej czasu pozostało białostoczanom.

36
    Z lotnym golkiperem grają miejscowi, ale jak na razie nie wpływa to korzystnie na ich sytuację.

35
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Wysunięty z bramki był golkiper gospodarzy, co bezwzględnie wykorzystał AKRADIUSZ SZYPCZYŃSKI!

34
    Skiepko faulowany na lewym skrzydle. To czwarte przewinienie gości po zmianie stron.

33
    Jose Gonzalez uderzał z lewego skrzydła, ale został zablokowany. Od autu przyjezdni.

33
    Niecelne uderzenie na bramkę MOKS-u. Charrier wznowi grę.

31
    Przerwa na życzenie szkoleniowca drużyny z Białegostoku.

31
    Podwyższają prowadzenie goście! Tym razem na listę strzelców wpisał się JANIS PASTARS.

29
    Miejscowi ruszyli z kontratakiem lewą flanką, ale skutecznie wybronili się rywale.

28
    Błyskawiczna odpowiedź przyjezdnych! MYKOLA MOROZOV pokonał golkipera białostoczan po dobrze rozegranym stałym fragmencie gry.

27
    W dość krótkim czasie trzy przewinienia uzbierali goście. Miejscowi z jednym faulem w drugiej połowie.

27
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Kontra gospodarzy zakończona mocnym uderzeniem MICHAŁA OSYPIUKA pod poprzeczkę!

25
    Jose Gonzalez ładnie szarżował prawym skrzydłem, ale ostatecznie skutecznie powstrzymał go jeden z zawodników MOKS-u.