Red Devils – Zduńska Wola 1:5 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:5 (1:2)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 24.11.2019, 18:00 • Hala Centrum Park, Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 10

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:37:35)

Red Devils Chojnice strzelili pierwszego gola w tym meczu, ale później do bramki trafiali już wyłącznie przyjezdni. Gatta Active Zduńska Wola umiejętnie finiszowała w obu połowach, a jej wygrana 5:1 na Pomorzu jest przekonująca.

40:00

38:50
    Gol dla Gatty Active!
    Strzelcem bramki MATEUSZ OLCZAK.

Kolejna bramka w końcówce spotkania. Można powiedzieć, że Gatta Active Zduńska Wola znęca się nad swoim przeciwnikiem. Wiadomo, że punkty wyjadą z Chojnic.

37:15
    Strzelcem bramki MICHAŁ MARCINIAK.

Przechwycili piłkę przyjezdni na połowie przeciwnika. Michał Marciniak wiedział, co z nią zrobić i w jaki sposób skierować do opuszczonej przez Sebastiana Kartuszyńskiego bramki.

37:10
    Rajd Sebastiana Kartuszyńskiego zakończony płaskim dośrodkowaniem. Futsalówka zatańczyła w polu bramkowym pod nogami zawodników z województwa łódzkiego.

36:15
    Cztery faule Red Devils i trzy przewinienia Gatty Active. Mało czasu do zakończenia spotkania.

35:40
    Sebastian Kartuszyński na połowie przeciwnika. Bramkarz chojniczan już poczęstował uderzeniem Jesusa Quilesa.

35:20
    Przerwa na żądanie trenera gospodarzy.

34:29
    Wiktor Krawcow napomniany żółtą kartką za przewinienie.

32:10
    Niezła szansa na trafienie kontaktowe. Łukasz Sobański nie obsłużył podaniem swojego partnera, choć był lepiej ustawiony.

30:46

Rośnie w tym meczu przewaga przyjezdnych. Gatta Active Zduńska Wola, a konkretnie Michał Marciniak potrafił wykorzystać złą interwencję Sebastiana Kartuszyńskiego.

29:05
    Po mocnym uderzeniu Mateusza Wesserlinga piłka przeleciała nieznacznie obok bramki przyjezdnych, a ich szkoleniowiec zażądał przerwy.

28:15
    Marciniak nie wykorzystał dwustuprocentowej sytuacji podbramkowej. Gatta Active Zduńska Wola wybiegła we dwóch przeciwko jednemu Sebastianowi Kartuszyńskiemu, tymczasem Marciniak oddał strzał w słupek!

27:40
    Uderzenie Marciniaka nie mogło zaskoczyć dobrze ustawionego na linii bramkowej Sebastiana Kartuszyńskiego. Piłka wylądowała w rękach golkipera.

26:45
    Mateusz Wesserling napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

25:20
    Lucas Bonifacio oddał uderzenie z dogodnej pozycji obok bramki strzeżonej przez Sebastiana Kartuszyńskiego. Tylko ostrzeżenie dla Red Devils.

24:40
    Piłka krąży po obwodzie pola bramkowego Red Devils Chojnice. Każda minuta z futbolówką przy nogach Gatty Active Zduńska Wola to minuta mniej gospodarzy.

23:46
    Mykyta Storożuk napomniany żółtą kartką za przewinienie w kole środkowym.

23:05
    W rozegraniu Gatta Active Zduńska Wola, więc drużyny nie zmieniają swojego pomysłu na grę po powrocie z szatni na boisko.

22:20
    Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Red Devils Chojnice. Udzielana jest pomoc medyczna.

21:30
    Pierwsze przewinienie po przerwie popełnione przez zawodnika Gatty Active Zduńska Wola. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie przekroczyła limitu.

21

Przegrywali goście, a już prowadzą. Gatta Active Zduńska Wola bardzo udanie finiszowała w pierwszej połowie, a gole Lucasa oraz Krawczyka pozwoliły jej zejść do szatni z prowadzeniem 2:1.

20:00

19:54
    Strzelcem bramki DANIEL KRAWCZYK.

10. bramka w sezonie Daniela Krawczyka. Kilka sekund przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania jest bramka dająca prowadzenie gościom.

19:30
    Spowodowana kontuzją zmiana bramkarza Dariusza Słowińskiego na Jesusa Quilesa.

19:05
    Została minuta do końca pierwszej części i nie zanosi się, że któraś drużyna podejmie jeszcze ryzyko.

18:01
    Strzelcem bramki LUCAS BONIFACIO.

Gatta Active Zduńska Wola dopadła przeciwnika. Lucas Bonifacio przerwał strzelecki impas swojego zespołu. Przymierzył po podaniu wszędobylskiego Daniela Krawczyka.

17:50
    Ostatnie szanse zduńskowolan na poprawienie rezultatu w pierwszej połowie. Dwoi się i troi Daniel Krawczyk, którego wstrzelenie w pole bramkowe zostało wybite przez broniących gospodarzy.

17:22
    Przerwa na żądanie trenera przyjezdnych.

14:30
    Być może podczas przerwy w grze gospodarze zmienili coś w swojej defensywie. Przed minutową pauzą Gatta Active Zduńska Wola oddała dużą liczbę uderzeń i szczęśliwie Red Devils blokowali.

12:56

12:55
    Mikołaj Kreft napomniany żółtą kartką za faul.

12:30
    Seria zablokowanych uderzeń zawodników w białych strojach oraz czarnych koszulkach.

11:38
    Dobra interwencja Dariusza Słowińskiego, a jego imiennik Krawczyk został powstrzymany faulem. Żółta kartka.

10:40
    Gatta Active Zduńska Wola musi gonić przeciwnika. Chojniczanie bez problemu przetrwali czas po zmianie wyniku.

09:36
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SOBAŃSKI.

Gospodarze na prowadzeniu. Łukasz Sobański wymienił podania z Kąkolem, wpadł w pole bramkowe i oddał mocne uderzenie obok wysuniętego Dariusza Słowińskiego. Składna akcja i przewaga Red Devils.

08:30
    Coraz groźniejsze są Kocury w Chojnicach, jednak Sebastian Kartuszyński nie zamierza łatwo przepuścić piłki do jego bramki.

07:20
    Ponownie Krawczyk i zawodnik Gatty Active Zduńska Wola skrył twarz w dłoniach po swoim płaskim uderzeniu. Futsalówka została zatrzymana przez będącego już w parterze Sebastiana Kartuszyńskiego. Świetna sytuacja podbramkowa.

05:40
    Bardzo dobry powrót gospodarzy, którzy powstrzymali bramkostrzelnego Krawczyka.

04:20
    Interwencja Dariusza Słowińskiego po niebezpiecznym strzale z dystansu. Red Devils Chojnice stawia na takie szybkie rozwiązania i na razie atakuje groźniej niż drużyna z województwa łódzkiego.

03:30
    Walka o futbolówkę w centralnej części boiska. Przewinienie na Storożuku i pierwszy faul trafił na konto Gatty Active Zduńska Wola.

02:20
    Łukasz Sobański przechwycił piłkę na połowie przeciwnika i pognał z nią w kierunku bramki Gatty Active Zduńska Wola. Płaskie uderzenie zawodnika Red Devils Chojnice obok słupka.

01:05
    Gospodarze grają w czerwonych koszulkach, czarnych spodenkach i białych getrach. Gatta Active Zduńska Wola w biało-czarnych strojach.

1

Red Devils Chojnice: Kartuszyński (Rodowicz) – Sobański, P. Laskowski, Kąkol, Kubiszewski – Storożuk, Trojan, Medon, D. Laskowski, Kaczorowski, Wesserling, Kreft.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Quiles) – Krawczyk, Marciniak, Szymczak, Lucas – Olczak, Dregier, Sobalczyk, Leonardo, Krawcow.

Sędzia I: Maciej Jagodziński
    Sędzia II: Damian Dorn
    Sędzia III: Krzysztof Malinowski
    Sędzia czasowy: Krystian Glonek.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 18:00. Czy "Czerwone Diabły" zdołają się postawić wyżej notowanym rywalom? Przekonajcie się razem z nami!

Obsada sędziowska:

Faworytem meczu z całą pewnością są goście. Gatta ma na swoim koncie szesnaście punktów i plasuje się na szóstej lokacie. Miejscowi uzbierali pięć oczek i są na przedostatnim miejscu w tabeli.

W jedynym niedzielnym meczu 10. kolejki Futsal Ekstraklasy Red Devils Chojnice na własnym terenie podejmą Gattę Active Zduńska Wola.

Gole: 10. Sobański – 19. Lucas, 20. Krawczyk, 31. Marciniak, 38. Marciniak, 39. Olczak

Kartki:   12. Medon (CHO), 13. Kreft (CHO), 24. Storożuk (CHO), 27. Wesserling (CHO) – 35. Krawcow (ZDW)

Red Devils Futsal Club: Kartuszyński (Rodowicz) – Sobański, P. Laskowski, Kąkol, Kubiszewski – Storożuk, Trojan, Medon, D. Laskowski, Kaczorowski, Wesserling, Kreft.

Sędzia czasowy: Krystian Glonek