Red Devils – Zduńska Wola 1:5 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:5 (1:2)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 24.11.2019, 18:00 • Hala Centrum Park, Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 10

38:50
    Gol dla Gatty Active!
    Strzelcem bramki MATEUSZ OLCZAK.

Kolejna bramka w końcówce spotkania. Można powiedzieć, że Gatta Active Zduńska Wola znęca się nad swoim przeciwnikiem. Wiadomo, że punkty wyjadą z Chojnic.

37:15
    Strzelcem bramki MICHAŁ MARCINIAK.

Przechwycili piłkę przyjezdni na połowie przeciwnika. Michał Marciniak wiedział, co z nią zrobić i w jaki sposób skierować do opuszczonej przez Sebastiana Kartuszyńskiego bramki.

30:46

Rośnie w tym meczu przewaga przyjezdnych. Gatta Active Zduńska Wola, a konkretnie Michał Marciniak potrafił wykorzystać złą interwencję Sebastiana Kartuszyńskiego.

19:54
    Strzelcem bramki DANIEL KRAWCZYK.

10. bramka w sezonie Daniela Krawczyka. Kilka sekund przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania jest bramka dająca prowadzenie gościom.

18:01
    Strzelcem bramki LUCAS BONIFACIO.

Gatta Active Zduńska Wola dopadła przeciwnika. Lucas Bonifacio przerwał strzelecki impas swojego zespołu. Przymierzył po podaniu wszędobylskiego Daniela Krawczyka.

09:36
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SOBAŃSKI.

Gospodarze na prowadzeniu. Łukasz Sobański wymienił podania z Kąkolem, wpadł w pole bramkowe i oddał mocne uderzenie obok wysuniętego Dariusza Słowińskiego. Składna akcja i przewaga Red Devils.

Gole: 10. Sobański – 19. Lucas, 20. Krawczyk, 31. Marciniak, 38. Marciniak, 39. Olczak

Kartki:   12. Medon (CHO), 13. Kreft (CHO), 24. Storożuk (CHO), 27. Wesserling (CHO) – 35. Krawcow (ZDW)

Red Devils Futsal Club: Kartuszyński (Rodowicz) – Sobański, P. Laskowski, Kąkol, Kubiszewski – Storożuk, Trojan, Medon, D. Laskowski, Kaczorowski, Wesserling, Kreft.

Gatta Active Zduńska Wola: Słowiński (Quiles) – Krawczyk, Marciniak, Szymczak, Lucas – Olczak, Dregier, Sobalczyk, Leonardo, Krawcow.

Sędzia I: Maciej Jagodziński
    Sędzia II: Damian Dorn
    Sędzia III: Krzysztof Malinowski
    Sędzia czasowy: Krystian Glonek