Clearex – Lubawa 4:4 (koniec) | GI Malepszy – Jelcz-Laskowice 1:1 (koniec) | Rekord – Jagiellonia 8:2 (koniec)
Zduńska Wola – PA Nova Gliwice 4:5 (koniec) | Piast – Red Dragons 6:3 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
1:1 (0:0)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Sobota 07.12.2019, 18:00 • Hala Trapez, Leszno • FOGO Futsal Ekstraklasa • 11. kolejka

Na dziesięć sekund przed końcową syreną do wyrównania doprowadzili leszczynianie. Ten gol sprawił, że obie ekipy podzieliły się punktami. Dziękuję za uwagę! (19:44:42)

40
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki ADRIAN NIEDŹWIEDZKI.

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Kruszyński (GI Malepszy Futsal Leszno).

30
    Faule: 3-4.

29
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartnicki (GI Malepszy Futsal Leszno).

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Gustavo (FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Pietruszko (GI Malepszy Futsal Leszno).

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Pautiak (FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

22
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki IVAN MARQUINA GONZALES.

21

Do przerwy bez goli w Lesznie. Miejmy nadzieję, że po zmianie stron worek z golami zostanie rozwiązany.

20

15
    Cały czas bez bramek w Lesznie. Czy którejś z drużyn uda się wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą?

10
    Faule: 2-0.

1

Protokół meczowy:

GI Malepszy Futsal Leszno:
    Długosz, Bartkowiak – Niedźwiedzki, Synowiec, Pietruszko, Bartnicki, Molicki (C), Martin, Kruszyński, Radliński, Witek, Wojciechowski, Siecla, Olszak

FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice:
    Foltyn, Charrier – Gustavo, Solano, Pastars, Morozov, Marquina, Firańczyk, Cabrera, Kędra, Pautiak, Szypczyński

Sędzia : Grzegorz Wiercioch
    Sędzia II: Dawid Konieczny
    Sędzia III: Marcin Łuczak
    Sędzia czasowy: Sebastian Kwaśny.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Gole: 40. Niedźwiedzki – 22. Marquina

Kartki:   24. Pietruszko (LES), 29. Bartnicki (LES), 31. Kruszyński (LES) – 24. Pautiak (JLA), 24. Gustavo (JLA)