Buffalo – Boston | 0:3 (koniec) | | | Washington – Columbus | 2:1 (po dogrywce) | | | New Jersey – Toronto | 4:5 (po dogrywce) |
NY Rangers – Carolina | 5:3 (koniec) | | | Colorado – Minnesota | 4:6 (koniec) | | | Nashville – Pittsburgh | 2:5 (koniec) |
Winnipeg – St. Louis | 4:5 (po dogrywce) | | | Chicago – NY Islanders | 5:2 (koniec) | | | Edmonton – Calgary | 1:5 (koniec) |
Anaheim – Vegas | 4:3 (koniec) | | | San Jose – Los Angeles | 2:3 (po dogrywce) |
Novosibirsk – Kunlun | 3:2 (3:2 po rz. karnych) | | | CSKA Moskwa – Podolsk | 3:0 (koniec) | | | Niżniekamsk – Omsk | 2:6 (koniec) |
Niżny Nowogród – Din. Ryga | 5:2 (koniec) | | | Soczi – Helsinki | 4:3 (po dogrywce) | | | Bars – Jarosław | 3:0 (koniec) |
Ambri-Piotta – TPS | 3:0 (koniec) | | | Team Canada – Davos | 5:1 (koniec) |
Finlandia – Słowacja | 8:1 (koniec) | | | Czechy – Niemcy | 3:4 (koniec) | | | Szwajcaria – Szwecja | 2:5 (koniec) |
Rosja – Kanada | 6:0 (koniec) |
finał
Nieftiechimik Niżniekamsk
2:6
(1:2, 0:2, 1:2)
Avangard Omsk
43:30
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Timur Šarifjanov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
37:52
|
Kara dla Avangard Omsk (Alexej Jemelin – 5 min. + Kara meczu, rzucenie na bandę).
|
|
35:58
|
Kara dla Avangard Omsk (Igor Bobkov – 2 min., opóźnianie gry / poruszona bramka).
|
|
35:29
|
Kara dla Avangard Omsk (Sergej Širokov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
32:07
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Pavel Kulikov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
26:19
|
Kara dla Avangard Omsk (Sergej Širokov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
17:37
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Alexej Volgin – 2 min., zahaczanie).
|
|
14:15
|
Kara dla Avangard Omsk (Sergej Širokov – 2 min., rzucenie na bandę).
|
Składy i statystyki:
2. White (Berglund, Šaripzjanov), 50. Berglund (Denis Kazionov, Šaripzjanov) – 3. Pjanov (Klinkhammer), 19. Košelev (Martynov), 30. K. Semjonov (Vojnov, Šumakov), 35. Širokov (Klinkhammer), 44. K. Semjonov (Gračjov, Vojnov), 54. Šumakov (Bondarev)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Pajgin, Bryncev, Aťušov, S. Zacharčuk, Šaripzjanov, Volgin – Šiksatdarov, Z. Mitchell, Enlund – P. Kulikov, Černikov, Chajrullin – Padakin, White, Berglund – Denis Kazionov, Chisamutdinov, Chafizov – Šarifjanov.
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Bobkov (Garipov) – Pokka, Bondarev, Jemelin, Franson, Martynov, Vojnov – Andrighetto, Širokov, Gračjov – McMillan, Klinkhammer, Pjanov – Šumakov, Košelev, K. Semjonov – Dědunov, Stas, A. Potapov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Avangard Omsk: Bobkov (Garipov) – Pokka, Bondarev, Jemelin, Franson, Martynov, Vojnov – Andrighetto, Širokov, Gračjov – McMillan, Klinkhammer, Pjanov – Šumakov, Košelev, K. Semjonov – Dědunov, Stas, A. Potapov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia: