24:25 (11:15)
Białoruś
Niedziela 29.12.2019, 20:30 • Hala "Jaskółka", Tarnów • Mecze towarzyskie
    60
    Przemysław Krajewski już wyłącznie na otarcie łez rzucił ostatniego gola w meczu. (24:25)
    57. Przemysław KRAJEWSKI - 23:25
    57
    Przemysław Krajewski przelobował Aleksieja Kiszowa z rzutu karnego. Przełomowy gol Polski. (23:25)

54
    Wiaczesław Bochan ukarany dwiema minutami za faul na Michale Olejniczaku. (22:25)
    54
    Mikita Wajłupow rzucił gola po rozciągnięciu akcji z prawego skrzydła. Niestety, reprezentacja Białorusi odzyskała trzybramkową przewagę. (22:25)
    53
    Barys Puchowski skutecznie z rzutu karnego. Mateusz Kornecki nie może złapać rzutu z siódmego metra. (22:24)
    51
    Mikita Wajłupow pewnym egzekutorem rzutów karnych. (22:23)
    50
    Remis! Przemysław Krajewski dopadł przeciwnika. Pewne wykonanie rzutu karnego. (22:22)
    47
    Szymon Sićko zakończył dobrym rzutem cierpliwie zbudowaną akcję reprezentacji Polski. Znalazł miejsce między rozluźnionymi obrońcami z Białorusi. (21:22)
    46
    Andrej Jurynok dostał rozrzucające podanie, wbiegł w pole bramkowe z lewego skrzydła i wykorzystał szansę na strzelenie gola. (20:22)
    45
    Arkadiusz Moryto pokonał Saldacenkę rzutem w kierunku krótkiego narożnika bramki. Celnie! (20:21)
    45
    Mikita Wajłupow pewnym egzekutorem rzutu karnego. (19:21)

45
    Dawid Dawydzik dostał dwie minuty kary za faul na Arcemie Karalioku. (19:20)
    44. Przemysław KRAJEWSKI - 19:20
    44
    Przemysław Krajewski zdobył bramkę kontaktową po ekspresowym ataku. (19:20)
    42. Przemysław KRAJEWSKI - 18:20
    42
    Przemysław Krajewski pokonał bramkarza reprezentacji Białorusi z rzutu karnego. (18:20)

41
    Arcem Karaliok ukarany dwiema minutami za faul. Białoruś broni w czterech. (17:20)

41
    Wiaczesław Bochan ukarany dwiema minutami za przewinienie na Szymonie Sićce. (17:20)
    40
    Białoruś straciła najlepszego strzelca, ale nie traci rezonu i nie pozwala na wyrównanie Polakom. (17:20)
    39
    Arcem Karaliok dopadł do piłki i wykonał dobitkę do bramki zdezorientowanych gospodarzy. (17:19)
    39
    Szymon Sićko przelobował ręce Białorusinów i celnym rzutem wpakował piłkę pod poprzeczkę. (17:18)
    37. Michał OLEJNICZAK - 16:18
    37
    Michał Olejniczak ma dobre minuty i utrzymuje kontakt z przeciwnikami. (16:18)
    37
    Arcem Karaliok miał obok siebie dwóch przeciwników, mimo to znalazł sposób na skierowanie piłki do siatki. (15:18)
    36
    Michał Olejniczak przymierzył idealnie i zdobył swojego pierwszego gola w tym pojedynku. (15:17)
    34
    Barys Puchowski nie pozwolił sobie na błąd z rzutu karnego. (14:17)

33
    Siarhej Szyłowicz ukarany czerwoną kartką za faul na Dawidzie Dawydziku. (14:16)
    33. Dawid DAWYDZIK - 14:16
    33
    Dawid Dawydzik skutecznie w kontrataku. (14:16)
    32. Dawid DAWYDZIK - 14:16
    32
    Dawid Dawydzik dobrze na kole. (14:16)
    32
    Mikita Wajłupow i już także Białoruś poprawiła wynik po przerwie. (12:15)
    31
    Szymon Sićko wyszedł w powietrze i otworzył drugą połowę widowiskowym rzutem. (12:15)

30
    Rzut karny dla Polski po faulu na Arkadiuszu Morycie. Arcem Karaliok dostał dwie minuty kary. (11:15)
    28. Przemysław KRAJEWSKI - 11:15
    28
    Przemysław Krajewski zakończył kontratak po ambitnym przechwycie Sićki. (11:15)
    27
    Barys Puchowski zameldował się obrońcom reprezentacji Polski. (10:15)

25
    Antoni Łangowski napomniany żółtą kartką za faul. (10:14)
    24
    Mikita Wajłupow powiększył przewagę reprezentacji Białorusi i wprowadził nerwowość w polskim obozie. (10:14)

23
    Wiaczesław Bochan napomniany żółtą kartką za faul. (10:13)
    23
    W przewadze liczebnej Białoruś strzeliła kolejnego gola. Maksim Baranow wykorzystał szansę na prawej flance. (10:13)

22
    Przemysław Krajewski dostał karę dwóch minut za faul. (10:12)
    20
    Maksim Baranow ukarał Polaków za nieskuteczny atak. (10:12)
    18. Arkadiusz MORYTO - 10:11
    18
    Arkadiusz Moryto tym razem wykorzystał rzut karny w pierwszym tempie. (10:11)
    17
    Andrej Jurynok wykorzystał nieobecność Arkadiusza Moryty w defensywie. Wyciągnął z bramki Korneckiego i pokonał go sprytnym rzutem. (9:11)
    15
    Siarhej Szyłowicz szaleje w ofensywie. Wykorzystał rykoszet na zaskoczenie Korneckiego rzutem z drugiej linii. (9:10)
    14
    Mikita Wajłupow poradził sobie z Korneckim i zdobył gola z rzutu karnego. (9:9)
    14
    Arkadiusz Moryto miał dużo czasu, żeby obmyślić sposób na pokonanie w sytuacji sam na sam Mackiewicza. (9:8)
    13. Rafał PRZYBYLSKI - 8:8
    13
    Rafał Przybylski nie daje uciec w statystykach skutecznemu rywalowi Szyłowiczowi. (8:8)
    12
    Siarhej Szyłowicz nie hamuje ręki. (7:8)
    11
    Arcem Karaliok odpowiedział równie szybko. (7:7)
    10
    Andrej Jurynok uruchomiony na lewym skrzydle, gdzie miał dużo miejsca i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Szansa wykorzystana. (5:5)
    8
    Rafał Przybylski znalazł miejsce między zdezorganizowanymi obrońcami z Białorusi na prawym rozegraniu. Obie drużyny są już w komplecie na boisku, a prowadzi Polska. (5:4)
    7. Maciej PILITOWSKI - 4:4
    7
    Maciej Pilitowski rzucił pierwszego swojego gola w Turnieju Czterech Narodów. (4:4)
    7
    Mikita Wajłupow rzucił Polakom gola mimo osłabienia. (3:4)
    6
    Szybka dobitka Arkadiusza Moryty po niewykorzystanym rzucie karnym. (3:3)
    5
    Siarhei Szyłowicz sfinalizował kolejny żwawy atak naszych wschodnich sąsiadów. (2:3)
    4
    Wadim Gajduczenko nie zastanawiał się długo i nie czekał na zaproszenie, żeby wyrównać. (2:2)
    4. Rafał PRZYBYLSKI - 2:1
    4
    Rafał Przybylski przedarł się przebojowo przez defensywę grających w czerwonych strojach Białorusinów. (2:1)

3
    Kamil Syprzak napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko własnego pola karnego. (1:1)
    2. Arkadiusz MORYTO - 1:1
    2
    Arkadiusz Moryto skutecznie po energicznym kontrataku reprezentacji Polski. (1:1)
    1
    Andrej Jurynok dostał podanie na lewe skrzydło i poradził sobie w czystej sytuacji. (0:1)

Polska: Kornecki, Zakreta – Olejniczak, Krajewski, Pilitowski, Łangowski, Czuwara, Syprzak, Moryto, Krajewski, Kondratiuk, Przybylski, Bondzior, Piechowski, Dawydzik, Szyba, Walczak, Sićko.

Białoruś: Saldacenka, Mackiewicz, Kiszow – Browka, Kułak, Szyłowicz, Astraszapkin, Puchowski, Nikulenkow, Szumak, Jurynok, Baranow, Łukianczuk, Karaliok, Wajłupow, Bochan, Gajduczenko.

Sędziowie: Chrzan, Janas