Valencia – Eibar 1:0 (koniec) | Getafe – Real Madryt 0:3 (koniec) | Atletico – Levante 2:1 (koniec)
RCD Espanyol – FC Barcelona 2:2 (koniec)
RCD Espanyol Barcelona
2:2 (1:0)
FC Barcelona
Sobota 04.01.2020, 21:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Hiszpańska LaLiga • Runda 19

75
    I robi się ciekawie! Stracił piłkę na własnej połowie de Jong, a następnie sfaulował rywala. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla byłego zawodnika Ajaxu!

66
    Taktyczny faul de Jonga na Vargasie i arbiter słusznie decyduje się na upomnienie.

62
    Roca faulował na własnej połowie boiska i arbiter po raz drugi w tym pojedynku sięgnął po kartkę.

36
    Spóźniona interwencja Javiego Lopeza na prawym skrzydle i arbiter po raz pierwszy sięga po kartkę.

Gole: 23. David López, 88. Lej – 50. L. Suárez, 59. Arturo Vidal

Kartki:   36. Javi López (ESB), 62. Roca (ESB) – 66. F. de Jong (BAR)   75. F. de Jong (BAR)

Posiadanie piłki: 31 % : 69 %.
    Strzały celne: 3:7. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 4:5. Spalone: 1:1. Foule: 17:11.
    RCD Espanyol Barcelona: D. López – Javi López, Espinosa, Naldo, Vilà – V. Gómez (62. Vargas), Roca, David López (67. Iturraspe), Darder – Melendo (74. Lej), Calleri.
    Zmiany: Prieto – Pedrosa, Lluis López, Campuzano, Vargas, Iturraspe, Lej.

FC Barcelona: Neto – Roberto, Lenglet, Piqué, Alba – Rakitić (46. Arturo Vidal), Busquets, F. de Jong – Messi, L. Suárez, Griezmann (80. N. Semedo).
    Zmiany: Peña – Arturo Vidal, Fati, Umtiti, C. Pérez, Firpo, N. Semedo.

Główny: Carlos Del Cerro
    Asystenci: Juan Yuste, Abrahamn Alvarez
    Techniczny: Jose Pardeiro