Legia – Nyiregyhaza Spartacus 3:1 (koniec) | ŁKS – Zoria 0:1 (koniec) | Cracovia – Partizan 1:1 (koniec)
Wisła K. – FK Sileks 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Slovan 0:3 (koniec) | Górnik Z. – AS Trencin 3:1 (koniec)
Piast – Łudogorec 2:0 (koniec) | Legia – FK Vozdovac 1:0 (koniec) | Lech P. – Astra 0:0 (koniec)
Korona – Olimpik 0:2 (koniec) | Teplice – Śląsk 2:1 (koniec)
Cracovia
1:1 (0:0)
Partizan Belgrad
Środa 22.01.2020, 14:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Przed Cracovią drugi sparing w trakcie trwających przygotowań. Wcześniej „Pasy” przegrały 2:3 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a bramki dla ekipy ze stolicy Małopolski zdobywali Hanca i Piszczek.

1

30
    Póki co 0:0.

36
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Rakoczy, na boisku pojawia się Piszczek.

43
    Żółtą kartkę otrzymuje Hanca (Cracovia).

Gol dla Cracovii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa VESTENICKÝ..

90
    Koniec meczu. (15:51:09)

Mateusz

Gole: 86. Vestenický (kar.) – 61. Tosic

Kartki:   43. Hanca (CRA)

Cracovia: I połowa: Peskovic – Rapa, Helik, Jablonsky, Diego – Gol, Hanca, Rakoczy, Loshaj, Thiago, Lopes.

II połowa: Vestenicky, Wdowiak, Pelle, Dimun, Lusiusz, Pik, Stórzik, Dytiatiev, Siplak, Pestka, Hrosso.

Zmiany: Wilk, Pieńczak, Rubio, Piszczek, Cecaric.