Boston – Montreal | 4:1 (koniec) | | | Los Angeles – Calgary | 5:3 (koniec) | | | Vancouver – Chicago | 3:0 (koniec) |
Novosibirsk – Soczi | 2:3 (2:3 po rz. karnych) | | | Jekaterynburg – Helsinki | 3:4 (koniec) | | | Saławat – Sp. Moskwa | 2:5 (koniec) |
Czerepowiec – Kunlun | 2:1 (koniec) | | | Jarosław – Din. Mińsk | 4:1 (koniec) | | | Niżniekamsk – Magnitogorsk | 4:0 (koniec) |
Niżny Nowogród – Sankt Petersburg | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Barys | 2:3 (koniec) | | | Omsk – Władywostok | 5:2 (koniec) |
Podolsk – Chabarowsk | 3:4 (2:3 po rz. karnych) | | | Din. Ryga – Bars | 1:2 (koniec) |
koniec po rz. karnych (2:3)
Witiaź Podolsk
3:4
(0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)
Amur Chabarowsk
61:53
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Alexandr Sjomin – 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
58:05
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Anton Lazarev – 2 min., trzymanie kija).
|
|
49:43
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Valerij Vasiljev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
42:17
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Danila Mojsejev – 5 min., uderzanie + Kara meczu, niesportowe zachowanie).
|
|
38:54
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Pavel Černov – 2 min., uderzanie).
|
|
32:28
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Ilja Šinkevič – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
27:20
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Gleb Korjagin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
26:33
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Valerij Vasiljev – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
24:17
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Valerij Vasiljev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
15:43
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Golovkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
26. Byvalcev (Jo. Nättinen, Jevsejenkov), 29. Jo. Nättinen (V. Lajunen, Byvalcev), 39. A. Sjomin (Mojsejev, Makejev) – 9. Ruděnkov (Fajzullin), 40. V. Vasiljev (Korjagin, Ruděnkov), 43. V. Vasiljev (Korjagin, H. Zohorna), kar. Ruděnkov
Sędziowie: Romasko, Spirin, Bitjukov, Osipov
Widownia: 3756
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Vladislav Ušenin (CHA)
0:0 Alexandr Ševčenko (VTZ)
2. stan:
0:0 Tomáš Zohorna (CHA)
1:0 Joonas Nättinen (VTZ)
3. stan:
1:0 Vjačeslav Ušenin (CHA)
1:0 Alexej Makejev (VTZ)
4. stan:
1:0 Igor Ruděnkov (CHA)
1:0 Quinton Howden (VTZ)
5. stan:
1:1 Arťom Železkov (CHA)
1:1 Alexandr Sjomin (VTZ)
6. stan:
2:1 Joonas Nättinen (VTZ)
2:2 Igor Ruděnkov (CHA)
7. stan:
2:2 Alexandr Sjomin (VTZ)
2:2 Arťom Železkov (CHA)
8. stan:
2:2 Joonas Nättinen (VTZ)
2:2 Tomáš Zohorna (CHA)
9. stan:
2:2 Pavel Černov (VTZ)
2:3 Igor Ruděnkov (CHA)
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Jevsejenkov, V. Lajunen, Šinkevič, Golovkov, Voronkov – A. Sjomin, Makejev, Mojsejev – Jo. Nättinen, Jormakka, Byvalcev – P. Černov, Q. Howden, Grebenščikov – A. Ševčenko, Laričev, D. Kvartalnov – Gončarov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Kiseljov (50. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Korobov, Turbin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Železkov, Veličkin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Kiseljov (50. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Korobov, Turbin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Železkov, Veličkin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Romasko, Spirin, Bitjukov, Osipov
Widownia: 3756