Boston – Montreal | 4:1 (koniec) | | | Los Angeles – Calgary | 5:3 (koniec) | | | Vancouver – Chicago | 3:0 (koniec) |
Novosibirsk – Soczi | 2:3 (2:3 po rz. karnych) | | | Jekaterynburg – Helsinki | 3:4 (koniec) | | | Saławat – Sp. Moskwa | 2:5 (koniec) |
Czerepowiec – Kunlun | 2:1 (koniec) | | | Jarosław – Din. Mińsk | 4:1 (koniec) | | | Niżniekamsk – Magnitogorsk | 4:0 (koniec) |
Niżny Nowogród – Sankt Petersburg | 2:3 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Barys | 2:3 (koniec) | | | Omsk – Władywostok | 5:2 (koniec) |
Podolsk – Chabarowsk | 3:4 (2:3 po rz. karnych) | | | Din. Ryga – Bars | 1:2 (koniec) |
koniec po rz. karnych (2:3)
Witiaź Podolsk
3:4
(0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)
Amur Chabarowsk
Składy i statystyki:
26. Byvalcev (Jo. Nättinen, Jevsejenkov), 29. Jo. Nättinen (V. Lajunen, Byvalcev), 39. A. Sjomin (Mojsejev, Makejev) – 9. Ruděnkov (Fajzullin), 40. V. Vasiljev (Korjagin, Ruděnkov), 43. V. Vasiljev (Korjagin, H. Zohorna), kar. Ruděnkov
Sędziowie: Romasko, Spirin, Bitjukov, Osipov
Widownia: 3756
Spudłowany karny!:
Rzuty karne:
1. stan:
0:0 Vladislav Ušenin (CHA)
0:0 Alexandr Ševčenko (VTZ)
2. stan:
0:0 Tomáš Zohorna (CHA)
1:0 Joonas Nättinen (VTZ)
3. stan:
1:0 Vjačeslav Ušenin (CHA)
1:0 Alexej Makejev (VTZ)
4. stan:
1:0 Igor Ruděnkov (CHA)
1:0 Quinton Howden (VTZ)
5. stan:
1:1 Arťom Železkov (CHA)
1:1 Alexandr Sjomin (VTZ)
6. stan:
2:1 Joonas Nättinen (VTZ)
2:2 Igor Ruděnkov (CHA)
7. stan:
2:2 Alexandr Sjomin (VTZ)
2:2 Arťom Železkov (CHA)
8. stan:
2:2 Joonas Nättinen (VTZ)
2:2 Tomáš Zohorna (CHA)
9. stan:
2:2 Pavel Černov (VTZ)
2:3 Igor Ruděnkov (CHA)
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek, Pylenkov, Jevsejenkov, V. Lajunen, Šinkevič, Golovkov, Voronkov – A. Sjomin, Makejev, Mojsejev – Jo. Nättinen, Jormakka, Byvalcev – P. Černov, Q. Howden, Grebenščikov – A. Ševčenko, Laričev, D. Kvartalnov – Gončarov.
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Kiseljov (50. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Korobov, Turbin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Železkov, Veličkin.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Amur Chabarowsk: Kiseljov (50. Alikin) – Vitásek, Jordán, V. Vasiljev, Korjagin, Korobov, Turbin, Alexandrov – Jazkov, H. Zohorna, T. Zohorna – Ruděnkov, A. Kuzněcov, Fajzullin – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Lazarev, Železkov, Veličkin.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Romasko, Spirin, Bitjukov, Osipov
Widownia: 3756
Strzelcem zwycięskiej bramki jest IGOR RUDĚNKOV.
Strzelcem bramki VALERIJ VASILJEV. Asysta Gleb Korjagin, Hynek Zohorna.
Strzelcem bramki VALERIJ VASILJEV. Asysta Gleb Korjagin, Igor Ruděnkov.
Strzelcem bramki ALEXANDR SJOMIN. Asysta Danila Mojsejev, Alexej Makejev.
Strzelcem bramki JOONAS NÄTTINEN. Asysta Ville Lajunen, Alexej Byvalcev.
Strzelcem bramki ALEXEJ BYVALCEV. Asysta Joonas Nättinen, Alexandr Jevsejenkov.
Strzelcem bramki IGOR RUDĚNKOV. Asysta Danil Fajzullin.