NY Rangers – Boston | 1:3 (koniec) | | | Carolina – Edmonton | 3:4 (po dogrywce) | | | Vancouver – Anaheim | 1:5 (koniec) |
Nashville – St. Louis | 2:1 (koniec) | | | Ottawa – Dallas | 4:3 (po dogrywce) | | | New Jersey – Columbus | 4:3 (2:1 po rz. karnych) |
Buffalo – Toronto | 5:2 (koniec) | | | Winnipeg – Chicago | 3:2 (koniec) | | | San Jose – Florida | 3:5 (koniec) |
Calgary – Anaheim | 6:4 (koniec) | | | Arizona – NY Islanders | 2:1 (koniec) |
Magnitogorsk – Kunlun | 2:1 (koniec) | | | Czelabińsk – Czerepowiec | 2:4 (koniec) | | | Saławat – Soczi | 2:0 (koniec) |
Niżniekamsk – Chabarowsk | 3:5 (koniec) | | | Din. Mińsk – CSKA Moskwa | 1:4 (koniec) | | | Helsinki – Dyn. Moskwa | 5:0 (koniec) |
Sankt Petersburg – Władywostok | 6:0 (koniec) | | | Din. Ryga – Jekaterynburg | 2:1 (koniec) |
finał
Traktor Czelabińsk
2:4
(0:2, 0:0, 2:2)
Severstal Czerepowiec
59:24
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Andrej Popov – 2 min., trzymanie).
|
|
55:48
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Tomáš Hyka – 2 min., trzymanie kija).
|
|
47:54
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Arturs Kulda – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
36:45
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Jegor Morozov – 2 min., uderzanie).
|
|
35:13
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Nick Bailen – 2 min., trzymanie kija).
|
|
27:11
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Tomáš Hyka – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
27:08
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Nikita Makejev – 2 min., trzymanie).
|
|
19:52
|
Kara dla Traktor Czelabińsk (Alexander Podkorytov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
00:32
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Bogdan Jakimov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
44. Sedlák, 47. Hyka (Calof, Sedlák) – 4. A. Kulda (Kinrade, Kodola), 18. Kodola (Markovin), 57. A. Alexejev (Markovin, Petunin), 60. N. Chlystov (Kapustin)
Sędziowie: Birin, Lavrentěv – Maximovskij, Judin
Widownia: 4115
Spudłowany karny!:
Traktor Czelabińsk:
S. Galimov (Fedotov) – Isajev, Bailen (A), Šepelev, Borodkin, S. Těreščenko, Karpuchin, Jasinskij, Alexejev – Calof, Sedlák (C), Hyka – Kosov, Karlin, N. Komarov – Osnovin, An. Popov (A), Stěpanov – Čebykin, Bobyljov, Podkorytov.
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Kinrade, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, Khabarov, Provolněv, N. Chlystov – Monachov (A), Jakimov (A), Čižikov – Geraskin (C), J. Jakovlev, Kapustin – Petunin, Kodola, Markovin – J. Morozov, A. Alexejev, Liška.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Severstal Czerepowiec: Podjapolskij (Šugajev) – Kinrade, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, Khabarov, Provolněv, N. Chlystov – Monachov (A), Jakimov (A), Čižikov – Geraskin (C), J. Jakovlev, Kapustin – Petunin, Kodola, Markovin – J. Morozov, A. Alexejev, Liška.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Birin, Lavrentěv – Maximovskij, Judin
Widownia: 4115