Clearex – Jelcz-Laskowice 3:3 (koniec) | Rekord – AZS UŚ 18:1 (koniec) | Jagiellonia – PA Nova Gliwice 5:1 (koniec)
Lubawa – Ruda Śląska 3:0 (koniec) | Piast – Zduńska Wola 1:2 (koniec) | Red Dragons – Red Devils 4:4 (koniec)
KS Constract Lubawa
3:0 (1:0)
Gwiazda Ruda Śląska
Sobota 29.02.2020, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 17. kolejka

Constract Lubawa strzelił po golu w końcówce pierwszej oraz drugiej połowy. W sumie trafienia były trzy i gospodarze odnieśli przekonujące zwycięstwo 3:0. Do czasu było to skomplikowane dla nich spotkanie. (19:33:45)

39:20
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki PEDRO HENRIQUE.

23:16
    Strzelcem bramki ARKADIUSZ BUDZYN.

21

Długo trzeba było czekać na pierwszego gola w tym spotkaniu. Constract Lubawa zdążył przeprowadził skuteczny atak przed zejściem do szatni na przerwę i dzięki strzałowi Bartłomieja Piórkowskiego prowadzi 1:0.