Radomiak – Chrobry 2:0 (koniec) | Odra O. – Warta 2:0 (koniec) | Stomil – Chojniczanka 1:0 (koniec)
GKS Bełchatów – Zagłębie S. 2:1 (koniec)
Radomiak Radom
2:0 (1:0)
Chrobry Głogów
Sobota 13.06.2020, 12:40 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Spotkanie w Radomiu dobiegło końca! Gdy Kaput dostał czerwoną kartkę wydawało się, że Chrobry może powalczyć o remis, ale po chwili po rzucie karnym miejscowi podwyższyli prowadzenie. Trzy punkty zasłużenie zgarnia Radomiak. Dziękuję za uwagę! (14:34:46)

90+5

90+4
    Do samego końca walczą o choćby honorowego gola goście, ale bez skutku.

90+2
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Mikita, na boisku pojawia się Grudniewski.

90+1
    Znakomita okazja gości, ale Banaszewski z bliskiej odległości posłał piłkę ponad poprzeczką!

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużony został mecz w Radomiu.

90
    Jeszcze faul Michalskiego na Banaszewskim i arbiter po raz kolejny sięga po kartkę.

88
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Kubica.

88
    Gol dla Radomiaka!
    Pewnie wykorzystana jedenastka przez PATRYKA MIKITĘ i gospodarze są już bardzo blisko końcowego triumfu!

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Michalec (Chrobry Głogów).

87
    Sokół przewrócony w polu karnym przez Michalca i arbiter dyktuje rzut karny dla Radomiaka!

86
    Dobre wyjście z linii bramkowej zanotował Miszta, wyłapując piłkę przed nadbiegającym rywalem.

84
    Żółtym kartonikiem upomniany jeszcze szkoleniowiec Radomiaka.

83
    Tym razem nieco lepsze wykonanie rzutu wolnego przez Drewniaka, ale i tak przyjezdnym nie udało się oddać celnego strzału.

82
    Faul Kaputa niemal na linii pola karnego! Druga żółta kartka dla zawodnika z Radomia i Chrobry będzie grał w przewadze!

81
    Zupełnie nieudane wykonanie stałego fragmentu gry przez Drewniaka. Miszta bez pośpiechu od bramki.

80
    Ostre wejście Lewandowskiego i arbiter dyktuje rzut wolny dla głogowian.

79
    Nieco ponad dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Miejmy nadzieję, że końcówka będzie ciekawsza niż ostatnie minuty.

77
    Przedłużyła się nieco ta przerwa. Banasiak od rzutu wolnego na połowie przyjezdnych.

Gole: 42. Kaput, 88. Mikita (kar.)

Kartki:   38. Kaput (RAM), 50. Karwot (RAM), 90. Michalski (RAM) – 87. Michalec (CHR1)   82. Kaput (RAM)