Elana Toruń
Piątek 10.07.2020, 17:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • 31. kolejka

AKTUALIZACJA!

W 24. minucie żółtą kartkę otrzymał Wojciech Onsorge (Elana).

Zmiany w Elanie: Marcin za Kołodzieja w 46. minucie, Kościelniak za Pisarka w 53. minucie, Rak za Machaja w 78. minucie, Klimek za Górkę w 87. minucie. (19:38:52)

Postaramy się jeszcze uzupełnić zmiany w składzie Elany, a tymczasem dziękujemy za śledzenie naszej relacji i do usłyszenia.

Pogrom w Stalowej Woli, gdzie miejscowa Stal miażdży Elanę Toruń aż – 5:1. Wynik całkowicie zasłużony, a sytuacja gości coraz bardziej dramatyczna.

90+4

90+3
    Gol dla Stali!
    Strzelcem bramki KACPER ŚPIEWAK! Drugi gol tego młokosa, który ustala nam końcowy wynik tego starcia. Pogrom Elany w Stalowej Woli.

90
    A sędzia dorzuca nam jeszcze cztery dodatkowe minuty.

89
    Gol dla Elany!
    Strzelcem bramki KACPER JÓŹWICKI! Osamotniony w polu karnym Stali Jóźwicki obrócił się z obrońcą na plecach i cudownym, technicznym strzałem w boczną siatkę zaskoczył Pietrzkiewicza.

87
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ CIEPIELA! Akcja rezerwowych, w której Płonka szukał płaskim podaniem Waszkiewicza, piłka została wybita wprost pod nogi Ciepieli, a ten huknął pod samą poprzeczkę.

85
    Gospodarze grają już na kompletnym luzie, goście biegają jak dzieci we mgle. To jest nokaut, Elana bezradna, a w dodatku osłabiona.

80
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Michał Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Bartłomiej Ciepiela.

77
    Strzelcem bramki MICHAŁ PŁONKA! Rezerwowy wykończył dośrodkowanie jednego ze swoich kolegów cudownym szczupakiem.

76
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Przemysław Stelmach, na boisku pojawia się Krzysztof Kiercz.

76
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Bartosz Sobotka, na boisku pojawia się Adam Waszkiewicz.

69
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Dominik Chromiński, na boisku pojawia się Michał Płonka.

68
    Strzelcem bramki KACPER ŚPIEWAK! Co się odwlecze, to nie uciecze. Tym razem "Fidziu" podawał, a młody zawodnik Stali spokojnie wykończył podwyższając rezultat.

65
    Kartka otrzymana w 54. minucie

64
    Drugi faul tego gracza w krótkim odstępie czasu i musi on zejść do szatni.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Bierzało (Elana Toruń).

62
    Przestrzelił z 11 metrów Fidziukiewicz, to powinno być – 2:0 dla Stali.

Adam Adam

Gole: 19. Fidziukiewicz, 68. Śpiewak, 77. Płonka, 87. Ciepiela, 90+3. Śpiewak – 89. Jóźwicki

Kartki:   62. Bierzało (ELA), 65. Marcin (ELA)   64. Bierzało (ELA)

Stal Stalowa Wola: Pietrzkiewicz (C) – Jarosz, Witasik, Mroziński, Sobotka, Jopek, Stelmach, Zmorzyński, Chromiński, Śpiewak, Fidziukiewicz
    Zmiany: Korziewicz – Waszkiewicz, Stępniowski, Płonka, Tłuczek, Kiercz, Ciepiela, Szczutowski

Elana Toruń: Sokół – Górka, Bierzało, Onsorge, Świeciński, Ka. Jóźwicki, Kryszak (C), Hrnciar, Machaj, Pisarek, Kołodziej
    Zmiany: Kuchnicki – Ko. Jóźwicki, Kościelniak, Marcin, Rak, Klimek, Pawłowski

Sędziowie: Robert Marciniak – Andrzej Zbytniewski, Marcin Ciepły, Paweł Kukla