Wisła Pł. – Warta | 1:3 (koniec) | | | Górnik Z. – Wisła K. | 0:0 (koniec) |
Jastrzębie – Widzew | 0:1 (koniec) | | | Termalica – Arka | 0:1 (koniec) | | | GKS T. – Resovia | 2:1 (koniec) |
Stomil – Zagłębie S. | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) |
Hutnik – Olimpia G. | 2:2 (koniec) | | | Stal Rz. – Olimpia E. | 0:0 (koniec) | | | Wigry – Śląsk II | 2:0 (koniec) |
Motor – Garbarnia | 1:1 (koniec) |
Hertha – Eintracht | 1:3 (koniec) |
Lille – Nantes | 2:0 (koniec) |
finał
Hertha Berlin
1:3
(0:2)
Eintracht Frankfurt
90
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stefan Ilsanker (Eintracht Frankfurt).
|
|
84
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dajči Kamada (Eintracht Frankfurt).
|
|
78
|
Żółtą kartkę otrzymuje Dedryck Boyata (Hertha Berlin).
|
|
72
|
Żółtą kartkę otrzymuje Matheus Cunha (Hertha Berlin).
|
|
56
|
Żółtą kartkę otrzymuje Almamy Tourè (Eintracht Frankfurt).
|
|
47
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sebastian Rode (Eintracht Frankfurt).
|
|
35
|
Żółtą kartkę otrzymuje Lucas Tousart (Hertha Berlin).
|
Gole:
77. Hinteregger (sam.) – 30. André Silva (kar.), 37. Dost (Kamada), 71. Rode (Kamada)
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:1. Foule: 13:16.
Sędziowie: Dankert
Widownia: 4000
Kartki: 35. Tousart (HER), 72. Cunha (HER), 78. Boyata (HER) – 47. Rode (FRN), 56. Tourè (FRN), 84. Kamada (FRN), 90. Ilsanker (FRN)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 6:3. Strzały niecelne: 6:7. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 1:1. Foule: 13:16.
Hertha Berlin:
Schwolow – Pekarík (46. Zeefuik), Boyata, Torunarigha, Mittelstädt – Darida (46. Maier, 67. Plattenhardt), Stark (C), Tousart – Cunha – K. Piątek (46. J. Córdoba), Lukebakio (83. Redan).
Zmiany: Jarstein – Redan, Zeefuik, Klünter, Ngankam, Plattenhardt, J. Córdoba, Rekik, Maier.
Trener:
Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Hinteregger – Tourè (66. D. da Costa), Rode (85. Sow), Ilsanker, Kostić (15. Zuber) – Kamada – André Silva (85. Barkok), Dost (66. Ache).
Zmiany: Rönnow – Barkok, Ache, Chandler, Kohr, Tuta, Zuber, D. da Costa, Sow.
Trener:
Zmiany: Jarstein – Redan, Zeefuik, Klünter, Ngankam, Plattenhardt, J. Córdoba, Rekik, Maier.
Trener:
Eintracht Frankfurt: Trapp – D. Abraham (C), Hasebe, Hinteregger – Tourè (66. D. da Costa), Rode (85. Sow), Ilsanker, Kostić (15. Zuber) – Kamada – André Silva (85. Barkok), Dost (66. Ache).
Zmiany: Rönnow – Barkok, Ache, Chandler, Kohr, Tuta, Zuber, D. da Costa, Sow.
Trener:
Sędziowie: Dankert
Widownia: 4000