Wisła Pł. – Warta | 1:3 (koniec) | | | Górnik Z. – Wisła K. | 0:0 (koniec) |
Jastrzębie – Widzew | 0:1 (koniec) | | | Termalica – Arka | 0:1 (koniec) | | | GKS T. – Resovia | 2:1 (koniec) |
Stomil – Zagłębie S. | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) |
Hutnik – Olimpia G. | 2:2 (koniec) | | | Stal Rz. – Olimpia E. | 0:0 (koniec) | | | Wigry – Śląsk II | 2:0 (koniec) |
Motor – Garbarnia | 1:1 (koniec) |
Hertha – Eintracht | 1:3 (koniec) |
Lille – Nantes | 2:0 (koniec) |
finał
Odra Opole
1:0
(0:0)
GKS Bełchatów
Radosław Łączkowski
Gole:
55. Janus
Sędziowie: Kornel Paszkiewicz
Widownia:
Kartki: 33. Kort (ODO) – 37. Szymorek (BCH), 41. Wroński (BCH), 57. Witek (BCH), 84. Najemski (BCH)
Spudłowany karny!:
Odra Opole:
Rosa – Tabiś, Kamiński, Żemło, Matuszewski, Trojak, Bonecki, Mikinic (86. Gancarczyk), Kort (82. Czapliński), Janus (70. Nowak), Piech (82. Niziołek).
Zmiany: Wienzettel – Kostrzycki, Winiarczyk, Nowak, Niziołek, Szrek, Gancarczyk, Sluga, Czapliński
Trener:
GKS Bełchatów: Lenarcik – Sierczyński, Michalski, Najemski, Szymorek – Gancarczyk, Makuch, Witek (60. Hilbrycht) – Wroński (84. Bator), Winsztal (74. Łapiński), Eizenchart (74. Flaszka).
Zmiany: Komar – Skrobosiński, Łapiński, Bator, Szeibe, Flaszka, Matuszewski, Hilbrycht, Zdybowicz
Trener:
Zmiany: Wienzettel – Kostrzycki, Winiarczyk, Nowak, Niziołek, Szrek, Gancarczyk, Sluga, Czapliński
Trener:
GKS Bełchatów: Lenarcik – Sierczyński, Michalski, Najemski, Szymorek – Gancarczyk, Makuch, Witek (60. Hilbrycht) – Wroński (84. Bator), Winsztal (74. Łapiński), Eizenchart (74. Flaszka).
Zmiany: Komar – Skrobosiński, Łapiński, Bator, Szeibe, Flaszka, Matuszewski, Hilbrycht, Zdybowicz
Trener:
Sędziowie: Kornel Paszkiewicz
Widownia:
Odra Opole: Rosa – Tabiś, Kamiński, Żemło, Matuszewski, Trojak, Bonecki, Mikinic, Kort, Janus, Piech.
Rezerwowi: Wienzettel – Kostrzycki, Winiarczyk, Nowak, Niziołek, Szrek, Gancarczyk, Sluga, Czapliński
GKS Bełchatów: Lenarcik – Sieczyński, Michalski, Najemski, Szymorek – Gancarczyk, Makuch, Witek – Wroński, Winsztal, Eizenchart.
Rezerwowi: Komar – Skrobosiński, Łapiński, Bator, Szeibe, Flaszka, Matuszewski, Hilbrycht, Zdybowicz
Sędziowie: Kornel Paszkiewicz.
Świetne uderzenie KRZYSZTOFA JANUSA z rzutu wolnego! Bardzo dobrze uderzona piłka nad murem rywali i Lenarcik był praktycznie bez szans!
Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Piech, na boisku pojawia się Niziołek.