Lech II P. – Polkowice 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Błękitni 2:0 (koniec) | GKS K. – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec)
Ostróda – Znicz 2:0 (koniec) | Bytovia – Skra 0:1 (koniec)
Lech II Poznań
1:3 (0:1)
Górnik Polkowice
Sobota 26.09.2020, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 5. kolejka

Dziękujemy za uwagę! Zapraszamy do innych relacji na naszej stronie. (14:51:46)

Rezerwy Lecha Poznań przegrywają z Górnikiem Polkowice 1:3. Dziwny był to mecz. Pierwsza połowa pod całkowite dyktando przyjezdnych. Drugą połowę bardzo dobrze zaczął Lech, co podsumował bramką. A końcówka spotkania to już popis Polkowiczan i dwie bramki, które dają zwycięstwo!

90+3

90+1
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki MATEUSZ MAGDZIAK. Akcja rezerwowych. Ładnie to rozegrał Borkowski, który przed chwillą pojawił się na murawie, a Magdziak pięknie umieścił piłkę lewą nogą przy słupku.

90
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Borkowski.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Vasyl Kravets atakował lewą stroną, ale nic to nie dało. Tylko aut.

88
    Będzie rzut wolny dla Górnika Polkowice. Okazja do dośrodkowania na pole karne.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Kryg (Lech II Poznań).

86
    Mogło być już po meczu! Strzelał Sobków i z wielkim trudem nogami broni Bąkowski!

85
    Gol dla Górnika Polkowice! Bramkę z rzutu karnego zdobywa ERYK SOBKÓW..

84
    Do jedenastki podchodzi Eryk Sobków... Czy będzie druga bramka tego zawodnika?

83
    Będzie rzut karny dla Górnika Polkowice za faul Białczyka!

82
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Magdziak.

81
    Strzela Białczyk, ale bardzo niecelnie.

80
    Smajdor w walce z Baranowskim. Zawodnik Górnika Polkowice wypycha piłkę daleko za połowę boiska.