Lech II P. – Polkowice 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Błękitni 2:0 (koniec) | GKS K. – Pogoń Sdl. 2:2 (koniec)
Ostróda – Znicz 2:0 (koniec) | Bytovia – Skra 0:1 (koniec)
Lech II Poznań
1:3 (0:1)
Górnik Polkowice
Sobota 26.09.2020, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 5. kolejka

Dziękujemy za uwagę! Zapraszamy do innych relacji na naszej stronie. (14:51:46)

Rezerwy Lecha Poznań przegrywają z Górnikiem Polkowice 1:3. Dziwny był to mecz. Pierwsza połowa pod całkowite dyktando przyjezdnych. Drugą połowę bardzo dobrze zaczął Lech, co podsumował bramką. A końcówka spotkania to już popis Polkowiczan i dwie bramki, które dają zwycięstwo!

90+3

90+1
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki MATEUSZ MAGDZIAK. Akcja rezerwowych. Ładnie to rozegrał Borkowski, który przed chwillą pojawił się na murawie, a Magdziak pięknie umieścił piłkę lewą nogą przy słupku.

90
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Borkowski.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Vasyl Kravets atakował lewą stroną, ale nic to nie dało. Tylko aut.

88
    Będzie rzut wolny dla Górnika Polkowice. Okazja do dośrodkowania na pole karne.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Kryg (Lech II Poznań).

86
    Mogło być już po meczu! Strzelał Sobków i z wielkim trudem nogami broni Bąkowski!

85
    Gol dla Górnika Polkowice! Bramkę z rzutu karnego zdobywa ERYK SOBKÓW..

84
    Do jedenastki podchodzi Eryk Sobków... Czy będzie druga bramka tego zawodnika?

83
    Będzie rzut karny dla Górnika Polkowice za faul Białczyka!

82
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Magdziak.

81
    Strzela Białczyk, ale bardzo niecelnie.

80
    Smajdor w walce z Baranowskim. Zawodnik Górnika Polkowice wypycha piłkę daleko za połowę boiska.

79
    Główkuje Eryk Sobków, ale nieznacznie się pomylił. Od bramki zacznie Bąkowski.

79
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Szramowski.

78
    Trochę spadło tempo gry w ostatnich minutach.

76
    Karbownik nie zdołał odwrócić się z piłką w stronę bramki i z atakiem pozycyjnym rusza Górnik.

75
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Baszak, na boisku pojawia się Terpiłowski.

72
    Kaczmarek oddał strzał z 16 metra i jego strzał jeszcze po rykoszecie minimalnie minął poprzeczkę bramki Górnika.

71
    Bardzo groźne strzały Smajdora i Kaczmarka! Górą bramkarz Górnika Szymański!

69
    Nerwowo obrońcy do spółki z bramkarzem Górnika. Będzie aut dla Lecha na połowie przyjezdnych.

68
    W odpowiedz Górnicy, z wielkim trudem broni Bąkowski. Sędzia odgwizduje jednak pozycję spaloną.

67
    Hubert Sobol bardzo bliski zmiany wyniku! Podanie od Kaczmarka, Sobol strącił piłkę instynktownie i bramkarz Górnika broni z wielkim trudem. Dobijać próbował jeszcze Karbownik, ale tylko boczna siatka.

66
    Ładnie wymienił piłkę Kryg z Sobolem. Próbował strzelać Kryg, ale został zablokowany.

65
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Klupś, na boisku pojawia się Kaczmarek.

63
    Znowu pojawiają się problemy Lecha, które obserwowaliśmy w pierwszej części spotkania. Wysoki pressing przyjezdnych, z którym nie radzą sobie niebiescy.

61
    Dochodzi do głosu Górnik. Dośrodkowanie z prawej strony, ale zdązył Kryg i zablokował to wszystko.

60
    W odpowiedzi piłkarze z Polkowic. Dobrze strzelał Szuszkiewicz, ale Bąkowski na posterunku. Mamy korner.

59
    Niesamowita walka Lechitów w drugiej połowie. Całkiem inny obraz gry w tej drugiej połowie.

57
    Hubert Sobol urwał się na prawym skrzydle, ale dośrodkowanie pozostawało trochę do życzenia.

56
    Szybsza gra w drugiej połowie Lechitów. Trochę gubią się w tym wszystkim goście.

55
    Wracamy do środka boiska. Chwila chaosu na boisku.

53
    Karbownik w świetnej okazji! Napastnik Lecha strzelił jednak nad bramką w sytuacji sam na sam!

51
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki HUBERT SOBOL, który strzałem głową przelobował bramkarza Górnika i mamy remis!

49
    Lepiej zaczęli drugą połowę Lechici. Kilka nieśmiały ataków.

46
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Awwad, na boisku pojawia się Kravets.

46
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Dejewski, na boisku pojawia się Kryg.

46
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Marchwiński, na boisku pojawia się Muhar.

46

Górnik wygrywa do przerwy z Lechem II Poznań 1:0. Trzeba przyznać, że dużo lepiej prezentują się dzisiaj piłkarze z Polkowic, którzy mieli jeszcze kilka szans na zdobycie bramki. Czekamy na drugie 45 minut!

45

43
    Strzał z rzutu wolnego Jakuba Niewiadomskiego, ale bardzo bardzo nieudane uderzenie.

42
    Żółtą kartkę otrzymuje Suszkiewicz (Górnik Polkowice).

40
    Nieśmiałe próby Lechitów kończą się zbyt mocnym podaniem do Klupsia. Zacznie Szymański.

39
    Dobry kontratak graczy Lecha zakończony fatalnym podaniem Karbownika. Znowu zaprzepaszczona okazja przez niedokładność.

38
    Dośrodkowanie Baranowskiego bardzo dobre, ale dobrze też zareagował Bąkowski i wypiąstkował piłkę daleko od bramki.

37
    Sobków bliski pokonania Bąkowskiego, jego strzał po śliskiej murawie pięknie broni bramkarz Lecha.

36
    W odpowiedzi Górnik, ale niedokładnie dograł Szuszkiewicz i złapał piłkę Bąkowski.

35
    Płaskie dosrodkowanie Klupśa i nikt do tego podania nie doszedł. Była dobra okazja do bramki dla Lecha.

33
    Powoli budowany atak pozycyjny piłkarzy Kolejorza. Trochę bez pomysłu dzisiaj grają gospodarze.

32
    Dośrodkowanie w pole karne Lecha bardzo niecelne. Nie było żadnego piłkarza z Polkowic aby przeciąć to zagranie.

30
    Pół godziny gry za nami. Górnik Polkowice wygrywa na stadionie we Wronkach z rezerwami Lecha. Trzeba przyznać, że poza wynikiem to i gra przyjezdnych wygląda dużo lepiej.

29
    Strzał Eryka Sobkowa z większej odległości, ale bardzo niecelny.

28
    Przenieśliśmy się na połowę Górnika, ale bez żadnych konkretów ze strony Lechitów.

27
    Dobra solowa akcja Karbownika, zamieszał nieco obrońcami, ale zatrzymał się w końcu na trzecim lub czwartym przeciwniku.

25
    Lechici zamknięci na własnej połowie. Nie radzą sobie z wysokim pressingiem Górnika.

24
    Ładna akcja Górnika. Fryzowicz strzelał z prawej strony pola karnego i w ostatniej chwili ten strzał został zablokowany.

23
    Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki ERYK SOBKÓW, który ładnym strzałem pokonuje Bąkiewicza.

22
    Wacławczyk oddaje strzał i Bąkowski wybija piłkę nogami. Blisko bramki Górnik!

21
    Ależ szansa dla gości! Sobków strącił nogą piłkę z bliskiej odległości na poprzeczkę bramki Bąkowskiego!

20
    Karbownik strzelał na bramkę Szymańskiego, ale uderzenie bardzo niecelne.

19
    Bardzo niedokładnie zagrał Niewiadomski. Rusza z akcją Górnik, ale szybko sędzia odgwizduje faul dla Lecha.

18
    Karbownik dośrodkowywał w pole karne, ale zbyt głęboko i Szymański nie miał żadnego problemu ze złapaniem tej piłki.

17
    Akcja Awwada na prawej stronie zakończona strzałem zza pola karnego. Blokują obrońcy Górnika.

16
    Była szansa na dobrą okazję dla Lecha, ale Sobol wyjechał z piłką za linię boczną boiska.

15
    Cóż za szansa gości! W sytuacji sam na sam Mariusz Szuszkiewicz stanął oko w oko z Bąkowskim i strzelil wprost w bramkarza Lecha! To powinna być bramka!

13
    Faulowany Marchwiński. Zacznie Bąkowski.

12
    Chwila gry w środku pola. Mało dokładnych zagrań z obu stron.

10
    Dzisiaj we Wronkach pada dosyć mocno deszcz co nieco może utrudniać piłkarzom w rozgrywaniu tego meczu.

9
    Faulowany w środku pola Tymoteusz Klupś. Rzut wolny dla rezerw Lecha.

8
    Bardzo długie podanie przez całe boisko do Awwada i znowu izraelski napastnik Lecha na spalonym.

7
    Mogła być naprawdę dobra okazja dla Lechitów, ale Awwad na minimalnym spalonym.

6
    Zagranie na wolne pole do Mateusza Baszaka i zawodnik Górnika Polkowice na spalonym.

5
    Pięknie walczył teraz o piłkę Hubert Sobol, ale Klupś przed polem karnym Górnika podał do przeciwnika.

4
    Wacławsczyk strzelał zza pola karnego, ale najpierw został zablokowany, a przy drugiej próbie dobicia strzał był już niecelny. Dobry początek gości.

3
    Baranowski dośrodkowuje z rzutu rożnego i świetną okazję miał jeden z piłkarzy Górnika, który nieznacznie przestrzelił głową! Było blisko.

2
    Próba płaskiego dośrodkowania w pole karne Lecha Poznań. Będzie tylko korner.

2
    Rozpoczęli zawodnicy Górnika Polkowice, którzy dzisiaj będą grać w czarnych strojach. Lechici na biało.

1

Zapowiadają się duże emocje! Zapraszamy na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem. Wtedy podamy składy obu zespołów!

Górnik Polkowice radzi sobie nieco lepiej. Z dorobkiem 6 oczek okupują oni pozycję nr 7 w ligowej tabeli. Polkowiczanie wygrywali z Hutnikiem i Sokołem Ostróda. Przegrywali natomiast z GKSem Katowice i Stalą Rzeszów.

Lech II zajmuje 16 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 3 punktów. Piłkarze z Poznania przegrywali dwukrotnie w meczach wyjazdowych – z Sokołem Ostróda i GKSem Katowice. Trzy oczka udało się zainkasować natomiast w szalonym meczu z Hutnikiem Kraków. Ekipa z Wielkopolski wygrała aż 6-3.

Już w sobotnie popołudnie będziemy świadkami meczu pomiędzy rezerwami Lecha Poznań, a Górnikiem Polkowice. Początek spotkania już o 13:00!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.