Sandecja – Stomil 1:4 (koniec) | Chrobry – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Korona – Termalica 0:3 (koniec)
Odra O. – Resovia 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – ŁKS 1:3 (koniec) | Radomiak – Miedź 0:2 (koniec)
Puszcza – Jastrzębie 2:1 (koniec)
Radomiak Radom
0:2 (0:1)
Miedź Legnica
Środa 30.09.2020, 19:00 • Pruszków • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego wieczoru! (20:53:19)
    Legniczanie udanie rewanżują się Radomiakowi za poprzednie porażki.

Miedź Legnica zwycięża na wyjeździe z Radomiakiem Radom mimo, że nie była dzisiaj faworytem. Pokazała ona wysoką skuteczność, a także solidnie zaprezentowała się w obronie. Gospodarze przeważali zarówno w pierwszej połowie jak i w drugiej, jednak nie potrafili udokumentować tego bramką. Legniczanie wykorzystali swoje okazje, dzięki czemu dosyć pewnie zatriumfowali.

90+4

90+3
    Kochalski miał sporo pretensji do sędziego za kolejną jego decyzję. Ten długo się nie zastanawiał i pokazał mu żółtą kartkę.

90+3
    Po kolejnym rzucie rożnym dla gospodarzy Miedź ruszyła z szybką kontrą! Przerwał ją jednak wracający na własną połowę Ebwelle.

90+2
    Sędzia dolicza trzy dodatkowe minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90+1
    Przemeblowanie także w ekipie Dariusza Banasika. W miejsce Tronta wchodzi Pleśnierowicz.

90
    Czwarta zmiana u miejscowych. Za Leandro pojawia się Ebwelle.

89
    Łukowski efektownie dryblował w polu karnym i dobrze wystawił piłkę do nadbiegającego Śliwy! Jego uderzenie nieznacznie mija bramkę!

88
    W ostatnich minutach nie dzieje się już zbyt wiele. Miedź nie spieszy się z budowaniem kolejnych ataków, a Radomiak stracił już motywację.

86
    Po tym trafieniu totalnie ucichły trybuny. Nie ma się co dziwić, gdyż gospodarze nie mają już praktycznie szans na zwycięstwo, a o remis też będzie trudno.

85
    Gol dla Miedzi!

Zabójcza kontra legniczan i mamy 0:2! Niezbyt pewnie na własnej połowie zachował się ostatni zawodnik stojący na własnej połowie przez co zaskoczył kolegów! Wykorzystał to momentalnie Tront, który dograł do rozpędzonego JAKUBA ŁUKOWSKIEGO! Rezerwowy będąc sam na sam z bramkarzem ładnie go przelobował!

84
    Na potężny strzał z około trzydziestu metrów zdecydował się Banasiak! Była to bardzo groźna próba, ale poradził sobie Hewelt!

83
    Tupaj nieprzepisowo zastawiał się przed Świdzikowskim i dostrzegł to główny rozjemca. Nawet nie protestuje zbytnio skrzydłowy z Legnicy.

82
    Druga roszada w Miedzi. Swój występ kończy strzelec gola Drzazga, a kilkanaście minut otrzymuje Łukowski.

81
    Ataki miejscowych dalej nie przynoszą zamierzonych efektów. Dośrodkowania albo są przeciągnięte albo spokojnie wybijane przez rywali.

80
    Prostopadłe podanie do rozpędzonego Śliwy zostaje przerwane, gdyż za szybko wystartował i znalazł się on na spalonym.

Mateusz Nyka

Gole: 29. Drzazga (kar.), 85. Łukowski

Kartki:   38. Karwot (RAM), 61. Lewandowski (RAM), 76. Bogusz (RAM), 90+3. Kochalski (RAM) – 20. Drzazga (MLE), 64. Purzycki (MLE), 71. Garuch (MLE)

Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 10:7. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 0:6. Foule: 19:22.