Sandecja – Stomil 1:4 (koniec) | Chrobry – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Korona – Termalica 0:3 (koniec)
Odra O. – Resovia 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – ŁKS 1:3 (koniec) | Radomiak – Miedź 0:2 (koniec)
Puszcza – Jastrzębie 2:1 (koniec)
Radomiak Radom
0:2 (0:1)
Miedź Legnica
Środa 30.09.2020, 19:00 • Pruszków • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

90+1
    Przemeblowanie także w ekipie Dariusza Banasika. W miejsce Tronta wchodzi Pleśnierowicz.

90
    Czwarta zmiana u miejscowych. Za Leandro pojawia się Ebwelle.

82
    Druga roszada w Miedzi. Swój występ kończy strzelec gola Drzazga, a kilkanaście minut otrzymuje Łukowski.

78
    Trzecie przemeblowanie u miejscowych. Za Kaputa wchodzi Kvocera.

74
    Pierwsza roszada u przyjezdnych. W miejsce Panki melduje się Śliwa.

46
    Po przerwie u gospodarzy doszło do dwóch zmian. Za Kozaka i Karwota pojawili się Lewandowski, a także Gąska.

Mateusz Nyka

Gole: 29. Drzazga (kar.), 85. Łukowski

Kartki:   38. Karwot (RAM), 61. Lewandowski (RAM), 76. Bogusz (RAM), 90+3. Kochalski (RAM) – 20. Drzazga (MLE), 64. Purzycki (MLE), 71. Garuch (MLE)

Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 10:7. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 0:6. Foule: 19:22.