Śląsk II – Motor 1:1 (koniec) | Garbarnia – Bytovia 2:2 (koniec) | Skra – Chojniczanka 1:0 (koniec)
Błękitni – Stal Rz. 0:5 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 4:2 (koniec) | Olimpia G. – GKS K. 1:3 (koniec)
KKS – Wigry 0:3 (koniec)
Skra Częstochowa
1:0 (0:0)
Chojniczanka Chojnice
Środa 30.09.2020, 15:30 • Stolzle Stadion, Częstochowa • 2. Liga • 6. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas – relację dla Państwa przeprowadził Jan Starzomski. (17:23:03)

Niewykorzystane sytuacje się mszczą – to powiedzenie idealnie pasuje do tego spotkania: dominująca zdecydowanie w pierwszej połowie Chojniczanka nie wykorzystała rzutu karnego, nie była w stanie pokonać Biegańskiego i w 88 minucie dostała cios w postaci kontry i bramki Noconia. Trzy punkty zostają w Częstochowie, a Skra zdobywa pozycję lidera.

90+4

90+4
    Sokół wbiega w pole karne Skry.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Sinior (Skra Częstochowa).

90+2
    Zablokowane dośrodkowania, walka w ostatniej minucie i rzut wolny dla gości do bramki 20 metrów, pozycja na dośrodkowanie.

90+2
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Wojtyra, na boisku pojawia się Rogala.

90+1
    Jeszcze walczą goście, jeszcze próbują – Skra bardzo mądrze w obronie, wysoki pressing.

90
    Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty.

89
    Pokrzyczeli między sobą członkowie sztabu szkoleniowego z Chojnic... niepotrzebne takie zachowanie w tej sytuacji.

88
    Gol dla Skry!
    Klasyczny kontratak Skry prawą stroną boiska, wycofanie piłki do wbiegającego PIOTRA NOCONIA i mocny strzał – Sokół pokonany!

86
    Bronią się głownie gospodarze, goście cały czas przy piłce – popełniają jednak błędy przed bramką Biegańskiego.

85
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Napolov, na boisku pojawia się Trojanowski.

85
    Kartka także dla zawodnika z ławki rezerwowych gości.

85
    Kartka za ostry faul.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojtyra (Skra Częstochowa).

85
    Cały czas w ataku goście, gospodarze chwilę pograją i tracą piłkę.

83
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka wybita poza pole karne, uderza z powietrza Mudra – Biegański piąstkuje piłkę na poprzeczkę; dobitka – znów górą bramkarz gospodarzy!

Jan Starzomski

Gole: 88. Nocoń

Kartki:   73. Niedbała (SKC), 85. Wojtyra (SKC), 90+3. Sinior (SKC) – 74. Grolik (CHO), 74. Czajkowski (CHO)

Spudłowany karny!: 38. Mikołajczak (CHO), bramkarz Biegański obronił

Skra Częstochowa: Biegański – Mesjasz, Nocoń, Niedbała, Zieliński (67' Słomka), Napora, Noiszewski, Wojtyra (90+2 Rogala), Sinior, Olejnik (72' Kazimierowicz), Holik
    Zmiany: Kowalczyk, Kos – Załucki, Bieniek, Kazimierowicz, Słomka, Rogala, Pietraszkiewicz, Pasiuk

Chojniczanka Chojnice: Sokół – Grolik, Czajkowski, Ziętarski, Mikołajczak, Wachowiak, Skrzypczak (77' Pląskowski), Klabnik, Napolov (85' Trojanowski), Mudra, Klichowicz (77' Emche)
    Zmiany: Banach – Pląskowski, Kona, Grobelny, Trojanowski, Orlik, Bartosiak, Sacharuk, Emche

Sędziowie: Rafał Rokosz