Śląsk II – Motor 1:1 (koniec) | Garbarnia – Bytovia 2:2 (koniec) | Skra – Chojniczanka 1:0 (koniec)
Błękitni – Stal Rz. 0:5 (koniec) | Pogoń Sdl. – Lech II P. 4:2 (koniec) | Olimpia G. – GKS K. 1:3 (koniec)
KKS – Wigry 0:3 (koniec)
Olimpia Grudziądz
1:3 (1:0)
GKS Katowice
Środa 30.09.2020, 18:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga • 6. kolejka

Pierwsza połowa meczu należała co prawda do Olimpii Grudziądz i zeszła ona do szatni z prowadzeniem. Po przerwie GKS Katowice zmobilizował się do skutecznego ataku i głównie dzięki uderzeniom Marcina Urynowicza odniósł zwycięstwo 3:1. (21:44:59)

90

87
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Błąd, na boisku pojawia się Pawłas.

87
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kiebzak, na boisku pojawia się Kościelniak.

82
    Gol dla GKS-u Katowice!
    Strzelcem bramki ADRIAN BŁĄD.

79
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Janczukowicz, na boisku pojawia się Leszczyński.

76
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Urynowicz, na boisku pojawia się Jaroszek.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Kiebzak (GKS Katowice).

69
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kalenik, na boisku pojawia się Janiak.

67
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Gabor, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

63
    Strzelcem bramki MARCIN URYNOWICZ.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz).

62
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Woźniak.

61
    Strzelcem bramki z rzutu karnego MARCIN URYNOWICZ.

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołaj Gabor (Olimpia Grudziądz).

46

Olimpia Grudziądz jest bliżej odniesienia zwycięstwa po 45 minutach rywalizacji z zespołem ze stolicy województwa śląskiego. Mikołaj Gabor nie potrzebował dużo czasu na otwarcie wyniku, a GKS Katowice dotąd nie odpowiedział na jego celne uderzenie.