Radomiak – Puszcza 2:0 (koniec) | Górnik Ł. – Arka 2:0 (koniec)
Radomiak Radom
2:0 (2:0)
Puszcza Niepołomice
Środa 21.10.2020, 17:00 • Stadion MZOS Znicz, Pruszków • Fortuna 1 Liga • 4. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:58:49)

Posiadanie piłki: 49% : 51%.
    Strzały na bramkę: 4:1.
    Strzały niecelne: 7:4.
    Rzuty rożne: 0:2.
    Spalone: 1:3.
    Faule: 13:22.

To, co najważniejsze w Pruszkowie, wydarzyło się w kwadransie poprzedzającym przerwę. Stosunkowo niemrawi na początku spotkania podopieczni Dariusza Banasika nagle przyspiszyli i zdobyli potrzebną do zwycięstwa przewagę 2:0. Do bramki Gabriela Kobylaka przymierzyli Damianowie Gąska oraz Jakubik. Puszcza Niepołomice próbowała coś zdziałać w drugiej połowie, ale w jej uderzeniach albo brakowało dokładności albo energii. Tym samym Radomiak wygrał po czterech kolejkach bez zdobycia kompletu punktów i po raz pierwszy w historii z Puszczą w roli gospodarza. Przyjezdni zostali poskromieni po pięciu kolejkach bez porażki.

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Leandro, na boisku pojawia się Świdzikowski.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

88
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Gąska, na boisku pojawia się Banasiak.

87
    Radomiak od rzutu wolnego w pobliżu koła środkowego i zawodnikom z Mazowsza nie spieszyło się z przetransportowaniem futbolówki w pobliże bramki Gabriela Kobylaka. Krótkie rozegranie.

85
    Bramkarz Radomiaka zachował się skutecznie na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i coraz więcej wskazuje na to, ze zachowa on czyste konto w konfrontacji z Puszczą Niepołomice.

82
    Kąsają swoimi kontratakami gospodarze. Ponownie uderzenie jednego z nich zza pola karnego, ale zarazem znów niecelne i Gabriel Kobylak nie musiał interweniować.

81
    Poddenerwowani gospodarze, ponieważ ich bramkarz Mateusz Kochalski został solidnie poturbowany w momencie wykonywania interwencji na przedpolu.

79
    Karol Angielski zameldował się na boisku uderzeniem zza pola karnego. Futbolówka przeleciała obok bramki strzeżonej przez Gabriela Kobylaka. Tym samym wznowienie młodzieżowego reprezentanta Polski.

78
    Uderzenie głową zawodnika Puszczy Niepołomice, ale ponad bramką strzeżoną przez Mateusza Kochalskiego. Wysokie wyjście w powietrze nie poszło w parze z odpowiednim przymierzeniem.

77
    Zmiana w drużynie Radomiak Radom: z boiska schodzi Lewandowski, na boisku pojawia się Angielski.

75
    Krótka przerwa w grze spowodowana niegroźnym urazem. Mobilizują się do ostatniego kwadransa rywalizacji gospodarze.

74
    Nie ma wielkiego widowiska w drugiej połowie. Radomiak nie tylko umiejętnie broni, ale nawet przycisnął w ostatnich minutach coraz mocniej zrezygnowaną Puszczę Niepołomice. Tomasz Tułacz przeprowadził komplet zmian, ale niewiele z tych roszad wynika.

71
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Spławski, na boisku pojawia się Klisiewicz.

68
    Mateusz Bartków napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne jeszcze na połowie przeciwnika.

67
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Żytek, na boisku pojawia się Knap.

Gole: 34. Gąska, 41. Jakubik

Kartki:   22. Lewandowski (RAM) – 37. Żurek (PSZ), 68. Bartków (PSZ)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 4:1. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 0:2. Spalone: 1:3. Foule: 13:22.
    Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Bogusz, Kaput, Lewandowski (77. Angielski), Leandro (90. Świdzikowski), Gąska (88. Banasiak), Kozak, Podliński.

Zmiany: Kryczka – Świdzikowski, Banasiak, Scheidt, Nowakowski, Ebwelle, Szymański, Angielski.

Puszcza Niepołomice: Kobylak – Bartków, Czarny (21. Stefanik), Stępień, Mikołajczyk, Serafin, Żurek (46. Bartosz), Skrzypczak (46. Rakoczy), Żytek (67. Knap), Tomalski, Spławski (71. Klisiewicz).

Zmiany: Górski – Bartosz, Uwakwe, Stefanik, Klisiewicz, Klec, Knap, Rakoczy.

Sędziowie: Wojciech Krztoń (Olsztyn)